پکن تا حدودی قفل شده است و پس از ظهور تازه ویروس موارد

AFP/فایلپکن: ده ها تن از مردم آزمایش مثبت برای coronavirus در پکن به عنوان نقاط شهر شد قفل شده است و روز شنب

توسط KETABKHOOOON در 24 خرداد 1399
AFP/فایل

پکن: ده ها تن از مردم آزمایش مثبت برای coronavirus در پکن به عنوان نقاط شهر شد قفل شده است و روز شنبه پس از ظهور جدید خوشه مرتبط با عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

مردم دستور داده شد تا در خانه بمانند در 11 املاک مسکونی در جنوب پکن Fengtai و نزدیکی Xinfadi بازار بسته شد که مقامات شتافت برای جلوگیری از شیوع بیماری است که سوخت ترس از تجدید حیات در محلی انتقال است.

بیشتر از شش جدید داخلی عفونت گزارش شنبه در ارتباط بودند به گوشت و سبزی در بازار ملی کمیسیون بهداشت گفت.

اما یکی دیگر از 45 موارد بدون علامت — که چین شمارش به طور جداگانه تشخیص داده شد و پس از تست توده نزدیک به 2000 نفر از کارگران در بازار در روز جمعه, شهرستان, سلامت رسمی اضطراب سخت و ناگهانی Xinghuo بعد به خبرنگاران گفت:.

آنها قرار داده شده اند و تحت آزمایشات پزشکی, اضطراب سخت و ناگهانی گفت.

یکی دیگر از کارگران آزمایش مثبت در بازار کشاورزان در این شهرستان در شمال غربی منطقه Haidian. آنها تماس نزدیک از یکی از تأييد موارد مرتبط Xinfadi.

پکن اولین COVID-19 مورد در دو ماه اعلام کرد روز پنج شنبه در بازدید کرده بود Xinfadi بازار در هفته گذشته و تا به حال هیچ سفر اخیر تاریخچه خارج از شهرستان است.

داخلی چین شیوع آورده شده است تا حد زیادی تحت کنترل از طریق وسیع و دقیق مستندات آن تحمیل شده بود پس از بیماری برای اولین بار شناسایی شده در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

این اقدامات عمدتا برداشته شده است به عنوان عفونت نرخ کاهش یافته است و اکثر موارد گزارش شده در ماه های اخیر شد و شهروندان زندگی در خارج از کشور که مورد آزمایش قرار گرفتند که آنها بازگشت به خانه در طول بیماری همه گیر.

در میان شش جدید موارد داخلی اعلام شد سه شنبه Xinfadi بازار کارگران یک بازار بازدید کننده و دو نفر از کارکنان در چین, گوشت, مرکز تحقیقات و هفت کیلومتر (چهار کیلومتر) به دور است. یکی از کارمندان سفر کرده بود بازار در هفته گذشته.

مقامات بسته بازار همراه با یکی دیگر از غذاهای دریایی, بازار, بازدید, توسط یکی از بیماران برای ضد عفونی و جمع آوری نمونه در روز جمعه.

AFP خبرنگاران را دیدم صدها نفر از افسران پلیس و ده ها تن از شبه نظامی پلیس مستقر در این دو بازار با هیچ کس مجاز به ترک Xinfadi.

کارگران دیده می شد تخلیه چندین جعبه از غذاهای دریایی از راه jingshen غذاهای دریایی, بازار, نیز در Fengtai.

مقامات در Fengtai — که دارای بیش از دو میلیون نفر — روز شنبه اعلام کرد که در این منطقه تاسیس یک "جنگ ساز" و "میدان مرکز فرماندهی" برای مقابله با موج تازه.

نه در نزدیکی مدارس و مهد کودک ها بسته شده اند. روز جمعه در پکن تاخیر در بازگشت دانش آموزان به مدارس ابتدایی در سراسر شهر و به حالت تعلیق در تمام رویدادهای ورزشی و گروه ناهار خوری.

کراس استانی تور گروه نیز معلق شده است.

توده تست

رئیس Xinfadi بازار گفت: دولت اجرای پکن خبری که این ویروس شناسایی شده در تخته سفت استفاده می شود برای رسیدگی وارداتی ماهی قزل آلا, تخت, ترس بیش بهداشت از شهرستان عرضه مواد غذایی.

پکن بازار نظارت مقامات دستور یک شهر گسترده ایمنی مواد غذایی بازرسی با تمرکز بر تازه و منجمد و گوشت و مرغ و ماهی در سوپر مارکت ها و انبارها و خدمات پذیرایی.

عمده فروشگاه های زنجیره ای از جمله Wumart و کارفور حذف تمام سهام از ماهی قزل آلا شبانه در پایتخت اما گفت: تامین محصولات دیگر نمی خواهد تحت تاثیر قرار پکن روزانه گزارش روز شنبه.

برخی از رستوران های پکن بودند نه در خدمت هر ماهی قزل آلا در روز شنبه با توجه به AFP خبرنگاران.

در صبح روز شنبه جامعه داوطلبان در پکن مناطق زدم بر ساکنان'doors بپرسید اگر آنها تا به حال به تازگی بازدید Xinfadi بازار است.

پکن مقامات همچنین اعلام کرد یک توده COVID-19 تست کمپین از هر کسی که تا به حال "تماس نزدیک" با Xinfadi بازار پس از 30 ماه مه پس از آنها تست شده بیش از 5000 محیط زیست نمونه از کشاورزان' بازار و سوپر مارکت های بزرگ در سراسر شهر در روز جمعه. از کسانی که تمام 40 نمونه مثبت آمد از Xinfadi بازار است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب