هایدی کلوم شده است با استفاده از این $18 مرطوب کننده برای سال

هر کس دیگری با خشک (یا ترکیبی) آکنه پوست مستعد خارج وجود دارد ؟ آیا نمی شود خجالتی است. وجود دارد بیشتر از ما

توسط KETABKHOOOON در 21 اردیبهشت 1399

هر کس دیگری با خشک (یا ترکیبی) آکنه پوست مستعد خارج وجود دارد ؟ آیا نمی شود خجالتی است. وجود دارد بیشتر از ما از اینترنت و زیبایی شرکت می تواند منجر شما به این باور است. هر محصول آکنه وجود دارد این است که "پوست چرب این" یا "پوست چرب است که" و ما در اینجا سمت چپ تعجب...اما آنچه در مورد ما ؟

مشکل با اکثر محصولات ضد آکنه است که آنها در حال ساخته شده به خورد پوست خشک, از بین بردن جوش ها باعث روغن به طور کامل. که برای پوست های چرب ، اما نه آنقدر برای کسانی از ما در سمت چپ با یک پوسته و قرمز رنگ. این موضوع را با پوست های خشک محصولات این است که آنها اغلب راه بیش از حد سنگین ما باعث حتی بیشتر جوش! بنابراین آنچه که ما انجام دهید ؟ به نوبه خود به یاد سوپر را از رفتن به, البته!

Heidi Klum Mario Badescu Moisturizer
هایدی کلوم در Valentino پاییز/زمستان 2019 نمایش مد در پاریس فرانسه در جولای 3, 2019. شاتر

آن را ببینید: دریافت ماریو بادسکو دوغ مرطوب کننده در فروش فقط برای $18 در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق به تاریخ به روز رسانی 10 نوامبر 2019 اما در معرض تغییر است.

دوغ مرطوب کننده از تالارهای-نام تجاری مورد علاقه ماریو بادسکو مطلق است باید برای هایدی کلومگفت که امروز او ضروری مراقبت از پوست بر میدارد در تابستان گذشته. این مرطوب کننده نیست هزینه صدها دلار مانند دیگر افراد مشهور مورد علاقه های شما — حتی نزدیک! ما در حال صحبت کردن در $20 و قبل از این بود که قیمت فروش حتی لگد!

"من استفاده از آن را در چهره من. آن را بسیار نور" کلوم گفت: در این مورد دوغ مرطوب کننده. "زمانی که من با استفاده از بسیار غنی کرم من شکستن در جوش است. من شده است با استفاده از آن را برای سال. آن را نمی کند, مسدود کردن منافذ من." ما کاملا می توانید! دانستن او شده است با استفاده از این محصول به صورت تحت اللفظی سال تنها باعث افزایش اعتماد به نفس ما در آن و بررسی نمی صدمه دیده است یا نه!

خریداران می گویند این تسکین دهنده, تسکین شگفت انگیز برای خود, حساس, پوست خشک, ترک چهره خود را هیدراته و درخشان نه تنها به طور موقت اما برای تمام روز. Poreless بیش از حد! حتی چند خریداران با روزاسه گفت: این مرطوب کننده و پاک پوست خود را حتی زمانی که دارو نمی تواند! آنها همچنین می گویند پوست خود را احساس می کند فوق العاده صاف بعد از آن به سرعت جذب تنظیم یک پایگاه عالی برای آرایش با هیچ شانس پیلینگ یا پوسته پوسته شدن. در بالای همه این را هر کس موافق است که بوی شگفت انگیز است و این که بطری طول می کشد برای همیشه لطفا برای. خوب چیزی که آن را کامل دو سال عمر مفید!

ingredients
آمازون

آن را ببینید: دریافت ماریو بادسکو دوغ مرطوب کننده در فروش فقط برای $18 در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق به تاریخ به روز رسانی 10 نوامبر 2019 اما در معرض تغییر است.

بنابراین اگر این ظلم و ستم آزاد مرطوب کننده حاوی مواد تشکیل دهنده مانند روغن درخت چای و یا اسید سالیسیلیک و چه مواد تشکیل دهنده آن را داشته باشد ؟ لاکتیک اسید برای یکی, که یک جوان کننده AHA که ممکن است به نوبه خود نور در زیر پوست ما را کسل کننده سطح اجازه می دهد آن را به درخشش دوباره. همچنین حاوی آلانتوین ضد التهابی مواد تشکیل دهنده که ممکن است تسکین پوست تحریک شده. قابل توجه دیگری از مواد تشکیل دهنده بابونه است. بدانید که چگونه زمانی که ما در حال آماده شدن برای به رختخواب ما می خواهم به نوشیدن یک فنجان داغ چای بابونه برای استراحت ؟ فکر می کنم این مثل یک آرام بخش فنجان چای برای پوست ما. حتی فقط به دنبال در این مرطوب کننده آبی رنگ است که به ما احساس آرامش بیشتری در حال حاضر!

ماریو بادسکو شده است ایجاد آکنه ملایم و ضد پیری راه حل از سال 1967 است و معروف و شناخته شده برای آن صورت اسپری اما این مرطوب کننده می گذرد به ما روال مراقبت از پوست پس بیایید چنگ زدن به آن در حالی که آن را هنوز هم در فروش!

آن را ببینید: دریافت ماریو بادسکو دوغ مرطوب کننده در فروش فقط برای $18 در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق به تاریخ به روز رسانی 10 نوامبر 2019 اما در معرض تغییر است.

به دنبال چیز دیگری است ؟ چک کردن بیشتر از ماریو بادسکو اینجا و لوکس دیگر محصولات مراقبت از پوست در دسترس در آمازون در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب