پکن جدید کروناویروس شیوع متصل نیست به نروژی ماهی قزل آلا: اسلو

AFP/فایلاسلو: نروژ گفت: ماهی قزل آلا از کشور بود و نه علت به تازگی کشف شیوع کروناویروس جدید در پکن پس از چین

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399
AFP/فایل

اسلو: نروژ گفت: ماهی قزل آلا از کشور بود و نه علت به تازگی کشف شیوع کروناویروس جدید در پکن پس از چینی رستوران ها و خرده فروشان را متوقف وارداتی فروش ماهی قزل آلا.

نروژی ماهی قزل آلا تحت موشکافی در چین پس از به تازگی کشف خوشه جدید کروناویروس موارد گزارش ترسیم به Xinfadi بازار گوشت در پکن و سفت هیئت مدیره برای برش استفاده می شود تا وارد ماهی قزل آلا.

"این موضوع در حال حل و فصل شود" گفت: شیلات وزیر عجیب و غریب امیل Ingebrigtsen به نقل از TDN Finans.

"ما در حال کار کردن جزئیات امروز و من می توانم تایید می کنند که این موضوع به نظر می رسد به حل و فصل شود" Ingebrigtsen اضافه شده است.

Ingebrigtsen گفت چینی و نروژی مقامات ملاقات کرده بود در روز سه شنبه و به این نتیجه رسیدند که سالمون نروژی بود که بعید به منبع این ویروس شناسایی شده هفته گذشته در پکن بازار است.

حداقل 137 نفر آلوده شده اند از هفته گذشته در چین سرمایه تجدید حیات از عفونت است که منجر به این مستند از چند محله و لغو بیش از هزار پرواز.

عمده فروشگاه های زنجیره ای از جمله Wumart و کارفور حذف تمام سهام از ماهی قزل آلا در پایتخت اما گفت: تامین محصولات دیگر نمی خواهد تحت تاثیر قرار پکن روزانه گزارش روز شنبه.

برخی از رستوران های پکن بودند نه در خدمت هر ماهی قزل آلا در آخر هفته گذشته با توجه به AFP خبرنگاران.

تماس با AFP چینی سفارت در اسلو نمی ارائه هر گونه اظهار نظر فوری.

چین به عنوان یک بازار بسیار امیدوار کننده صنعت در سال گذشته وارد شده در اطراف 23,500 تن سالمون نروژی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de