بن افلک و Ana de Armas بوسه در تحریک موزیک ویدیو

ساخت موسیقی شیرین با هم! بن افلک و دختر Ana de Armas در زمان عاشقانه خود را به سطح بعدی با ظاهر شدن در یک موزی

توسط KETABKHOOOON در 26 اردیبهشت 1399

ساخت موسیقی شیرین با هم! بن افلک و دختر Ana de Armas در زمان عاشقانه خود را به سطح بعدی با ظاهر شدن در یک موزیک ویدئو با هم.

افلک 47 و de Armas, 32, نشان داد عشق خود را به عنوان بخشی از Residente's سکسی جدید تصویری برای آهنگ خود را در "Antes Que El Mundo Se Acabe" که به معنی "قبل از جهان به پایان می رسد."

"این فیلم بیرون آمد و به نگه داشتن ما در شرکت" رپر (که نام واقعی است رنه خوان پرز Joglar), 42, نوشت طریق Instagram در پنج شنبه, مه 14. "ما همان ترس از آنجا که ما هرگز در مواجهه با بیماری های همه گیر مانند این در این بار اما یک بیماری همه گیر مانند این هرگز در مواجهه با چنین نیروی همبستگی. با تشکر از همه بوسه در همه زبان ها."

پورتوریکو نوازنده افزود: "و اگر این پایان ما را پیدا خواهد کرد از زیبایی آن. اما شاید در حال حاضر است که آن را همه آغاز می شود."

این ویدئو برای پیگیری نشان داد Good Will Hunting بازیگر و چاقو از بازیگر های لباس زنانه بوسه در صحرای کالیفرنیا. این جفت یکی از بسیاری از لیست زوج های ویژه در این فیلم است که متشکل از duos از سراسر جهان در آغوش گرفتن و بوسیدن.

"به جای رفتن به عقب به حالت عادی شروع دوباره" در این ویدئو می خواند قبل از مصرف بینندگان از کشور به کشور و ارتباط مردم از طریق عشق است.

Ben Affleck and Ana de Armas Kiss YouTube Video
بن افلک و Ana de Armas YouTube

مرغ عشق از مکزیک, پورتوریکو, آلمان, لهستان, اندونزی, ایتالیا و بیشتر فیلم برداری خود را ساخت و سپس اضافه شد به آهنگ های تصویری.

Zoe Saladana و همسرش, مارکو Perego به عنوان به خوبی به عنوان اسم حیوان دست اموز بد و دوست دختر خود را Gabriela Berlingeri ساخته شده cameos.

برخی از بینندگان ممکن است تشخیص کلیپ از افلک و de Armas از این جفت ارز را در سفر اخیر به Joshua Tree National Park برای کوبا بومی تولد در 30 آوریل.

یک منبع گفت:" ما هفته به طور انحصاری در روز پنج شنبه که هیچ وقت به مرگ ستاره را جشن گریز ساخته شده بود حتی بهتر از همه کار افلک قرار داده و در آن زمان است.

"بن رفت و بیش از حد بالا برای خوشحال کردن او و تولد او با او بود بسیار ویژه" خودی گفت ما. "آنا احساس می کند مانند خوشبخت ترين دختر به با او باشد."

در حالی که در سفر de Armas ساخته شده رابطه او با دختر رفته بازیگر Instagram رسمی با به اشتراک گذاشتن یک عکس شبیه به یک در موزیک ویدیو.

Ben Affleck Kisses Girlfriend Ana de Armas in the Desert
بن افلک و Ana de Armas Broadimage/شاتر

این جفت ارز ملاقات در ماه نوامبر سال 2019 در مجموعه ای از فیلم خود را در آب های عمیقو پس از فیلمبرداری به حال پیچیده آنها vacationed با هم در کوبا و کاستاریکا.

در ماه مارس یک منبع گفت:" ما که "بن و آنا خوشحال هستند با هم و رسما دوستیابی."

افلک قبلا ازدواج جنیفر گارنر از سال 2005 تا سال 2018 است. دو سهم دختران بنفش 14 و Seraphina, 11, و, پسر ساموئل, 8.

The Blade Runner 2049 ستاره برای بخش او ازدواج کرده بود به مارک Clotet از سال 2011 تا 2013.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن