بن Higgins, جسیکا کلارک آشکار اگر Chris Harrison خواهد Officiate عروسی

یک رویای لیسانس ملت عروسی! بن هیگینز و خود را نامزد جسیکا کلارکهنوز در مراحل اولیه برنامه ریزی خود را nuptials

توسط KETABKHOOOON در 15 اردیبهشت 1399

یک رویای لیسانس ملت عروسی! بن هیگینز و خود را نامزد جسیکا کلارکهنوز در مراحل اولیه برنامه ریزی خود را nuptials, اما آنها ممکن است به یک چهره معروف officiate: لیسانس کشور میزبان Chris Harrison.

Ben Higgins, Jessica Clarke Reveal If Chris Harrison Will Officiate Wedding
بن Higgins, جسیکا کلارک و کریس هریسون. حسن بن هیگینز/Instagram/شاتر

"ما نمی دانیم. ما نیست و حتی در مورد آن فکر نمی کنم من فکر نمی کنم او به شوخی در مورد آن. من فرض کنید او می تواند یک مهمان چون من می خواهم او را به از آن لذت ببرید. مانند من می خواهم او را به احساس آزادی به یکی از دوستان من به خاطر او شده است برای همیشه لطفا برای" سابق لیسانس, 31, منحصرا گفت: ما هفته در مصاحبه اخیر است.

این زن و شوهر نیست و حاکم کردن یک مراسم به رهبری, Harrison, 48, به طور کامل. "اما چه کسی می داند که آن اتفاق می افتد. ما صادقانه نیست حتی بعد فورا رفت واز نزدیک به آن جزئیات" Higgins اعتراف کرد.

کلارک, 24, توضیح داد که آن را "سخت را به یک برنامه در حال حاضر" در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما این جفت ارز در حال سپاسگزار است که آنها در آغاز مراحل برنامه ریزی مراسم عروسی.

"ما خوش شانس ما نیست که هر چیزی برنامه ریزی شده است که تا به حال به عقب رانده و یا لغو شد," او گفت ما. "من می دانم که بسیاری از مردم بود. بنابراین ما در یک وضعیت و ما فقط از, نوع, از, باید به بیمار در این نقطه است."

همانطور که برای خود مراسم عروسی "غیر negotiables," کلارک یک درخواست ساده. "من می خواهم این است که ما دریافت می شود در یک چادر بزرگ با مانند twinkly چراغ. این تنها رویای من تا به حال از یک عروسی," او گفت:.

هیگینز برای خود می خواهد "یک شام ساده" که در آن "تمرکز [فقط] در جس و من تمام شب را, اما آن را مانند یک catered به یک جشن است."

ما را شکست این خبر در ماه مارس که سابق واقیعت ستاره و کلارک بدست درگیر پس از بیش از یک سال از قدمت. بعد از آن روز, مدل تایید از طریق Instagram که Higgins حال ظهور سوال.

"من به یاد داشته باشید همه چیز را می گفت اما من می دانم که من گفتم بله" کلارک زیر نویس یک سری از عکس ها از Higgins پیشنهاد. "من از خواب بیدار در یک رویای امروز, و من برای زندگی این رویای هر روز از هم اکنون در."

اواز یا موسیقی دو نفری — که شروع به دوستیابی در نوامبر 2018 — گفت: ما در ماه آوریل که آنها تصمیم به پرهیز از رابطه جنسی تا پس از آنها ازدواج کردم. هیگینز کلارک به اشتراک گذاشته شده است که آنها تا به حال این مهم مکالمه "در عرض دو هفته" آشنایی.

"این تنها چیزی است که ما هر دو احساس راحتی صحبت کردن با یکدیگر در مورد. من فراموش دقیق سناریو که به آن آمد" Higgins توضیح داد. "ما نمی دانیم که در آن نقطه — چه کسی می دانست که در آن بود اما مانند شما می دانید [گفتم], 'اجازه دهید فقط این تعهد ، ما تا به حال در مورد آن صحبت کردیم و به آن موافقت کردند. بعضی اوقات که ما آن را به ارمغان بیاورد. مانند ما هنوز خواسته و ما هنوز احساسات و خواسته های نفسانی به عشق به یکدیگر است."

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن