بنیامین Keough سابق می پردازد ادای احترام به او "فرد مورد علاقه" پس از مرگ او

عشق و از دست دادن. بنیامین Keough دوست دختر سابق , الکسا, Rohde مشترک دلخراش ادای احترام به او و پس از او درگذ

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

عشق و از دست دادن. بنیامین Keough دوست دختر سابق , الکسا, Rohde مشترک دلخراش ادای احترام به او و پس از او درگذشت خودکشی در سن 27 سالگی.

"بنیامین طوفان شما. همیشه در آفتاب و آب است. و خنده ساخته شده است که هر کس شادتر" Rohde نوشت طریق Instagram در دوشنبه 13 ژوئیه در کنار یک نمایش به صورت اسلاید شامل هفت عکس از Keough از طریق سال. "شما به عشق به هر کسی که آن را مورد نیاز. شما عاقل بودند که مانند هزار سال, پیر مرد, اما احمقانه به عنوان یک 5 سال. شما همیشه می گفت مورد علاقه خود را تاروت کارت بود زاهد گوشه نشین چون شما می تواند مربوط. شما ساخته شده و بهترین جوک ها و همیشه شکست قوانین است."

او افزود: "شما به من فرد مورد علاقه از لحظه ای که من با شما آشنا شدم. من آرزو می کنم ما می تواند نگه داشته ام شما برای همیشه بن بن. من امیدوارم که شما با داشتن تمام سوشی خوشمزه در بهشت. کلمات را هرگز به اندازه کافی."

تنها پسر لیزا ماری پریسلی در روز یکشنبه درگذشت, جولای 12, از خود تحمیل "زخم گلوله به بالا تنه" لس آنجلس کلانتر گفت: در آزادی مطبوعات. او در صحنه مرده.

پس از خبر شکست پریسلی هرزه انتشار بیانیه ای به Us Weeklyگفت: "او کاملا دل تسلی ناپذیر و فراتر از آن را ویران کرد اما تلاش برای قوی ماندن برای او 11 ساله دوقلو و دختر بزرگش رایلی. او را ستایش که پسر. او با عشق از زندگی خود."

Lisa Marie Presley Best Quotes About Motherhood
لیزا ماری پریسلی و فرزندان او. حسن نیت ارائه میدهد لیزا ماری پریسلی/Instagram

"من آن را شکل" خواننده 52 مشترک بنیامین و رایلی, 31, با شوهر سابق او دنی Keoughکه او ازدواج کرده بود از سال 1988 تا 1994. او همچنین مادر 11 ساله دوقلو هارپر و فینلی با مایکل Lockwoodاز او جدا شده در سال 2016 پس از 10 سال از ازدواج.

بنیامین بود که تنها نوه مرحوم الویس پریسلی و همسر سابق خود, Priscilla Presley, موفق به حفظ نسبتا پایین مشخصات خود را در سراسر زندگی با وجود داشتن یک خانواده معروف. در سال 2009 او فرود آمد 5 میلیون دلار رکورد مقابله با گروه موسیقی جهانی اگر چه او هرگز به پایان رسید تا انتشار یک آلبوم. او همچنین یک نقش کوچک به عنوان یک پسر تحویل در انیمیشن کوتاه Rod & بری.

لیزا ماری گفت: در سال 2013 مصاحبه با HuffPost که پسرش دوست داشت "انجام چیزی که خود او" اضافه "من قصد دارم به او اجازه تصمیم می گیرید که او می خواهد به بیرون رفتن و انجام آنچه او می خواهد به انجام است."

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در پریشانی عاطفی و یا با توجه به خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de