بنیامین Keough را می شکند سکوت او پس از مرگ او

دست زدن به ادای احترام. بنیامین Keough دوست دختر دیانا پینتوافتخار او در اواخر پسر, یک هفته پس از لیزا ماری پر

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

دست زدن به ادای احترام. بنیامین Keough دوست دختر دیانا پینتوافتخار او در اواخر پسر, یک هفته پس از لیزا ماری پریسلی's پسر درگذشت خودکشی در سن 27 سالگی.

"به پسر زیبا ترین من تا کنون دیده اند. شما را به هر کس در اطراف شما نور تا دوم شما قدم به اتاق" پینتو نوشت طریق Instagram در پنج شنبه, جولای 19. "شما لمس هر روح در اطراف شما. شما عشق خود را صبح روز یکشنبه toons و شکلات شیر است."

پینتو به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از Keough — که نوه الویس پریسلی — بازی در کنار یک سری عکس از زن و شوهر با هم.

Benjamin Keough's Girlfriend Diana Pinto Breaks Her Silence After His Death
بنیامین Keough و دیانا پینتو حسن نیت ارائه میدهد از دیانا پینتو/Instagram

"من همیشه افتخار شما در خیال روزهای جمعه" او ادامه داد. "خنده شما شنیده در سراسر جهان در حال حاضر. شما به من خوش شانس ترین دختر در جهان به شما برای نگه داشتن شما به عشق شما و به عشق شما تنها چیزهایی است که تا کنون به اهمیت ندارد."

پینتو که به اشتراک گذاشته شده خود را با Keough در رسانه های اجتماعی در ماه سپتامبر سال 2017 به نام Keough او "تمام جهان و تمام زندگی من" قبل از ذکر او را با او زندگی می کنند "هر روز در قلب من در روح من و در ذهن من است."

او ادامه داد: ادای احترام به او "سفر شریک" و "بهترین دوست" توسط امیدوار به حفظ حافظه خود را زنده.

"من گرامی تمام خاطرات ایم و نگه داشتن آنها را نزدیک به قلب من. من احساس حماقت خود را در درون من هنوز هم مرا به خنده," او نوشت. "هر ثانیه از هر روز من از شما فکر می کنم در حال حاضر من می دانم که به معنای واقعی از غم و اندوه. لطفا به من قدرت را به نگه داشتن رفتن چون من نمی دانم که چگونه من قرار است به انجام این زندگی بدون تو."

او نتیجه گرفت: "شما همیشه عشق من زندگی من همه چیز است. بزرگ پای کوچک پای, te amo mas que el sol y la luna mi amorsito. [من شما را دوست دارم بیشتر از خورشید و ماه عشق من]. عشق برای همیشه لطفا برای Honu."

Keough بود در صحنه مرده در جولای 12, پس از نمایندگان از لس آنجلس کلانتر در پاسخ به یک تماس در کالاباساس کالیفرنیا. فلوریدا بومی پیدا شد "رنج می برند از یک زخم گلوله" و کالبد شکافی یک روز بعد به این نتیجه رسیدند که مرگ او خودکشی.

یک روز قبل از پینتو پیام در مورد او در اواخر عشق Keough بزرگ, خواهر, Riley Keoughافتخار نوازنده از طریق رسانه های اجتماعی.

"صبح ها سخت ترین. من فراموش کرده ام که تو رفته ای. من نمی توانم گریه چون از ترس که من هرگز متوقف خواهد شد. یک درد که به من" رایلی, 31 نوشت: در پنج شنبه, جولای 18, on Instagram. "شما. وجود دارد هیچ کلمه ای برای شما. فرشته نزدیک من می توانم از فکر می کنم. نور خالص. برادر عزیزم. بهترین دوست. وحشی مرد. فکری. شاهد زندگی من است. دوقلو روح. محافظ."

او افزود: "بیش از حد حساس برای این دنیا سخت. من امیدوارم که شما به من قدرت تحمل سوراخ غول پیکر شما در سمت چپ در قلب من است. من امیدوارم که شما به من قدرت به خوردن. من امیدوارم که شما گهواره در عشق است. من امیدوارم که شما احساس می کنید عشق من. من امیدوارم که شما احساس می کنید خدا. شما خدا هستند. من نمی توانم باور کنم که شما سمت چپ من. نه شما شیرین بن بن. هر کسی ، من حدس می زنم این درست است دل شکستگی است. من امیدوارم که دوباره یکدیگر را ملاقات کنیم."

مدت کوتاهی پس از خبر شکست از بنیامین عبور هرزه برای مادرش لیزا ماری, 52, که سهام بنیامین و رایلی با شوهر سابق دنی Keoughگفت: ما هفتگی است که پسر او بود "عشق از زندگی خود را."

لیزا ماری نیز مادر به دختر 11 ساله, دوقلو, هارپر و فینلی که او سهام با شوهر جدا مایکل Lockwood.

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در پریشانی عاطفی و یا با توجه به خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255).

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن