Melindagates فرانکل بازدید در Instagram کاربر که می گوید: او یک آشپز

ایستاده تا برای خودش. هنگامی که یک Instagram کاربر شک Melindagates فرانکل's مهارت ها و توانایی های خود را به ع

توسط KETABKHOOOON در 3 تیر 1399

ایستاده تا برای خودش. هنگامی که یک Instagram کاربر شک Melindagates فرانکل's مهارت ها و توانایی های خود را به عنوان یک آشپز, the Real Housewives of New York شهرستان آلوم نمی اجازه حفاری به دور بماند.

آن را همه آغاز شد و در روز دوشنبه 22 ژوئن هنگامی که فرانکل, 49, معرفی جدید خط از حفظ در یک Instagram post. "من خیلی هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن جدیدترین @skinnygirlbrand محصول با شما – #Skinnygirl حفظ" او بوده. "وجود دارد 5 طعم که شکر کاملا رایگان — جدی, شما نمی خواهد آن را باور آنها خیلی خوب است."

واقعیت ستاره اضافه شده: "به عنوان یک مواد غذایی طبیعی, آشپز, من دوست دارم برای ایجاد جایگزین های سالم که در حال خوشمزه و مقرون به صرفه است. در حال حاضر آنها در قفسه ها در @publix و به زودی آنها را آنلاین به عنوان به خوبی! #staytuned. من نمی توانم صبر کنید برای شما به سعی کنید در تمام این 5 طعم! 🍒🍊🍷🍓🍇."

هر چند Skinnygirl موسس در واقع او شروع به عنوان یک آشپز غذاهای طبیعی قبل از تلویزیون واقعیت این بود که ظاهرا خبر به یکی از رسانه های اجتماعی پیرو. "Bethany. هنگامی که شما را تبدیل به یک آشپز? در کوچک خود, نیویورک, آپارتمان شما با استفاده از آشپزخانه خود را برای ذخیره سازی. درست است ؟ " این naysayer به یاد می آورد. "برندسازی و ترویج است که همیشه یک کسب و کار بزرگ عمل اما لطفا ماندن درست به خود معتبر خود را دلیل این که شما فقط افسانه بودن شما!!!"

فرانکل نگه داشته و او را تلافی کوتاه و شیرین به سادگی نوشتن: "دختر اشتباه."

این دیدگاه پس از آن ادعا کرد که او اشتباه نیویورک بومی برای شخص دیگری اشاره کرد و او را از طرفداران فرانکل است.

در حالی که این واکسن ممکن است یک مخلوط کردن آن را به سختی اولین بار Melindagates همیشه بعد از آلوم به حال شده است برای دفاع از خودش به خصوص در موقعیت های مربوط به مواد غذایی است.

در مارس 2019 یک فن به نام او را برای خوردن غذاهای دریایی برج در یک قسمت از RHONY با وجود این واقعیت است که او رنج می برد از یک برنامه به طور بالقوه منجر به مرگ ماهی آلرژی. "من مرگ آلرژی به ماهی و صدف و اما من پس از متوقف صدف به دلیل آلودگی متقاطع," او توضیح داد که از انتخاب او در آن زمان است.

این BStrong بنیانگذار دفاعی و در عین حال دوباره در ماه فوریه 2019 زمانی که چندین Instagram کاربران انتقاد او نازک قاب. پس از او نوشته شده یک ویدیو از خودش پاره شدن به یک بستنی بستنی و مغز گردو, Frankel preempted عضو شورای نظارت مدت با نوشتن در Instagram داستان: "آره من لاغر. بنابراین به من بگویید برای خوردن یک همبرگر یا که من میخوام پرتاب آن را تا #f–koff."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!