بیانسه خواسته های عدالت برای Breonna تیلور در نامه ای به کنتاکی AG

Beyoncé نوشته شده در نامه سرگشاده ای به دادستان کل ایالت کنتاکی در یکشنبه, ژوئن 14, تماس با ماموران پلیس درگیر

توسط KETABKHOOOON در 26 خرداد 1399

Beyoncé نوشته شده در نامه سرگشاده ای به دادستان کل ایالت کنتاکی در یکشنبه, ژوئن 14, تماس با ماموران پلیس درگیر در قتل Breonna تیلور به شارژ.

در نامه ای به دادستان کل دانیل کامرون ارسال شده در وب سایت رسمی خود این برنده جایزه گرمی, 38, اشاره کرد که از آن شده است سه ماه پس از اعضای لویی مترو اداره پلیس اعدام "بدون دست کشیدن از" حکم و راه خود را به تیلور آپارتمان "جایی که او به خواب رفته بود و غیر مسلح," تیراندازی و کشتن 26 ساله EMT.

Beyonce Calls for Justice for Breonna Taylor in Letter to Kentucky Attorney General
بیانسه در اولین نمایش جهانی "شیر شاه" در لس آنجلس در جولای 9, 2019. اردن استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

Beyoncé می نویسد که "LMPD تحقیقات را ایجاد کرده اند که سوالات بیش از پاسخ" با وزارت حادثه گزارش حاکی از این است که تیلور "دچار هیچ آسیب و در عین حال ما می دانیم که او به ضرب گلوله کشته شد حداقل هشت بار."

افسران ادعای آنها اعلام کرد خود را قبل از ورود به آپارتمان در مارس 13, "اما دوست پسر او را که قرار بود با او و همچنین چندین همسایه ها همه می گویند که این نادرست است" این "هاله" خواننده همچنان ادامه دارد. او اضافه می کند که "صفر بازداشت شده اند ساخته شده و هیچ افسران اخراج شده اند."

اشاره کرد که در حالی که "Breonna قانون" در گذشت لویی در جمعه 12 ژوئن به ممنوعیت-knock جستجو در حکم "Breonna تیلور خانواده هنوز منتظر عدالت است."

Celebrities Honor Breonna Taylor What Would Have Been Her 27th Birthday
Breonna تیلور. Change.org

Beyoncé خواستار کامرون به "نشان دادن ارزش یک زن سیاه و سفید زندگی" و "آوردن اتهامات جنایی" در برابر سه افسران درگیر — جاناتان Mattingly, Myles Cosgrove و برت Hankinson. او نیز می پرسد که دادستانی کل بررسی اداره پلیس "در پاسخ به Breonna تیلور قتل و همچنین فراگیر به شیوه های که در نتیجه تکرار مرگ و میر غیر مسلح سیاه شهروندان است."

"اجازه ندهید این مورد سقوط به الگوی هیچ اقدام پس از یک تراژدی وحشتناک," Beyoncé می نویسد: در نتیجه. "با هر مرگ یک فرد سیاه و سفید در دست پلیس وجود واقعی تراژدی: مرگ خود و انفعال و تاخیر است که آن را دنبال کنید. این شانس خود را برای پایان دادن به این الگو است. نگاهی سریع و قاطع عمل در شارژ افسران. ماه آینده نمی تواند مانند گذشته سه."

مرگ تیلور جورج Floyd — که در مینیاپولیس در ماه مه در حالی که در بازداشت پلیس — و Ahmaud Arbery که به ضرب گلوله کشته شد در ماه فوریه با اوباش در حالی که آهسته دویدن در نزدیکی خانه اش در نیوبرانزویک, گرجستان, برانگیخته اند, Black Lives Matter تظاهرات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de