بایدن خواستار عدالت در جورج فلوید مرگ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز جمعه به نام برای عدالت در مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس بازداشت پلیس

توسط KETABKHOOOON در 11 خرداد 1399

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز جمعه به نام برای عدالت در مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس بازداشت پلیس است که الهام گرفته از روز طولانی و سراسر شهر بود تظاهرات.

تظاهرات خشونت آمیز و خشم آغاز شد و پس از یک تماشاچی ظاهر دوشنبه یک افسر پلیس زانو بر گردن 46 ساله جورج فلوید پس از دستگیری او. اگر چه فلوید بارها و بارها می گوید که او قادر به تنفس می, افسر نمی خلاص شدن زانو خود را.

در این ویدئو فلوید دیده می شود که برداشته به gurney. او چند ساعت بعد.

در یک آدرس کوتاه از ویلمینگتون دلم., صفحه اصلی بایدن گفت که به او گفته بود در لحظات قبل از به Floyd خانواده. معلوم نیست اگر رئیس جمهور تهمت به حال ساخته شده مشابه تماس بگیرید.

"با تشکر برای گرفتن وقت برای صحبت به من گفت:" بایدن. "من به شما قول می دهم, من به شما قول می دهم من همه چیز را در قدرت من برای دیدن به آن است که عدالت بود."

افسر درک چوین که اخراج شده بود گرفته شده را بازداشت و به اتهام سوم-قتل درجه مینه سوتا اداره جنایی دلهره در روز جمعه بعد از ظهر با توجه به مقامات محلی. سه نفر دیگر از افسران که از کار اخراج شدند همراه با چوین را نه بازداشت شده است.

فلوید مرگ آخرین فهرستی طولانی از آمریکایی های سیاه و سفید است که مرگ و میر و اسیر در ویدئو محوری شد به ملی کانون توجه است. در فوریه 25 ساله Ahmaud Arbery بود به ضرب گلوله پس از نزدیک توسط دو مرد سفید در حالی که یک تنه زدن در گرجستان است.

جو بایدن ارائه یک بیانیه در مرگ جورج فلوید. (بایدن کمپین ویدئو از طریق یاهو نیوز)

هر دو مرگ را دامن زده مکالمات در مورد نژادی تقسیم و عواقب مرگبار تبعیض است.

فلوید مرگ بود "یک عمل خشونت بنابراین عنصری آن را بیش از انکار یک مرد سیاه پوست در امریکا خود را حقوق مدنی و حقوق بشر — آن را تکذیب کرد او بسیار بشریت آن را تکذیب کرد او را از زندگی خود" بایدن گفت: به عنوان او شروع به لیست اسامی دیگر مشخصات بالا و میر ناشی از آفریقایی-آمریکایی از جمله اریک گارنر و Breonna تیلور.

کسانی که مرگ و میر نیز خواستار توجه به بایدن بالقوه در حال اجرا ميباشد. فلوید از مرگ برانگیخته تماس به خصوص از ترقی خواهان برای مینه سوتا بهداشت ، ctq به برداشت از نظر معاون رئیس جمهور به دلیل دادستانی رکورد. او به طور مستقیم پاسخ به سوالات از مجله نیویورک در مورد اینکه آیا که انتقاد عادلانه بود یا اگر او تا به حال پاسخ به آن گفت: "من در حال حاضر برای رفتن و دیدار با مردم در مورد آنچه اتفاق می افتد در شهر من اما من به شما پاسخ و این که جو بایدن میخوام بهترین تصمیم را برای کشور است."

در اوایل صبح روز جمعه رئیس جمهور تهمت به خود جلب کرد و حتی بیشتر اختلاف زمانی که او به نظر می رسد مدافع تیراندازی غارتگران در مینه سوتا است.

"این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!" مغلوب ساختن پیشی جستن است.

توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن جیر برای تحریک به خشونت ادعا را نقض سایت قوانین. این مقام کاخ سفید حساب و سپس اعلان مجدد تهمت بیانیه و توییتر پس از آن پرچم که هر چند هر دو توییتهایی زنده باقی می ماند در سایت.

"این است که هیچ وقت برای آتش زا توییتهایی; آن هیچ وقت برای تشویق به خشونت" بایدن گفت: بدون اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن با نام. "این یک بحران ملی. ما نیاز به رهبری در حال حاضر. رهبری که همه را به میز بنابراین ما می توانیم اقدامات برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند."

در برلین روز جمعه شهروندان رفت و به Mauerpark به بازرسی و گرفتن عکس در مقابل یک نقاشی دیواری از جورج فلوید. (عضو Hosbas/Anadolu Agency طریق گتی ایماژ)

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب' ارائه رهایی از مستند تنهایی?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن