بایدن تداعی MLK و جورج فلوید در چهارم جولای پیام

فراخوانی نام مارتین لوتر کینگ و جورج فلوید جو بایدن روز شنبه گفت که ایالات متحده "هرگز زندگی" به تاسیس آن اصل

توسط KETABKHOOOON در 14 تیر 1399

فراخوانی نام مارتین لوتر کینگ و جورج فلوید جو بایدن روز شنبه گفت که ایالات متحده "هرگز زندگی" به تاسیس آن اصل که "همه انسانها برابر خلق شدهاند." این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: "ما باید یک فرصت به پاره کردن ریشه های نژادپرستی نظاممند در خارج از این کشور است."

در چهارم جولای پیام ویدئویی بایدن گفت که حتی اگر امریکا افتاده بود کوتاه برابری تلاش برای زندگی به این کشور تاسیس آرمان همچنان ادامه دارد.

"این یک ایده است که نمی تواند محدود شود. از آن جان سالم به در نابسامانی های داخلی, جنگ سگ بول کانر ترور مارتین لوتر کینگ و بیش از 200 سال از نژادپرستی نظاممند. و تنها چند هفته پیش از قتل جورج فلوید," او گفت:. "از طریق آن تمام این کلمات را جویده وجدان ما کشیده و ما را به سمت عدالت است."

ملت ما در تاسیس یک ایده ساده: ما همه برابر خلق شده اند. ما هرگز زندگی می کردند تا به آن — اما ما هرگز از تلاش و کوشش. این استقلال بعد بیایید نه فقط جشن گرفتن این واژه ها بیایید متعهد در نهایت به تحقق آنها است. مبارک #FourthOfJuly! pic.twitter.com/1WrATlx8Xl

— جو بایدن (@JoeBiden) 4 ژوئیه سال 2020

بایدن خواست آمریکایی ها نه فقط جشن کلمات اعلامیه استقلال بلکه متعهد به "کار ما باید برای تحقق آن وعده."

"ما باقی می ماند قفل شده است و در یک نبرد برای روح این ملت است. اما باور من — واقعا — این یک نبرد ما می توانید و برنده خواهد شد اگر ما با هم عمل می کنند," او گفت:.

بایدن در پیام های تصویری آمد ساعت پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در کوه راشمورمتهم معترضان که تحت فشار قرار دادند برای عدالت نژادی از درگیر شدن در یک "بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما است."

در انتخابات ریاست جمهوری پیام روز شنبه در 244th سالگرد تصویب اعلامیه استقلال, آقای ترامپ اذعان کرد که "در ماه های گذشته روح آمریکایی بدون شک آزمایش شده است توسط بسیاری از چالش است."

آقای ترامپ برگزار خواهد شد "سلام آمریکا" در جشن شنبه شب را که شامل یک سخنرانی از کاخ سفید در جنوب چمن. این رویداد نیز از ویژگی های پل نظامی در سراسر شهرستان و یک نمایش آتش بازی بزرگ است که می تواند بسته مردم مرکز شهر با وجود کارشناسان بهداشت هشدار در مورد اجتماعات بزرگ در طول coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور لگد کردن تعطیلات آخر هفته با سفر به کوه راشمور در داکوتای جنوبی برای یک نمایش آتش بازی شب جمعه.

در اظهارات خود آقای ترامپ گفت: او قصد دارد برای ایجاد از طریق فرمان اجرایی یک "باغ ملی آمریکا قهرمانان" که از او به عنوان "گسترده, در بیرون, پارک, که خواهد شد از ویژگی های این مجسمه بزرگترین آمریکایی ها همیشه زنده است."

"مردم آمریکا قوی هستند و افتخار و آنها را اجازه نمی دهد کشور ما و همه ارزش های آن, تاریخ و فرهنگ گرفته شود از آنها" آقای ترامپ گفت.

دادستان در Ahmaud Arbery مورد مذاکرات شواهد در "48 ساعت"

سه کلرادو افسران پلیس اخراج بیش از عکس reenacting سبد

"همیلتون" ستاره daveed را از دست Diggs جدید تصویری معنا ژوئیه 4 برای آمریکایی های سیاه و سفیدtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن