Coronavirus موارد پرش گذشته یک میلیون در آمریکای جنوبی

عکس: AFPتایید coronavirus موارد در آمریکای جنوبی شروع به پریدن کرد در گذشته یک میلیون مارک در روز دوشنبه پس

توسط KETABKHOOOON در 12 خرداد 1399
عکس: AFP

تایید coronavirus موارد در آمریکای جنوبی شروع به پریدن کرد در گذشته یک میلیون مارک در روز دوشنبه پس از برزیل ثبت شده 16,409 جدید, موارد بالا بردن مجموع به 514,849 در کشور است.

دولت ها در سراسر جهان در حال حرکت به سهولت محدودیت هایی که غرق اقتصاد خود را حتی به عنوان تعدادی از موارد صدر 6.1 میلیون و ویروس مرگ و میر بیش از 371,000.

با بیش از نیم میلیون شناخته شده عفونت برزیل در حال حاضر دوم بالاترین caseload اما ضد آن-مستند رئیس جمهور Jair Bolsonaro دوباره به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله توصیه شده در یکشنبه.

پوشیدن هیچ ماسک صورت راست رهبر معظم انقلاب در دیدار محکم بسته بندی شده در گروه هواداران در پایتخت برازیلیا به عنوان جمعیت شعار می دادند "اسطوره! اسطوره! افسانه!" — بازتاب اخراج او از virus تهدید.

Bolsonaro شده است یک حریف سرسخت از مستندات به عنوان یک ابزار برای حاوی کروناویروس گفت: آنها غیر ضروری و مضر به اقتصاد اما او مواجه شدید انتقاد از نگرانی مقامات دولتی و شهروندان عصبانی.

با وجود شک و تردید خود را, ویروس های ماهواره در برزیل و دیگر نقاط جنوب امریکا با این وضعیت در شیلی و بولیوی و پرو نیز بدتر می شود.

در حالی که آمریکای جنوبی و بخش هایی از آفریقا و آسیا آن را فقط شروع به احساس نیروی کامل از این بیماری همه گیر و سخت-آمار کشورهای اروپایی باید با احتیاط شروع به کاهش مستندات به عنوان آنها به دنبال بازگشت به نوعی از نرمال.

اما کارشناسان هشدار داده اند که در حال حرکت با سرعتی بیش از حد می تواند فاجعه طلسم با هیچ واکسن و یا درمان موثر و در عین حال برای COVID-19.

در بریتانیا که در آن مدارس تعیین شد به حدی دوباره باز روز دوشنبه برخی ارشد مشاوران دولت هشدار داد چیزهایی که اتفاق می افتد بیش از حد به سرعت.

"COVID-19 كردن بیش از حد سریع برای بلند مستند در انگلستان ایم" جرمی Farrar, یک عضو از دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری.

هواپیمای روسیه که دیدم یک انفجار از عفونت در هفته های اخیر نیز مجموعه ای به دوباره باز کردن مراکز خرید و پارک در مسکو با وجود این هنوز تعداد بالایی از موارد.

در حالی که Muscovites استقبال این فرصت را پس از هفته cooped در خانه بسیاری از تمسخر شهردار مسکو سرگئی سوبیانین را "تجربه" با هدف تنظیم مردم را به پیاده روی و ورزش مبتنی بر خانه خود را به آدرس.

کمدین محبوب ماکسیم Galkin حتی منتشر شد یک طرح در مورد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور و سوبیانین بحث در مورد "تنفس برنامه" برای ساکنان پایتخت.

'یک احساس زیبا'

این بیماری همه گیر را ویران کرده است اقتصاد جهانی است که در مواجهه با آن بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ و با کسب و کار و شهروندان در حال رشد خسته از سلول وجود دارد که فشار بر روی بسیاری از رهبران را فشار دهید با reopenings — به خصوص در کشورهای که در آن شیوع بیماری ظاهر می شود به کاهش باشد.

در ایالات متحده — بدترین آسیب دیده کشور در جهان — واشنگتن و لس آنجلس از سر ناهار خوری در حالی که شهر نیویورک است در مسیر شروع به دوباره باز کردن از ژوئن 8.

در فرانسه پارک در پاریس افتتاح شد در آخر هفته برای اولین بار در ماه پیش از رستوران ها و کافه ها و بارها اجازه به خدمت در پیاده رو ها و تراس در روز سه شنبه.

اما کارشناسان بهداشت و درمان در ادامه به هشدار از احتمال موج دوم عفونت اگر مقامات و شهروندان اجازه گارد خود را, به خصوص اگر آنها در معرض خطر گردهمایی های زیادی از مردم مانند کنسرت ها و جشنواره ها و مراسم مذهبی.

با شیوع این بیماری در ایتالیا کاهش فرانسیس ساخته شده اول خود را به آدرس وفادار در سنت پیتر مربع در نزدیک به سه ماه.

در عربستان سعودی, ماسک چادری نمازگزاران thronged مساجد که باز در سراسر کشور — به جز در شهر مقدس مکه است.

"من دعا ستايش خدا را در محله مسجد... و این یک احساس زیبا" گفت: یکی از عمده هر چند او نگران بود در مورد دیگران نه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم.

"به خدا قسم میخورم که برخی از مردم نمی مراقبت در مورد هر چیزی. هیچ ماسک صورت. هیچ فرش."

'فاصله غیر ممکن است در داکا'

آسیا اول شد قاره ضربه توسط ویروس پس از آن پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته و کشورهای همسایه را دیدم و اقتصاد خود را با چکش توسط outbreak — به خصوص حمل و نقل هوایی و گردشگری.

برخی از کشورهای آسیایی را آغاز کرده اند در یک آزمایشی مسیر بهبودی مانند تایلند است که به شدت متکی بر هزینه های گردشگری. پادشاهی در حال حاضر دوباره باز سواحل در سراسر کشور پس از دو ماه از مستند به تلاش برای احیای گردشگری است.

اما دیگر خیلی بیشتر پرجمعیت کشور نقل مکان به استراحت محدودیت وجود ندارد و به طور کامل حاوی این بیماری است.

هند اعلام کرد این امر شروع به کاستن از بزرگترین مستند در اوایل ماه ژوئن حتی آن را به عنوان مشخص شده یکی دیگر از رکورد روزانه افزایش عفونت.

همسایه بنگلادش در ضمن آن برداشته مستند روز یکشنبه با میلیون ها نفر به عنوان بازگشت به کار در شهرستانها و حتی به کشور وارد شده رکورد خوشه جدید در مرگ و میر و عفونت.

"من سعی کردم برای جلوگیری از جمعیت وقتی که من راه می رفت به دفتر من" بانکدار Badrul اسلام گفته در بنگلادش سرمایه است. "اما اجتماعی فاصله غیر ممکن است در داکا را پياده."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن