بایدن ممکن است در ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با یک نقطه جدید از حمله

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به نظر نمی رسد به انجام خود را هر نعمت جمعه زمانی که او حاضر به unseal به سناتو

توسط KETABKHOOOON در 15 اردیبهشت 1399

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به نظر نمی رسد به انجام خود را هر نعمت جمعه زمانی که او حاضر به unseal به سناتوری مقالات او فرستاده به دانشگاه دلاور در میان اتهامات تجاوز جنسی ساخته شده توسط خود را کارمند سابق تارا Reade, سیاسی , گزارش.

بایدن در نهایت خطاب به اتهامات جمعه این ادعا که آنها درست نیست. او در ادامه گفت که هر گونه شکایت Reade (Reade گفت: او اشاره نمی کند به اتهام حمله در شکایت او اما که او "ساخته شده او احساس ناراحت کننده") ادعا شده در مورد حادثه نمی توان در میان مقالات خود را اما نه در آرشیو ملی. بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواسته آرشیو ملی به انتشار هر آنچه که آنها می آیند در سراسر. اما همه چیز پیچیده زمانی که آرشیو ملی گفت: پرسنل سوابق هستند در واقع برگزار شده توسط سنا می گویند که قوانین آنها در واقع برگزار شده توسط اداره کل خدمات که گفت: آنها در واقع برگزار شده توسط شما آن را حدس زده ملی Archives.

سردرگمی سرعت روشن یک جرقه میان رئیس جمهور تهمت مجدد انتخابات خواهد شد که به احتمال زیاد به سوزاندن در سراسر چرخه. "شفاف ترین چیزی که جو بایدن آیا این صبح بود اعتراف است که او با پنهان کردن اسناد و مدارک به طوری که آنها نمی تواند در برابر او گفت:" اما Vaughn, فلوریدا, دبیر مطبوعاتی برای کمیته ملی حزب جمهوری خواه در بیانیه ای.

البته این نه تنها بایدن به عربستان مخالفان که می خواهید به دانستن بیشتر در مورد Reade به اتهامات — بسیاری از دموکرات ها نیز فشار به صورت مورد به مورد بررسی قرار بیشتر از نزدیک و باز کردن دلاور archives خواهد بود یک راه برای شروع است. اما چند نفر گفته شده سیاسی است که این استاندارد برای حفظ آن اسناد و مدارک تحت کاری ادامه داده اند در حالی که یک سیاستمدار است که هنوز هم فعال است. ادامه مطلب در سیاسی.

داستان های بیشتر از theweek.com
5 داغدار کارتون در مورد دموکرات ها' #MeToo نفاق
احساس وحشت و نگرانی بیش جو بایدن حمله به اتهام آسان قطعنامه
5 scathingly کارتون های خنده دار در مورد مایک پنس را آشکار بیمارستان بازدیدtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن