Kourtney Kardashian بدن تکامل از طریق سال

با نگه داشتن Kourtney! از او در تلویزیون در سال 2006 شروع به تبدیل شدن به یک مادر از سه, Kourtney Kardashian ت

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

با نگه داشتن Kourtney! از او در تلویزیون در سال 2006 شروع به تبدیل شدن به یک مادر از سه, Kourtney Kardashian تا به حال کاملا تغییر و تحول در طول سال — روشن و خاموش کردن صفحه نمایش.

در حالی که پیدا کردن تو رفتگی در دیوار خود را در Keeping Up With the Kardashiansبزرگتر کارداشیان-Jenner خواهر و برادر را در بدن تغییر کرده است به عنوان به خوبی. طرفداران تماشا به عنوان کالیفرنیا بومی را شکل bounced بازگشت پس از سه بارداری — او مادر است به ماسون, پنه لوپه و سلطنت او سهام با Scott Disick — و فراتر از آن.

"من به تمرین شدید در زمانی که من باردار شدم با میسون و من با استفاده از یک مربی در آن زمان" کارداشیان نوشت: در مارس سال 2020 مقاله در سایت شده است. "من بسیار به در حال اجرا معمولا سریع دو تا سه مایل اجرا با برخی از موسیقی خوب در محله همراه با برخی از در خانه تمرین و پیاده روی سر بالایی با پرسه زن."

تلویزیون شخصیت اشاره کرد که او "به دست آورد دقیقا 40 پوند" در حالی که باردار, همه بچه ها اما از دست دادن وزن در راه های مختلف.

پس از ماسون تولد در سال 2009 کارداشیان با تمرکز بر تغذیه با شیر مادر به عنوان یک راه برای رها پوند نوشتن "آن را می سوزاند حدود 700 کالری هر غذا است." هنگامی که آن را به پنه لوپه 2012 ورود Kourtney & Kim Take نیویورک آلوم تصمیم گرفتند برای "mellow تمرینات و بسیاری از یوگا" که او تکرار پس از سلطنت در سال 2014 تولد.

این شده خالق صحبت آزادانه در مورد سفر خود را به یک شیوه زندگی سالم برای بیش از یک دهه. پس از برخی از طرفداران این باورند که کارداشیان باردار بود با او چهارمین فرزند خود را بر اساس فولر رقم در ماه مه سال 2020 واقعیت ستاره نشان داد که او با بدن است.

"نظر من برگشت و گفت:" این شکل از بدن من. من به دست آورد چند پوند بیش از این قرنطینه و من عشق من بدن و من افتخار من شکل و من بدیهی است که ارسال آن به این شکل است, بدن من.' من فکر نمی کنم من در تمام باردار," او توضیح داد که در یک ویدیو یوتیوب در زمان ارجاع coronavirus همه گیر شده است. "ما همه به شکل متفاوت و بدن من و من افتخار است که چگونه می توانم پاسخ به نظرات منفی. آن را همیشه آسان نیست."

بدن-مثبت ستاره است و طرفداران او در داخل رژیم لاغری سفر هر دو در E! واقعیت نشان می دهد و خارج از دوربین. این که آیا آن را انجام keto برای باریک کردن برای یک رویداد و یا دور ماندن از شکر و مواد نگهدارنده به دلیل مخاطرات بهداشتی کارداشیان رابطه با رژیم غذایی و ورزش است که به خوبی مستند شده است.

"بدن من نگاه هرگز بهتر از زمانی که من keto رژیم غذایی دو سال و نیم پیش زمانی که من آن را برای دو ماه" کارداشیان نوشته شده در ژوئن 2019. "در تجربه من, من پیدا کردم بهترین روش برای آموزش به من بدن برای جلوگیری از هوس قند, سوزاندن چربی و پا زدن شروع به از دست دادن وزن است که با چسبیدن به یک keto رژیم غذایی است."

سلامت-آگاهانه ستاره انتخاب مواد غذایی گسترش به رژیم غذایی کودکان نیز هست. او به طور مداوم سهام راهنمایی و ترفندها برای جایگزین های خوشمزه برای آب نبات و یا موضوعات دیگر که بچه ها او را می خواهند. به علاوه او افراط در هر حال حاضر و پس از آن — و اغلب سهام دستور العمل او برای gluten-free, نان موز و رفتار تعطیلات.

پایین ببینید کارداشیان بدن تکامل در طول دهه گذشته است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب