بایدن می گوید او می تواند به سختی و صبر' بحث 'پایدار نابغه" مغلوب ساختن پیشی جستن

اولین 2020 مناظره ریاست جمهوری می تواند یک نبرد مغزها.معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز پنجشنبه گفت که او را

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

اولین 2020 مناظره ریاست جمهوری می تواند یک نبرد مغزها.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز پنجشنبه گفت که او را مشتاق به بحث رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به هوش خود.

"من به سختی می تواند صبر کنید. من به سختی می تواند صبر کنید برای مقابله با آنچه که او در اشاره به خود را به عنوان یک "پایدار نابغه'" بایدن گفت: NBC وابسته WBRE در یک کمپین توقف در پنسیلوانیا است. "من به سختی می تواند صبر کنید برای بحث او است."

مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب با افتخار خود را "بسیار بسیار بزرگ مغز" خود را به نام یک "بسیار پایدار نابغه" در سال 2017, صدای جیر جیر در پاسخ به گزارش های رسانه ها در مورد حدت ذهنی که به نوبه خود تبدیل به یک اینترنت مم و به عنوان یک کتاب توسط واشنگتن پست سیاسی خبرنگاران فیلیپ Rucker و کارول Leonnig.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود را نیز کشیده و هیچ مشت پس از رفتن بایدن روانی فراست.

"در اینجا یک مرد که حرف نمی زند. هیچ کس او را می شنود و هر زمان که او بحث کند و او نمی تواند قرار دادن دو جمله با هم" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بایدن در یک فاکس نیوز تاون هال در ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات نیز تولید تبلیغات با هدف بازجویی بایدن روانی هشیاری است. بایدن تحت فشار قرار دادند تا در آن ادعا گفتن کلمبوس دیسپچ در ماه مارس "من حدت ذهنی خوب است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مصاحبه تلفنی با رادیو فردا مفسر Sean Hannity در پنج شنبه شب و تکرار آن حملات بود.

"من مشتاقانه منتظر به بحث او اما به نظر می رسد او می خواهد به سعی کنید و خارج شدن از بحث" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بدون ارائه هیچ گونه شواهد است. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که او ساخته شده است که از قبل نیز می ایستد در مقابل مستقیم به آنچه بایدن گفت: در مورد مشتاق بودن برای بحث.

در اوایل این ماه, بایدن, کمپین اعلام آن رسما متعهد presumptive نامزد حزب دموکرات برای شرکت در بیش از سه قبلا برنامه ریزی شده بحث ریاست جمهوری این پاییز مشابه در سال گذشته است. این حرکت از قبل emptively موقع توجه کرد هر گونه احتمال زیاد درخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن به بیشتر بحث.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب