بایدن به نام خود و همسر در حال اجرا در هفته آینده

بایدن به نام خود و همسر در حال اجرا در هفته آیندهویلمینگتون: جو بایدن به presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهو

توسط KETABKHOOOON در 8 مرداد 1399
بایدن به نام خود و همسر در حال اجرا در هفته آینده

ویلمینگتون: جو بایدن به presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری روز سه شنبه گفت او را انتخاب کنید او همسر در حال اجرا در هفته آینده برای انتخابات ماه نوامبر در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

"من قصد دارم به یک انتخاب در هفته اول در ماه اوت" بایدن به خبرنگاران گفت:. "و من قول می دهم, من به شما اجازه می دانم زمانی که من انجام دهد."

بایدن که متعهد شده است برای قرار دادن یک زن در دموکراتیک بلیط پرسیده شد که آیا او قادر خواهد بود برای دیدار چهره به چهره با معاون ریاست جمهوری انتخاب به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"خواهیم دید" 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

بایدن شوخی که او را به تلاش برای "فوت و فن" روزنامه نگاران اردو در خارج از ویلمینگتون خانه به او اجازه می دهد برای دیدار با احتیاط و با انتخاب خود قبل از ساخت یک اطلاعیه.

بایدن کوتاه-لیست اعتقاد بر این است عبارتند از: کالیفرنیا سناتور کامالا هریس و سوزان رایس که در خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما با توجه به گزارش های مطبوعاتی.

سه نفر دیگر از سناتورها نیز اعتقاد بر این بود تحت نظر — تامی Duckworth از Illiniois الیزابت وارن از ماساچوست و تامی بالدوین ویسکانسین.

دو تن دیگر از نمایندگان مجلس نیز اعتقاد بر این بود در حال اجرا — فلوریدا هرزه وال Demings و کالیفرنیا هرزه کارن باس — همراه با دو فرمانداران -- میشیگان گرچن Whitmer و جدید مکزیک میشل Lujan گریشام — و آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین.

وب سایت سیاسی صادر گرافیک زیر بایدن این اظهارات را بیان کرد که او انتخاب کرده هریس قبل از صدور تصحیح و گفت که این یک اشتباه بود با توجه به یک "خطای فنی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین "شکست"

دموکراتیک نامزدی کنوانسیون است برای شروع در اوت 17 و بایدن است که انتظار می رود به اعلام انتخاب خود قبل از آن.

بایدن نیز مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و از شیوع کروناویروس را ترک کرده است که تقریبا از 150 ، 000 نفر در ایالات متحده و "سیاه زندگی ماده" تظاهرات.

"او نشان داد که او نمی تواند ضرب و شتم همه گیر و شما در حفظ امن" نامزد حزب دموکرات گفت. "او نمی تواند به نوبه خود اقتصاد به اطراف و به امریکا بازگشت به کار.

"و او است horrifyingly و جای تعجب نیست که عمدا تحریک شعله های آتش نفاق و نژاد پرستی در این کشور است."

معاون سابق رئیس جمهور گفت: تهمت بود با استفاده از ماموران فدرال در برابر معترضان در تلاش برای ترساندن رای دهندگان.

"این است که همه در مورد تلاش به آمده تا با یک, عجیب و غریب, نظم و قانون 2020 کمپین موضوع فقط به تلاش برای ترساندن شیطان از مردم آمریکا," او گفت:.

"مبارزات انتخاباتی خود شکست خورده است و او به دنبال سیاسی تاسیسات می شود." "این در مورد نظم و قانون. آن را در مورد یک استراتژی سیاسی برای احیای یک شکست کمپین."

معاون سابق رئیس جمهور نیز خواسته شد که چرا او را در حال اجرا برای کاخ سفید است.

"من در حال اجرا به دلیل تهمت رئیس جمهور است," او گفت:. "و من فکر می کنم ما دموکراسی در خطر است ،

"و آنچه به نظر می رسد در این مورد است که بسیاری از آمریکایی ها — کسانی که مثل من و کسانی که از نظر من به عنوان تز از مغلوب ساختن پیشی جستن. و من باور دارم که من هستم," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب