بایدن تگزاس آگهی سیگنال فرصت در ایران دژ

1 / 3APTOPIX انتخابات سال 2020 جو بایدندموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دوم از سمت را

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
1 / 3

APTOPIX انتخابات سال 2020 جو بایدن

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دوم از سمت راست می رسد به صحبت می کنند در یک مبارزه انتخاباتی, سه شنبه, جولای 14, 2020, در ویلمینگتون دلم. (AP Photo/پاتریک Semansky)

جو بایدن هدفمند تگزاس با متوسط سرمایه تبلیغات در روز سه شنبه که مطرح شده سوال جدید در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آسیب پذیری در دراز مدت جمهوری خواه دژ به عنوان coronavirus عفونت منفجر شود.

بایدن معاون سابق رئیس جمهور و دموکراتها presumptive نامزد ریاست جمهوری در سال 2020 نادیده مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل در آگهی جدید. او ارائه می دهد و به جای آن نشاط بخشی پیام است که اجازه می دهد تا رای دهندگان به تصور او به عنوان رابط در رئیس یک نقش است که جمهوری خواهان بارها و بارها تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به آغوش فایده ای نداشت.

"این ویروس دشوار است اما تگزاس سخت تر" بایدن می گوید در آگهی. "من می خواهم هر آمریکایی به می دانم که اگر شما بیمار هستید, اگر شما در حال تلاش اگر شما نگران در مورد چگونه شما در حال رفتن به دریافت از طریق روز من شما را رها نمی کند. ما همه در این با هم."

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خندید کردن کوچک جدید سرمایه گذاری و حتی برخی از دموکرات ها شد و شک و تردید از بایدن شانس در تگزاس است. در عین حال بایدن را متواضع گام به دولت است که نه حمایت حزب دموکرات برای ریاست جمهوری در 44 سال منعکس شده به حدی که این بیماری همه گیر را تهدید می کند به تقلا انتخاباتی این نقشه قرار می گیرند.

به عنوان دموکراتیک به رهبری ایالات نیویورک و نیوجرسی سرعت گسترش عفونت های جدید و مرتبط با مرگ و میر فزاینده در سراسر جمهوری خواه به رهبری ایالات فلوریدا و تگزاس و آریزونا که حمایت تهمت چهار سال پیش و در برابر تهاجمی سلامت احتیاطی از طریق زمستان.

حتی قبل از وقوع دموکرات ها در نظر گرفته فلوریدا و آریزونا اهداف بالا. تگزاس که دموکرات ها به مدت طولانی امیدوار بود نوسان راه خود را به دلیل روندهای جمعیتی پدید آمده به عنوان یک امکان وانت تنها پس از همه گیر شدت یافته است.

هفته گذشته مرگبارترین از بحران بهداشت و درمان برای تگزاس و سیستم بیمارستان کشیده است به محدودیت های خود را در برخی از مناطق. کالیفرنیا ، گرگ ابوت هشدار داده است که عفونت اعداد به احتمال زیاد خواهد شد حتی بدتر است.

"ما یکی از داغترین نقاط داغ در کشور گفت:" دموکرات کنگره کالین Allred که نشان دهنده بخشی از دالاس و حومه اطراف آن. "من فکر می کنم مردم در تگزاس می تواند تشخیص دهد چه اتفاقی می افتد و نقطه اتصال در که مسئول ما با داشتن یک عدم پاسخ. و آنها دنبال آن هستید در جو بایدن به عنوان کسی که بسیار قوی تجدید نظر شود."

هنوز Allred آماده نیست به پیش بینی بایدن پیروزی در تگزاس در ماه نوامبر.

"من فکر می کنم که آن را ممکن است. ما هنوز هم یک راه برای رفتن در اینجا," او در مصاحبه ای گفت:. "ما همه در نظر گرفته شود — از اعضای کنگره به رئیس جمهور — در آنچه ما و آنچه که ما انجام نمی در طول این بحران است."

این بایدن کمپین گفت تگزاس آگهی بخشی از یک "اواسط شش رقم" سرمایه گذاری نیز در سراسر آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی است. این برنامه ریزی شده برای اجرا در هر یک از دولت های بالا در بازار محلی در کابل و در روز یکشنبه کابل را نشان می دهد. اسپانیایی-زبان-زیر نویس نسخه را اجرا خواهد کرد در آریزونا و فلوریدا و تگزاس در علاوه بر این به YouTube, Facebook و Univision.

در هفته بعد این کمپین قصد دارد به انتشار یک سری از فیلم های دیجیتال از بایدن تماس با خانواده کروناویروس قربانیان در تمام چهار متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh شرح سرمایه گذاری به عنوان "مجموع ساختگی" رسانه خرید طراحی شده است برای تولید رسانه ها پوشش داده شده و اندازه آن است.

"ما امیدواریم که جو بایدن فکر می کند تگزاس است و در بازی, و ما او را تشویق به خرج کردن پول وجود دارد," او گفت:. که پول بایدن نمی تواند صرف Murtaugh ادامه داد: در چهار ایالت که دموکرات رای دادند چهار سال پیش که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است تبلیغات سعی کنید به تلنگر: مینه سوتا, نیوهمشایر جدید مکزیک و نوادا.

"ما باید به مراتب بیشتر منابع از جو بایدن می کند. او را به outraise ما بیش از یک میلیون دلار در روز و هر روز تا انتخابات و او هنوز هم نمی تواند بگیرد ما" Murtaugh گفت: اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گسترده استفاده. "ما او را تشویق به صرف پول در ایالات تگزاس. که پول پایین آبراه است."

در میان بایدن تیم وجود دارد برخی از شک و تردید داخلی که تگزاس را تبدیل به یک مشروع بالا هدف.

پول یک عامل است. تگزاس نزدیک به دو دوجین رسانه های بازار. یک پیشنهاد جدی وجود دارد که به احتمال زیاد نیاز به ده ها میلیون دلار است. و فراتر از مبارزات گروه های خارج از تراز وسط قرار دارد با دموکرات ها را ندارد و نشانه های هر یک علاقه جدی در بازی وجود دارد.

مولی Ritner معاون مدیر متحده برای بایدن کمپین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن سوء مدیریت از همه گیر کمک کرده است تقویت بایدن فرصت در ایالات آریزونا و تگزاس بودند که از رسیدن به دموکرات ها در انتخابات گذشته است.

اما آن را به عنوان اگر بایدن بود که نادیده گرفتن تگزاس تا این ماه است.

کمپین یادداشت آن است که میزبانی بیش از 50 سازماندهی رویدادهای پس از اوایل ماه مارس از جمله تلفن مجازی بانک ها و جامعه مجازی جلسات. سابق تگزاس در کنگره Beto o'rourke فعال بوده است و قائم مقام در روزهای اخیر و بایدن ضبط یک ویدیو برای دولت دموکراتیک کنوانسیون ماه گذشته.

"آنچه که ما را دیده اند, آیا آن را در تگزاس و یا ایالت آریزونا و فلوریدا و یا کارولینای شمالی است که تهمت را شکست خورده پاسخ به همه گیر و سوء مدیریت کامل گرفته و این کشورها ... که ما فکر می کنیم می تواند یک شات واقعی و برنده ساخته شده و آنها را حتی بیشتر رقابتی" Ritner گفت. "رای دهندگان در این ایالت در حال دیدن دست اول آنچه آنها را زمانی که آنها یک برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری و این ترسناک است."

تگزاس واحد مراقبت های ویژه پزشک رابین آرمسترانگ که نشسته در کمیته ملی حزب جمهوری خواه یادداشت شده است وجود دارد افزایش قابل توجهی در coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان در هفته های اخیر. بسیاری از افراد جوان که دوره نقاهت او گفت:.

او نام آن را "احمقانه" به سرزنش و تهمت برای افزایش.

"من فکر می کنم ما نیاز به سرزنش که در آن virus می آید از دانستن در مورد آن بسیار زودتر و بنابراین من فکر می کنم ما تا به حال بسیاری از شکست های ما در بوروکراسی برای مطمئن شوید که او گفت:" نشان می دهد که جامعه پزشکی و دولت های محلی باید شانه بیشتر سرزنش برای ارائه بیشتر سازگار پیام.

به عنوان برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز آرمسترانگ تصدیق میکند که مغلوب ساختن پیشی جستن شماره ها قوی نیست — "به خصوص در این محیط در حال حاضر."

"او سنجی پایین اما در حفظ حریم خصوصی از غرفه رای گیری خود اعداد بالا خواهد رفت قابل ملاحظه ای" او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب