رهبران سیاه و سفید تماس در NYPD به ضد جرم واحد به عنوان تیراندازی سنبله

رهبران در جامعه در تماس هستند در اداره پلیس نیویورک را پشت لباس شخصی و ضد جرم واحد است که حذف شده بود در ماه گ

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

رهبران در جامعه در تماس هستند در اداره پلیس نیویورک را پشت لباس شخصی و ضد جرم واحد است که حذف شده بود در ماه گذشته به تیراندازی و قتل سنبله در سراسر شهرستان.

حدود 600 مخفی از افسران واحد شد تا برای انتقال به دیگر تکالیف از جمله کار پلیسی و پلیس محله NYPD کمیسر درموت شیا گفت: یک ماه پیش. ضد جرم واحد بود که مسئول گرفتن اسلحه از خیابانها شده بود به عنوان انتقاد stoking بی اعتمادی در اجرای قانون در جوامع اقلیت.

بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز یکی از آفریقایی-آمریکایی صدای فراخوانی برای اقدام در تفنگ خشونت با انتقاد از نیروی انتظامی تصمیم به طور کامل منحل کردن واحد. او شانس های اخیر تیراندازی مرگبار یک ساله یکی از قربانیان از شهر نیویورک اخیر افزایش خشونت اسلحه.

"من فکر می کنم که در مجموع بین بردن چیزی است که ما نیاز به ارزیابی مجدد" آدامز گفت: CBS New York گزارش شده است. "در حال حاضر بچه ها بد می گویند اگر شما نمی بینید آبی و سفید شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید."

تونی هربرت یک فعال سیاسی در نیویورک, سیاه, جامعه, توافق و تاسف در افزایش خشونت, انتقاد نیویورک مقامات برای شکست خود را به آدرس این وضعیت است.

"اسلحه نگه داشتن رفتن و در حال حاضر ما 1 سال و خون آن در دست شهردار و دولت قوه مقننه" هربرت گفت.

تصمیم به انحلال ضد جرم واحد نیز panned توسط پلیس خیرخواه رئيس جمهور انجمن پت لینچ که هشدار داد که عواقب را به دنبال اگر رهبران شهر حاضر به مقابله با افزایش خشونت اسلحه.

"ضد جرم ماموریت برای محافظت در نیویورک توسط فعالانه پیشگیری از جرایم به ویژه تفنگ خشونت" لینچ در بیانیه ای گفت. "تیراندازی و قتل هر دو بالا رفتن به طور پیوسته رو به بالا اما ما رهبران شهر تصمیم گرفته اند که فعال پلیس نیست و اولویت ندارد. آنها را در انتخاب این استراتژی است. آنها را مجبور به روی چیزی حساب کردن با عواقب."

شهر نرخ قتل برای پایان ماه ژوئن 7 تا بیش از دو برابر از همان دوره در سال گذشته و قربانیان تیراندازی که با افزایش 45 درصد است. در ضمن برای دستگیری اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه را به طور چشمگیری کاهش یافته و تنها 29 نفر دستگیر و در طول هفته به پایان رسید که 5 جولای از 70 در همین هفته در سال گذشته با توجه به NYPD داده است.

در هفته های اخیر NYPD تجربه کرده است و افزایش بیش از 400 درصدی در بازنشستگی برنامه های کاربردی از افسران تنشها میان مسئولان شهرستان و پس از پلیس شهر بودجه کاهش توسط $1 میلیارد.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • بوفالو Police Dept. تعلیق افسران که هل مرد مسن و چپ او خونریزی
  • لویی افسر پلیس درگیر در Breonna تیلور تیراندازی اخراج
  • نیویورک بانوی اول: پلیس-شهرستان رایگان خواهد بود "نیروانا" اما هدف قابل دسترسی است


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de