سیاه و سفید زندگی می کند موضوع حذف بنر در سفارت آمریکا در سئول

1 / 7کره جنوبی ما بنر را حذفدر این 14 ژوئن 2020, عکس پرچم ایالات متحده flutters در کنار یک غول سیاه و سفید زند

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
1 / 7

کره جنوبی ما بنر را حذف

در این 14 ژوئن 2020, عکس پرچم ایالات متحده flutters در کنار یک غول سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنر در سفارت آمریکا در سئول, کره جنوبی. بنر حذف شده از ساختمان سفارت آمریکا در کره جنوبی پایتخت سه روز پس از آن مطرح شد وجود دارد در همبستگی با معترضان در بازگشت به خانه.(AP Photo/Lee Jin-مرد)

سئول کره جنوبی (AP) — بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, بنر, بود, بی سر و صدا حذف شده از ساختمان سفارت آمریکا در کره جنوبی پایتخت سه روز پس از آن مطرح شد وجود دارد در همبستگی با تظاهرکنندگان معترض نژادی و نابرابری در بازگشت به خانه.

توضیح رسمی از سفارت که نمی یاد یک همجنسگرایان افتخار پرچم بود که همچنین حذف از ساختمان بود که سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنر برداشته شد برای جلوگیری از هر گونه درک است که آن را به معنای "به حمایت یا تشویق کمکهای مالی به هر سازمان خاص است."

تصمیم به خود جلب کرد انتقاد از برخی از فعالان در سئول. از آن خواهد شد به احتمال زیاد بحث برانگیز در میان جهانی در حال انجام بیش از بحث های نژادی و نابرابری است که به دنبال مرگ جورج فلوید.

بنر قرار داده شد تا در روز شنبه با سفیر هری هریس به tweeting که خود سفارت "می ایستد در همبستگی با هموطنان آمریکایی عزادار و مسالمت آمیز در اعتراض به تقاضای تغییر مثبت است."

بنر پایین گرفته شده است دوشنبه ، همراه با رنگین کمان غرور پرچم. روز سه شنبه یک بنر به مناسبت های آینده 70 سالگرد شروع جنگ کره آویخته شد از سفارت.

Lee Tae-ho یک فعال سیاسی با سئول مستقر در سازمان مدنی مردم را به همبستگی برای دموکراسی مشارکتی, نام, ناگهانی, بنر حذف تاسف کرد و گفت حضور آن بود که "یک چیز بسیار مثبت است که می تواند به بهبود آمریکا تصویر و کمک به حل مشکل."

بنر حذف می آید در میان بزرگ ایالات متحده آمریکا تظاهرات آغاز شد که پس از فلوید یک مرد پس از فوت سفید مینیاپولیس افسر فشرده زانو خود را به گردن خود را در طول به عنوان او دراز رو به پایین و دستبند.

هریس "می خواستم به برجسته پایدار ارزش های آمریکایی از برابری نژادی, آزادی بیان و حق اعتراض مسالمت آمیز" به سفارت آمریکا در بیانیه ای گفت. "با این حال سفیر قصد نبود به حمایت یا تشویق کمکهای مالی به هر سازمان خاص است. برای جلوگیری از بدگمانی است که آمریکا مالیات دهندگان دلار صرف شد به نفع سازمان مانند او کارگردانی است که این بنر برداشته شود."

سفارت گفت: حذف در "به هیچ وجه کاهش می دهد اصول و آرمان های بیان شده توسط بالا بردن پرچم." آن گفت که "به دنبال راه های دیگر برای انتقال اساسی ارزش های آمریکایی را در این دوران دشواری در خانه."

وجود دارد هیچ اشاره ای در این بیانیه از حذف از پرچم رنگین کمان را. دیوان عالی کشور روز دوشنبه حمایت محل کار حقوق همجنسگرا و تراجنسیتی مردم یک پیروزی چشمگیر برای دفاع از حقوق همجنسگرایان از یک محافظه کار دادگاه است.

هیچ نظر فوری از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا وزیر امور خارجه مایک Pompeo در مورد بنر, حذف, اما سفارت, بیانیه های مکرر اخیر از نظر Pompeo که "امریکا به درستی خشم در کشتار وحشیانه جورج فلوید و کشور ما را تعقیب قاتلان او و احترام به حق اعتراض مسالمت آمیز است."

این ناگهانی از ناآرامی در امریکا بیش از خشونت پلیس افزایش یافته در سطح جهان با تظاهرات در همبستگی اتفاق می افتد در استرالیا و ژاپن و کشورهای دیگر.

سئول دیده می شود برخی از مقیاس کوچک شد. در یک تجمع در ژوئن 6, ده ها تن از تظاهرکنندگان با پوشیدن ماسک و پیراهن سیاه و راهپیمایی از طریق یک مرکز شهر منطقه حمل علائم مانند "جورج فلوید استراحت در صلح و "کره ای برای زندگی مهم است." یک روز زودتر از دیگران بسیج در مقابل سفارت آمریکا.

سفارت روز سه شنبه توییتی یک پیام تصویری از هریس شرکت گفت: این سازمان یک آخر هفته "همبستگی پیاده روی و شمع افروزی برای نشان دادن ما برای حمایت از شهروندان آمریکایی که در اعتراض مسالمت آمیز علیه نژادپرستی و خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و تلاش برای ایجاد یک جامع تر و فقط جامعه است."

برخی از طرفداران K-pop نیز دوباره با هدف معمول خود سیستم عامل و هشتگهای از افزایش ستاره های مورد علاقه خود را به پشتیبان گیری سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. آنها آب گرفتگی جناح راست میشوند و پلیس با برنامه های کوتاه و ویدئو کلیپ ها و الگوهای رفتاری از خود, ستاره های K-pop.

در یک صدای جیر جیر اخیر به آن 26 میلیون طرفداران کره جنوبی پسر گروه BTS گفت: آن مخالف تبعیض نژادی و خشونت و اعلام کرد که 1 میلیون دلار کمک مالی به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

کره رپ آمریکایی Tiger JK, که نام واقعی است Seo Jung-Kwon گفت: او فکر بنر "در نظر گرفته شود بیش از حد سریع است."

Seo گفته آسوشیتد پرس روز سه شنبه که پس از ابراز حمایت خود را از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در Instagram حساب او را مورد آزار و دریافت "غیر قابل بیان نژادی تهمت" به کارگردانی و در او رپر همسر که نیمی سیاه و پسر خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de