NYPD مجبور به اعمال محدودیت در افسران تشکیل پرونده برای بازنشستگی در میان 400% افزایش پرسنل تلاش برای ترک

NYPD, افسران پلیس, تماشای تظاهرکنندگان در میدان تایمز در 1 ژوئن سال 2020 در طول یک زندگی موضوع اعتراض: (AFP)اد

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399
NYPD, افسران پلیس, تماشای تظاهرکنندگان در میدان تایمز در 1 ژوئن سال 2020 در طول یک زندگی موضوع اعتراض: (AFP)

اداره پلیس نیویورک (NYPD) نیز محدود تعدادی از بازنشستگی برنامه این اجازه خواهد داد که پس از آن شاهد افزایش درخواست ها در چند ماه گذشته.

NYPD اعلام کرد که 179 افسران زمینه برای بازنشستگی بین 29 ژوئن و ژوئیه 6 – یک 411 درصد افزایش در 35 که بازنشسته شد در مدت زمان مشابه در سال 2019.

علاوه بر این, 503 NYPD افسران زمینه برای بازنشستگی بین 25 مارس - روز جورج فلوید کشته شد در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس - و 3 ژوئیه به نمایندگی از 75 درصد افزایش در 287 افسران بازنشسته در همان آخرین دوره سال است.

فلوید درگذشت پس از گردن او بود به زانو در توسط Derek چوین که در آن زمان بود مینیاپولیس افسر پلیس و در حال حاضر با اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس.

اعتراضات صورت گرفته در هر کشور در سراسر آمریکا پس از مرگ او و بسیاری از تظاهرکنندگان و برخی از سیاستمداران خواستار اصلاحات در سراسر ادارات پلیس در سراسر کشور.

یک سخنگوی NYPD تایید به نیویورک پست که شده است وجود دارد "افزایش تعداد افسران تشکیل پرونده برای بازنشستگی" و افزود: "در حالی که تصمیم به بازنشستگی شخصی است و می توان به طیف وسیعی از عوامل آن است که نگران کننده روند است که ما از نزدیک نظارت است."

یک افسر گفت: پست است که آنها تا به حال بسیاری از برنامه های کاربردی که با حقوق بازنشستگی اداره شده به منظور محدود کردن تعدادی از انتصاب به حدود 40 روز است.

"ظاهرا بازنشستگی بخش است که تنها با در نظر گرفتن یک مقدار مشخصی از مردم در هر روز و من فکر می کنم آنها در حال حمایت کردن تا اواخر ماه جولای و اوایل اوت" یک افسر گفت. "همین دلیل است که شما نمی بینید مانند 100 روز چرا که آنها تنها انجام خواهم 35 تا 40 روز با تعیین وقت قبلی."

این بخش نه تبدیل کردن برنامه های کاربردی از افراد بازنشسته در 30 روز آینده, اما گفت دیگر افسران صبر کنید یک ماه دیگر قبل از تقاضا به علت افزایش تقاضا است.

چندین افسران سراسر کشور فیلم برداری شد با استفاده از نیروی بیش از حد در سراسر کشور تظاهرات و برخی از NYPD منابع گفت که افزایش در بازنشستگی برنامه های کاربردی است که به علت انتقاد در برابر پلیس در طول چند ماه گذشته.

"تاپیک فقط و خیل خیل مردم گذاشت. اما هیچ جای تعجب وجود دارد در اینجا که جهنم می خواهد به ماندن در این شغل ؟ " یک افسر گفت: پست.

"چرا شما می خواهید به ماندن در این شغل زمانی که مردم درک نمی آنچه شما انجام دهم؟"

منابع دیگر حاکی از آن است که اضافه کار NYPD افسران انباشته شده در طول تظاهرات با افزایش مقدار پول آنها می توانند از حقوق بازنشستگی خود را.

"این بهترین زمان برای ترک" یک افسر گفت. "شما خالی اعداد به عنوان بالا به عنوان شما می توانید پد آنها را."

اما Lieutenants خیرخواه انجمن رئیس جمهور لو Turco گفت که برخی از برنامه های کاربردی در حال احتمالا به دلیل اضافه کاری, اما این است که اکثریت ترک هستند چرا که آنها احساس نمی مینماید.

"اضافه کاری نقش یک بخشی از آن اتفاق افتاد در سال 2008 و 2009 و پس از 9/11 اما این است که در مورد اضافه کاری در حال حاضر," او گفت.

"آنها احساس رها شده توسط اکثریت خاموش و آنها را ترک میکنند. آنها احساس نمی مینماید."

ادامه مطلب

NYPD بی سر و صدا disbands 'بیش از حد تهاجمی' anti-crime unittinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب