Black Lives Matter بنیانگذاران Alicia Garza می گوید جو بایدن است 'دور' از تغییرات دموکراتیک رای دهندگان می خواهند

به عنوان اعتراض به نژادی و بی عدالتی در سراسر کشور پس از فلوید مرگ در مه 25, presumptive دموکراتیک ریاست جمهور

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

به عنوان اعتراض به نژادی و بی عدالتی در سراسر کشور پس از فلوید مرگ در مه 25, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن قرار است که خود را به عنوان نامزدی که می تواند در ریشه کن کردن نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا است. اما آلیشیا Garza, co-founder of the Black Lives Matter جنبش و اصل از آینده Labs می گوید بایدن است که هنوز هم "دور" از تغییر دموکراتیک که رای دهندگان می خواهید برای دیدن.

"من فکر می کنم [این بایدن کمپین است] به خوبی آگاه است که آنها بسیار دور از نگرانی هایی است که این جنبش را به جلو—و این قابل قبول نیست" Garza گفت: در طول یک TIME100 مذاکرات بحث است. "ما نیاز به فشار او را به یک نامزد بهتر اگر او برای رفتن به presumptive نامزد."

Garza تاسیس Black Lives Matter جنبش در سال 2013 در پاسخ به ستم کشته شدن Trayvon Martin. از آن زمان, the Black Lives Matter جنبش دارای عقاید تبدیل شدن به یک وحدت گریه برای عدالت نژادی به خصوص در طول بیماری همه گیر.

در این سال جورج فلوید کشته شدند در حالی که در بازداشت پلیس مشتعل اعتراضات و مطالبات برای تغییر سیاست به مبارزه با نژاد پرستی نهادینه شده. صدها نفر از هزاران نفر از معترضان به خیابان آمده اند برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و تماس برای عدالت نژادی در حالی که به طور همزمان COVID-19 گذاشته لخت خودنمایی نژادی و نابرابری در کشور به این بیماری همه گیر نامتناسب اثرات سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع هر دو در مرگ و میر و اقتصادی آن در تلفن.

در پاسخ به اعتراضات بایدن عموم انداخت حمایت خود را از پشت, سیاه, زندگی, ماده, جنبش حمایت ممنوعیت chokeholds و دفاع از جامعه مدنی و مردمی و واجد شرایط ایمنی اصلاحات. اما بایدن همچنان ادامه دارد به رد برخی از جنبش برجسته ترین و فوری ترین طرح های پیشنهادی از جمله defunding پلیس.

39 ساله و فعال گفت: این نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد کرده است که برخی از سیاست ها که با نگرانی از زندگی مهم جنبش اما Garza اضافه شده است که مبارزات انتخاباتی خود نیاز به یک "کامل جهت شیفت" برای اطلاعات بیشتر رای دهندگان به پشت او در ماه نوامبر.

"من فکر می کنم آنچه که ما در حال حاضر یک فرصت است که فقط به آن بازی امن, اما همچنین فکر نمی کنم که فقط با توسل به افسانه ای سفید طبقه کارگر رای دهندگان در غرب نگرانی اصلی برای هر کمپین زمانی که آنها را ببینید که سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که در مسائل بالا که دموکراتیک رای دهندگان در مورد مراقبت از در این کشور" Garza گفت.

فقط با 110 روز باقی مانده تا روز انتخابات Graza نگران است که بایدن می تواند در حال اجرا خارج از زمان به محوری.

"وجود دارد فرصت طلب و نیروهای آن نیز در حال حرکت در حال حاضر در تلاش برای تولید مقدار زیادی از ترس و ناامنی و اضطراب در مورد تغییراتی که اتفاق می افتد در این کشور در حال حاضر" Garza گفت.

Garza نیز در مقایسه با زمان حساب بیش از خشونت پلیس به مبارزه با تبعیض نژادی اشاره کرد که این تغییرات در حالی که درد شد لازم به امریکا در حال پیشرفت است.

"وجود دارد بسیاری از مردم که در آن زمان که می خواهم به شما بگویم که اگر ما desegregated که دنیا به فروپاشی و جهان در حال رفتن به محول به فاجعه," او گفت:. "اما در واقع آنچه ما در بر داشت این است که این نوع از تغییرات مهم بودند برای امریکا تبدیل شده که در آن امروز است."

یا نه بایدن را انتخاب کنید به "گام به گام" و جسورانه اتخاذ سیاست های Garza گفت که او و دیگر فعالان را ادامه خواهد داد به سازماندهی پیش از ماه نوامبر و امیدوار است که تغییر اتفاق می افتد در طول عمر خود.

"این جنبش است برای رفتن به ادامه سازماندهی افراد سیاسی به سازماندهی مردم عملا و مطمئن شوید که صدای ما شنیده می شود در صندوق های رای," او گفت:. "اما نامزدها مانند جو بایدن که حاضر به پاسخگویی به لحظه را از دست ندهید یک فرصت را به در سمت راست از تاریخ است."

این مقاله بخشی از #TIME100Talks: امید پیدا کردن یک سری خاص شامل رهبران در سراسر زمینه های مختلف تشویق به عمل به سوی یک دنیای بهتر. می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای دسترسی به مجازی بیشتر حوادث از جمله زنده گفتگو با نفوذ خبرسازان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب