سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن برج مخدوش برای چهارمین بار در هفته به عنوان NYPD می پردازد افسران اضافه کاری برای محافظت از نقاشی

APیک زندگی موضوع نقاشی دیواری, نقاشی شده در خارج از برج ترامپ در منهتن است که با آن مواجه قابل توجهی خرابکاری

توسط KETABKHOOOON در 7 مرداد 1399
AP
AP

یک زندگی موضوع نقاشی دیواری, نقاشی شده در خارج از برج ترامپ در منهتن است که با آن مواجه قابل توجهی خرابکاری از آن رونمایی شد در اوایل این ماه بود مخدوش و برای چهارمین بار در هفته با توجه به پلیس.

Mark David هوت بود با اتهام جنایی فساد پس از انتخابات گفت: او انداخت سفید رنگ بیش از یک بخش از نقاشی دیواری در صبح روز یکشنبه.

مظنون شروع به استفاده از دست خود را به لام رنگ در سراسر نقاشی دیواری در مدت کوتاهی پس از 10در کارآگاه NYPD کری Reilly با سی ان ان گفت.

سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری — پروژه شهردار, بیل د Blasio دستور داد پس از یک نقاشی شبیه رونمایی شد در خیابان منتهی به کاخ سفید — تبدیل به یک بحث flashpoint در این شهر نمادین خیابان پنجم.

در حالی که برخی جشن حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده میان جنبش سراسری ضد نژادپرستی تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید دیگران — از جمله سیاه و سفید زندگی توجه فعالان باید در مورد این پروژه به عنوان نمایشی به جای آن خواستار مهم پلیس اصلاحات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین در توصیف این نقاشی به عنوان یک "نماد نفرت" رسم مقاومت قابل توجهی از منتقدان خود را.

شده اند وجود دارد حداقل چهار حوادث گزارش شده است که در آن نیویورک دیواری بود مخدوش ظاهری اعمال مخالفت با این پروژه است. به اداره پلیس شهر نیویورک است و در ضمن پرداخت افسران اضافه کاری برای حفاظت از نقاشی دیواری, با توجه به گزارش.

یک مرد دیده می شد آزادسازی می توانید از رنگ قرمز در وسط نقاشی دیواری در اواسط ماه جولای مجبور شهرستان بخش حمل و نقل به اسکراب نقاشی تمیز....

شهردار محکوم به خرابکاری در بیانیه ای که گفت: Black Lives Matter جنبش "است که بیش از کلمات و نمی تواند آن را باز گرداند".

دیگر سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی های دیواری در سراسر کشور مشابه مواجه شده اند خرابکاری به تظاهرات ادامه داد: بیش از مرگ آقای فلوید 46 ساله غیر مسلح سیاه مرد که کشته شد پس از یک افسر پلیس گرفتار شد در دوربین دو زانو بر گردن او.

در اوایل این ماه یک زن و مرد دیده می شود نقاشی بیش از دیگر سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در کالیفرنیا شد متهم با جرم و جنایت نفرت و همچنین به عنوان یک تخطی از حقوق مدنی خرابکاری و در اختیار داشتن ابزار برای ارتکاب خرابکاری با توجه به Contra Costa County دفتر دادستان منطقه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de