Black Lives Matter معترضان صورت نادر نشت شارژ در آیووا

این 2 ژوئیه سال 2020 عکس های ارائه شده توسط Polk County زندان در Des Moines, آیووا,., نشان می دهد Viet Tran. د

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399
این 2 ژوئیه سال 2020 عکس های ارائه شده توسط Polk County زندان در Des Moines, آیووا,., نشان می دهد Viet Tran. دادستان ها باید ثبت نادر اتهام Tran سیاه زندگی موضوع معترض _ غیر مجاز انتشار داده های اطلاعاتی _ به اتهام نمایش و بحث در مورد به سرقت رفته Des Moines پلیس سند در طول یک مصاحبه پخش یک ایستگاه تلویزیونی محلی. (پولک زندان شهرستان از طریق AP)

IOWA CITY, IOWA (AP) — دادستان در آیووا واصل شده اند به ندرت استفاده می شود نشت اتهام سیاه زندگی توجه به اعتراض متهم به سرقت محرمانه پلیس سند و نمایش آن در تلویزیون پخش اخبار.

دو تن به اتهام انتشار غیر مجاز از داده های اطلاعاتی یک جنایت است که حمل تا پنج سال در زندان است.

آیووا قضایی شعبه می گوید این تنها دومین بار است که به اتهام ثبت شده است از سال 2010. آن در نظر گرفته شده به مجازات ماموران و دیگران که به اشتراک گذاری اطلاعات است که می تواند به تضعیف تحقیقات جنایی و یا نقض حریم خصوصی قرار.

این سند در سوال یک Des Moines, اداره پلیس بولتن که افسران و سربازان دولت تا به حال با آنها را در حالی که گشت ژوئیه 1 اعتراض در آیووا کاپیتول. این بولتن شامل عکس های مظنون بودند که می خواستند در تخریب یک Des Moines, ماشین پلیس در طول 20 ژوئن اعتراض.

اسکندریه Dea, 26 در زمان هوش بولتن از یک افسر جیب عقب در طی یک درگیری بین ماموران و معترضان آغاز شد که ماموران پس از بازداشت سه تن از متهمان در داخل کنگره شکایت کیفری علیه او مدعی.

معترضان بعد از حضور در Polk County زندان برای درخواست آزادی بازداشت شدگان در جریان درگیری. در حالی که وجود دارد 21 ساله Viet Tran بحث شده و نمایش داده شده در این بولتن در طی مصاحبه ای که پخش شد در دو ماهه-تلویزیون های وابسته به ABC با توجه به شکایت.

اولین صفحه چهار-صفحه سند اخطار و هشدار داد که نباید آن را به اشتراک گذاشته و یا منتشر عموم و انجام این کار را نقض کد آیووا.

Des Moines, سخنگوی پلیس Sgt. پل Parizek گفت: آن را دشوار است به ارزیابی اینکه آیا هر گونه آسیب ناشی از انتشار آن. اما او گفت: این بولتن حاوی اطلاعات محرمانه از قبیل گواهینامه رانندگی و اعداد است که باید حفاظت شده تحت قانون است.

"این اولین تجربه من با آن که تا کنون اعمال شده به هر کسی که خارج از اجرای قانون اما بدیهی است که در شرایط بسیار منحصر به فرد" Parizek گفت. "کسانی که اسناد قرار است به اشتراک گذاشته شود. این در واقع نوشته شده بر روی آنها. به عنوان به زودی به عنوان آنها که اتهام مناسب بود."

Tran باقی مانده آمریکا روز شنبه در یک شکایت وی از سوی مامورین او نقض شرایط استفاده از عفو مشروط از یک حمله مورد زمانی که او با دخالت ماموران در جولای 1 اعتراض.

تلویزیون داستان را نشان نمی دهد نام و یا چهره فرد صحبت در مورد سند اما Parizek گفت: پلیس شناسایی منبع به عنوان Tran.

این خبرنگار که شامل بولتن در داستان او و توییتی عکس از سند است نه متهم شده است.

"نمی شود آن را مناسب برای برگزاری یک خبرنگار پاسخگو برای تلاش به انجام کار خود" Parizek گفت. "آنها راه گریز بیشتر از فرد به طور متوسط خواهد بود."

خبرنگار اوا اندرسن و ایستگاه کاهش یافته بود.

Polk County وکیل جان Sarcone طولانی خدمت دموکرات که دفتر ثبت این اتهامات نمی بازگشت یک پیام تلفن.

دفتر خود نیز به اتهام Dea با جرم سرقت به اتهام سرقت بولتن و پرتاب یک افسر رادیو بود که به زمین افتاده است. که به اتهام حمل تا 10 سال در زندان است.

Dea است که پس از ارسال 15.000 دلار اوراق قرضه کاهش یافته بود. اما او دوست و همکار معترض Jaylen عیب گرفتن گفت: این اتهامات بی اساس است.

"آنها در حال تلاش برای ترساندن و سکوت ما انباشته این ساخته به اتهام جنایت در افراد جوان است." "آنها می دانند که این می تواند خراب کردن زندگی مردم است و به همین دلیل آنها در حال انجام آن است."

قانون تعریف هوش و اطلاعات به عنوان اطلاعات "وارد شده و در تلاش برای پیش بینی, جلوگیری از و یا امکان نظارت بر فعالیت های جنایی." هر کسی که نادرست بدست می آوریم و یا سهام آن را شارژ می شود.

در آخرین بار این قانون استفاده شد و یک Wayne County sheriff دفتر کارمند متهم شده بود در سال 2016 با نشت اطلاعات مربوط به متهمان مواد مخدر و رانندگی در حال مستی موارد است. در نهایت دادستان کاهش یافته است دو فقره و او التماس کرد گناه را به دخالت رسمی عمل می کند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب