پمپ قوانین' Stassi و کریستن صحبت کردن در مورد ایمان Stowers' نژاد پرستی ادعا

Vanderpump قوانین ستاره Stassi شرودر و کریستن Doute شکست سکوت خود را در روز یکشنبه, ژوئن 7, بیش سابق costar ای

توسط KETABKHOOOON در 19 خرداد 1399

Vanderpump قوانین ستاره Stassi شرودر و کریستن Doute شکست سکوت خود را در روز یکشنبه, ژوئن 7, بیش سابق costar ایمان Stowersادعای آنها نژادپرستانه و به نام پلیس او را به اتهام سرقت.

"من شده است به گرفتن برخی از زمان به واقعا روند آنچه که من شاهد بوده ام و احساس و یادگیری است. و من نیاز به آدرس چیزی به طور خاص رخ داده است که چند سال پیش با من سابق castmate, ایمان Stowers," Doute, 37 نوشت: در یک Instagram post. "اگر چه من اعمال نمی شد نژادی, رانده می شود, من در حال حاضر به طور کامل آگاه از نحوه امتیاز من کور من از واقعیت از اجرای قانون را درمان جامعه سیاه و خطرناک چگونه اعمال می توانست به او. آن را هرگز قصد من برای اضافه کردن به بی عدالتی و عدم تعادل. من شرمنده و خجالت و فوق العاده متاسفم. من را بهتر انجام خواهد داد. من باید انجام دهید بهتر است."

Vanderpump Rules' Stars Stassi Schroeder and Kristen Doute Speak Out After Faith Stowers' Racism Allegations
Stassi شرودر کریستن Doute و ایمان Stowers شاتر (3)

شرودر 31 که از دست تاییدیه این هفته پس از Stowers, 31, به یاد می آورد 2018 حادثه در اخیر Instagram Live نیز ارسال شده بیانیه ای در Instagram در روز یکشنبه.

"نواخته حساس نظرات از من گذشته اند, مطرح," او نوشت: در یک پست. "مهم این است که من همچنان به پاسخگویی را برای آنچه که من گفته و انجام می شود در حالی که هل دادن خودم را بهتر انجام دهد. من شده اند به طور قابل توجهی از شخص من بود و من هنوز پر از ندامت و پشیمانی برای صدمه زدن به من ایجاد می شود."

"من سپاسگزار برای مردم در زندگی من است که در ادامه به بررسی و فشار من به تکامل را به یک فرد تحصیل کرده" به سطح بعدی پایه نویسنده ادامه داد. "من همچنین می خواهم به آدرس سابق من castmate, ایمان Stowers. من احساسات بیش از چیزی است که اتفاق افتاده بین ما دوستان هرحال من منطق است و هیچ بهانه ای برای آن است. من به رسمیت نمی شناسد و سپس جدی انشعابات است که می تواند نقل به دلیل اعمال من. آنچه من به ایمان اشتباه بود. من عذرخواهی می کنیم و من انتظار بخشش. من هم متاسفم برای کسی که احساس می کند نا امید در من. من می خواهم برای ادامه به بررسی دقیق تر در خودم و اقدامات – زمان را به گوش دادن به یادگیری و پاسخگویی را برای خود امتیاز است."

تراش نام تجاری Billie و ویتامین مراسم شرکت تایید کرد که آنها تا به حال به پایان رسید خود را در مشارکت با شرودر.

Stowers که به نظر می رسد در فصل 4 از براوو سری صحبت در مورد آنچه شرودر و Doute انجام داده بود در گفتگو با Floribama ساحل ستاره Candace برنج. او توضیح داد که پس از Daily Mail مشترک یک عکس از یک نور پوست آفریقایی-آمریکایی با خالکوبی بود که متهم به سرقت از مردم جفت "به نام پلیس و گفت: آن را به من بود."

شرودر گفت: در یک پس-حذف شده قسمت از "سگ مقدس" پادکست در سال 2018 که او و Doute فکر Stowers' مو و خالکوبی بودند شبیه به زن در امنیت فیلم از سرقت.

که او شما را دیوانه نویسنده مشترک این عکس در توییتر در زمان و نوشت: "هی tweeties نیست این سابق #pumprules دزد نگاه آشنا نیست ؟ من نمی می خواهم به رفتن وجود دارد اما من قصد دارم وجود دارد."

Stowers که تنها سیاه و سفید بازیگران عضو در نشان دادن امر با Jax تیلوربود که در دوستیابی در حال حاضر همسر بریتنی کارترایت در آن زمان است.

"من احساس می کردم که بعد از دوست خود چیزی است که ما هر دو درگیر بودند — که او انجام داده بود هزار بار — آنها می خواستند برای حمله به من به جای او. آنها می خواستند برای حمله حمله حمله حمله حمله" به چالش آلوم گفت: برنج. "من اشتباه من این بود که, تماس با من, نام, گفته, موهای من پوشک که عجیب و غریب است بیرون آمدن از دهان خود را."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب