سرخ عروس! شاهزاده بئاتریس سهام 1st, عکس از راز عروسی

خسروانه بحباله نکاح در اوردن! شاهزاده بئاتریس و شوهر, Edoardo Mapelli Mozziمشترک, اولین عکس ها از راز عروسی یک

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399

خسروانه بحباله نکاح در اوردن! شاهزاده بئاتریس و شوهر, Edoardo Mapelli Mozziمشترک, اولین عکس ها از راز عروسی یک روز پس از بستن گره.

خانواده سلطنتی رسمی Instagram حساب نوشته دو عکس تازه ازدواج کرده در شنبه, جولای 18. برای اولین بار نشان داد این زن و شوهر ایستاده در خارج از نمازخانه سلطنتی از پرستاران در ویندسور پارک بزرگ در برکشایر انگلستان با عروس پدربزرگ و مادربزرگ ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپدر حالی که دوم نشان داد که این جفت ارز در حال ظهور از کلیسا از طریق یک گل پوشش راهرو.

Princess Beatrice and Edoardo Mapelli Mozzi
شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi ترک سلطنتی چپل از پرستاران در رویال, تسلیم, Windsor پس از عروسی خود را در ژوئیه 17 سال 2020 در ویندسور انگلستان است. شاتر

"شاهزاده بئاتریس عینک, قدیمی, لباس توسط نورمن Hartnell و ملکه مری الماس حاشیه تاج هر دو متعلق به علیاحضرت ملکه. تاج یا کلاه پوشیده بود با عظمت در روز عروسی خود را در سال 1947" عنوان خوانده شده.

Princess Beatrice and Edoardo Mapelli Mozzi
شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi ترک سلطنتی چپل از پرستاران در رویال, تسلیم, Windsor پس از عروسی خود را در ژوئیه 17 سال 2020 در ویندسور انگلستان است. شاتر

کاخ باکینگهام شگفت زده سلطنتی ناظران اعلام کرد که بئاتریس 31 و Mapelli Mozzi, 36, برگزار شد "خصوصی مراسم عروسی" در پنج شنبه, جولای 17. 20 نفر مهمان لیست شامل ملکه و شوهرش, بئاتریس را پدر و مادر شاهزاده اندرو و سارا فرگوسن, خواهر پرنسس اوژنی و برادر در قانون جک Brooksbank به عنوان به خوبی به عنوان پدر و مادر داماد الساندرو Mapelli Mozzi و Nikki Williams-الیس.

"عروسی صورت گرفت مطابق با تمام دولتی مربوطه دستورالعمل" کاخ در بیانیه ای گفت به ما هفتگی میان COVID-19 همه گیر که مجبور بئاتریس و ادواردو به replan روز بزرگ خود را.

Princess Beatrice Shares 1st Photo From Her Secret Wedding to Edoardo Mapelli Mozzi
شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi کریستف PETIT TESSON/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

زن و شوهر بودند در ابتدا مجموعه ای به راه رفتن پایین راهرو در 29 ماه مه در نمازخانه سلطنتی در کاخ سنت جیمز در لندن است. ملکه 94, به آنها اجازه در ماه فوریه به استفاده از موقعیت است که یک جزء اصلی برای مراسم عروسی سلطنتی و تعمید برای قرن ها. الیزابت همچنین برنامه ریزی برای پرتاب یک پذیرایی خصوصی برای بئاتریس و ادواردو در کاخ باکینگهام پس از آنها گره خورده است گره.

اما کاخ باکینگهام اعلام کرد در ماه مارس که شاهزاده خانم و اموال سرمایه دار خیلی مهم بود برای به تعویق انداختن nuptials خود را با توجه به همه گیر. این کاخ در بیانیه ای گفت: برای ما در این زمان است که این جفت ارز شد "بسیار به دنبال به جلو به ازدواج" اما نگران بودند برای "هر دو خوب بودن از اعضای خانواده و اجتماعات بزرگ از مردم است."

ما تایید کرد در ماه نوامبر سال 2018 که بئاتریس و ادواردو دوستیابی شدند و پس از انشعاب از کسب و کار اجرایی دیو کلارک و معمار دارا هوانگبود. اموال توسعه دهنده سهام یک پسر جوان به نام Christoper با نامزد هوانگ. او و سلطنتی بریتانیا مشغول شدم در سپتامبر سال 2019 در ایتالیا.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن