اجساد کودکان و دیگران یافت در لیبی شهر پس از LNA عقب نشینی هلال احمر می گوید

تونس (العالم) - اجساد کودکان در میان کسانی که در لیبی در شهر Tarhouna پس از شرقی بر اساس نیروها و متحدان محلی

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

تونس (العالم) - اجساد کودکان در میان کسانی که در لیبی در شهر Tarhouna پس از شرقی بر اساس نیروها و متحدان محلی خود را خارج از این ماه هلال احمر و طرابلس مقامات دولتی گفت: در روز سه شنبه.

شواهد از چه گروه های حقوق نامیده می شود ممکن است جنایات جنگی در آمد که در لیبی مقدم, ناگهان, تغییر, جابجایی هزاران نفر از غیر نظامیان و ترک یک دنباله از مین های زمینی در مناطق مسکونی.

بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت توافق ملی (GNA) retook Tarhouna جنوب شرقی طرابلس در ژوئن 5 به عنوان یک تهاجمی با غرب مبتنی بر لیبی ارتش ملی (LNA) را به تصرف پایتخت فرو ریخت.

GNA نیروهای یافت 106 بدن در بیمارستان و مردم محلی کشف هشت گور جمعی در اطراف Tarhouna باعث ملل متحد به صورت فوری و باز بررسی است.

لیبی هلال احمر نماینده فیصل Jalwal یک کنفرانس خبری گفت که 29 از جسد در بیمارستان شناخته شده بود و آنها که شامل زنان و کودکان است.

Kamal Al-Siwi رئیس GNA از دست رفته افراد اداره گفت: حدود 10 بدن شده بود disinterred از یکی از هشت گورهای دسته جمعی که تا به حال یافت شده است.

Tarhouna بود که سالها کنترل محلی کنی و خانواده خود را مسلح گروه محبوب شناخته شده به عنوان Kaniyat شده وفادار به طرف های مختلف در لیبی هرج و مرج و جنگ داخلی.

این شهر به عنوان مهم stronghold برای LNA طی آن حمله به طرابلس و Kaniyat مبارزه در کنار LNA در حومه جنوبی پایتخت است.

یک GNA وزارت دادگستری رسمی ناصر Ghaita گفت: آن را به حال صادر شده 23 حکم دستگیری بیش از مورد و خواسته U. N. کمک های فنی. این GNA گفت: "تمام خانواده ها" کشته شده اند.

این LNA را رد کرده است نیروهای خود را مسئول بودند برای هر یک از جسد در گورهای دسته جمعی و به نام " سازمان ملل متحد برای بررسی گزارش نقض حقوق بشر متعهد طرفدار GNA نیروهای Tarhouna.

(گزارش شده توسط آنگوس McDowall; ویرایش شده توسط ادموند بلر)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب