بوئینگ زمین اولین منظور از F-15EX

واشنگتن — نیروی هوایی رسما به منظور قرار داده شده برای آن دسته از F-15EXs اعطای بوئینگ قرارداد در روز دوشنبه ق

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

واشنگتن — نیروی هوایی رسما به منظور قرار داده شده برای آن دسته از F-15EXs اعطای بوئینگ قرارداد در روز دوشنبه قرار می دهد که سقف ارزش برای کل برنامه نزدیک به 23 میلیارد دلار.

اولین سفارش تحویل شده که نه-به-تجاوز به ارزش حدود $1.2 میلیارد دلار را پوشش می دهد بسیاری از هشت F-15EX جت های جنگنده به خوبی پشتیبانی می کند و یکی چشمگیر هزینه های مهندسی.

قرارداد جایزه یک پیروزی عظیم برای بوئینگ می دهد و زندگی دوم برای F-15 خط تولید در St. Louis, Mo. پس از سالها اصرار نیروی هوایی برای در نظر گرفتن یک نسخه پیشرفته از اف-15 به عنوان یک مکمل قابلیت لاکهید مارتین F-35 بوئینگ یافت متحد در وزارت دفاع هزینه های ارزیابی و ارزشیابی برنامه که در سال 2019 مجبور خدمات به خرید F-15EX هواپیما به منظور ایجاد ظرفیت.

صنعتی پایه ملاحظات نقش در F-15X تصمیم

اگر چه نیروی هوایی رهبران در آن زمان گفت که این سرویس را ترجیح بودجه برای خرید اضافی نسل پنجم هواپیماهای مانند F-35, مقامات می گویند که خرید جدید F-15s سریعترین راه برای جایگزینی پیری گارد ملی هوایی F-15C/Ds که در حال رسیدن به پایان از خدمات خود را زندگی می کند.

ویدیو های مرتبط: کوانتاس بوئینگ 747 پرواز بیش از سیدنی برای آخرین بار

"F-15EX است مقرون به صرفه ترین و فوری راه به روز کردن این ظرفیت و به روز رسانی قابلیت های ارائه شده توسط ما پیری F-15C/D ناوگان" ژنرال مایک هولمز, Air Combat Command فرمانده در بیانیه ای گفت. "F-15EX آماده است تا به مبارزه به عنوان به زودی به عنوان آن می آید خط."

دو F-15EX هواپیما در حال حاضر در حال تولید و رول کردن خط تولید در اوایل سال آینده این شرکت گفت: در انتشار اخبار. آنها در ابتدا خواهد بود مستقر در پایگاه نیروی هوایی Eglin, Fla., برای تست با باقی مانده شش هواپیما به مجموعه تحویل داده می شود به پایه در سال مالی 2023, نیروی هوایی گفت.

همراه با هشت F-15EXs که تصویب شد در سال مالی 2020 بودجه نیروی هوایی درخواست 12 F-15EXs در FY21 و قصد دارد به درخواست برای 64 جت از FY22 به FY25. این سرویس می توانید به عنوان بسیاری از 144 هواپیما متعلق به بوئینگ.

نیروی هوایی تصمیم گرفته است که نه پایگاه خواهد بود که برای اولین بار به دریافت F-15EX جت با خدمات اضافه در آن انتشار اخبار که "استراتژیک, پایگاه فرایند در کار برای تعیین مرز در مکان های بعدی برای هواپیما مقدار زیادی است."

F-15EX خواهد بود یک صندلی دو جت با fly-by-wire کنترل جدید عقاب منفعل فعال هشدار بقای سیستم جنگ الکترونیک و سیستم های پیشرفته کابین خلبان و ماموریت جدید سیستم. اما با توجه به نیروی هوایی قابل توجهی ارتقا می آید در قالب یک باز ماموریت سیستم های معماری است که اجازه خواهد داد که این سرویس به سرعت در حال به روز رسانی F-15 به نرم افزار.

یکی دیگر از مزیت های عمده ای از خرید اضافی F-15s است این هواپیما ظرفیت حمل بار که اجازه خواهد داد که آن را به حمل و راه اندازی hypersonic موشک در بن بست فاصله است.

"F-15EX پیشرفته ترین نسخه از F-15 تا کنون ساخته شده است, بخشی از علت به دیجیتال آن ستون فقرات گفت:" لری اشنایدر بوئینگ F-15EX مدیر برنامه. "بی همتا محدوده قیمت و بهترین در کلاس ظرفیت حمل بار را F-15EX یک انتخاب جذاب برای نیروی هوایی ایالات متحده."

روز دوشنبه اعلام به شرح زیر در یک شرکت ثابت-قیمت قرارداد به ارزش تا $101 میلیون که اهدا شد به جنرال الکتریک در اواخر ماه ژوئن برای اولین بار بسیاری از F-15EX موتورهای. تحت قرارداد جنرال الکتریک ارائه خواهد شد "F110-GE-129 موتور از جمله نصب و قطعات یدکی و مدرن موتور سیستم مانیتورینگ کامپیوتر" بخش اعلام کرد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب