Chainsmokers کنسرت تحت بررسی برای 'اجتماعی فاصله نقض'

فرماندار نیویورک اندرو کومو راه اندازی شد رسیدگی به Chainsmokers' کنسرت اخیر در Hamptons میان COVID-19 بیماری

توسط KETABKHOOOON در 7 مرداد 1399

فرماندار نیویورک اندرو کومو راه اندازی شد رسیدگی به Chainsmokers' کنسرت اخیر در Hamptons میان COVID-19 بیماری همه گیر.

عملکرد بود که بخشی از Safe & Sound سری صورت گرفت در شنبه 25 ژوئیه در نوا ارک پروژه در آب به آسیاب New York. آن را ترویج آنلاین به عنوان یک "درایو در موسیقی تجربه" که مجموعه "نوار برای همه حوادث را به آمده است." تمام درآمد حاصل رفت و به سه سازمان های غیر انتفاعی: ساوتهمپتون هوای تازه در خانه هیچ بچه ای گرسنه و کودکان پزشکی صندوق از نیویورک است.

اما چند concertgoers مشترک فیلم در رسانه های اجتماعی که نشان داد مردم رقص و آواز در خارج از اتومبیل های خود را به ظاهر نادیده گرفتن بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی.

Chainsmokers Drive-In Concert Under Investigation for Social Distancing Violations
الکس پال و اندرو Taggart مت بارون/شاتر

نشان می دهد جلب توجه Cuomo, 62, که توییتی در دوشنبه 27 ژوئیه "ویدئوها از کنسرت برگزار شده در Southhampton در روز شنبه نشان می دهد فاحش اجتماعی فاصله نقض. من وحشت زده هستم."

او افزود: "وزارت بهداشت خواهد انجام تحقیقات. ما باید تحمل غیر قانونی & reckless خطر افتادن بهداشت عمومی."

BuzzFeed News گزارش داد که حدود 2000 نفر حضور داشتند عملکرد. بلیط بسته در محدوده از $850 VIP گزینه برای $25,000.

سازمان دهندگان این رویداد گفت: اتومبیل تا به حال تعیین فضاهای پارکینگ در جلوی صحنه که شرکت کنندگان آموزش داده شد به ترک نیست مگر اینکه آنها مجبور به استفاده از حمام. علاوه بر این concertgoers' درجه حرارت مورد بررسی قرار گرفت به محض ورود ضد عفونی کننده دست و محافظ ماسک صورت ساخته شده بودند به آسانی در دسترس است و ماموران امنیتی بودند در دست برای کنترل جمعیت است.

Chainsmokers Drive-In Concert Under Investigation for Social Distancing Violations
الکس پال و اندرو Taggart Rmv/شاتر

نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان Howard Zucker همچنین با انتقاد از این کنسرت به عنوان دولت ممنوع اعلام کرده است همه غیر ضروری تجمعات بیش از 50 نفر در میان رمان coronavirus بحران است.

"من در از دست دادن به عنوان به چگونه شهر ساوتهمپتون می تواند با صدور مجوز برای چنین رویداد چگونه به اعتقاد آنها قانونی بود و نه آشکار بهداشت عمومی تهدید" Zucker نوشت: در نامه ای به شهر سرپرست جی Schneidermanروز دوشنبه هر BuzzFeed News.

The Chainsmokers' الکس پال و جلب Taggart هنوز برای عموم آدرس واکنش.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب