بولتون کتاب می شود OK از قاضی اما او ممکن است به نوبه خود بیش از سود خود, امنیت ملی, وکیل, پیش بینی

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون خواهد شد به احتمال زیاد مجبور به تمام درآمد خود را از بحث کتاب جدید به وزارت خ

توسط KETABKHOOOON در 2 تیر 1399

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون خواهد شد به احتمال زیاد مجبور به تمام درآمد خود را از بحث کتاب جدید به وزارت خزانه داری ایالات متحده اگر دولت وکلا موفقیت در متقاعد کردن یک قاضی فدرال که بولتون نقض قوانین توسط دولت حرکت رو به جلو با انتشار بدون امضاء نهایی کردن توسط مقامات بررسی صلاحیت خاطرات برای اطلاعات طبقه بندی شده با توجه به بالا امنیت ملی وکیل.

اما — همانطور که پیش بینی جمعه توسط علامت گذاری به عنوان زید یک واشنگتن وکیل با تجربه در امنیت ملی و اطلاعات — قاضی جلسه مورد کاهش یافته است به توقف انتشار بولتون خاطرات تصدی خود در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "اتاق که در آن اتفاق افتاده است" هموار کردن راه برای آن را به فروش سه شنبه ،

زید گفت: اخبار یاهو "Skullduggery" پادکست که جمعه فدرال دادگاه برای تعیین اینکه آیا برای جلوگیری از بولتون کتاب از چاپ و منتشر شد "در زمان به گوش دادن به." او پیش بینی کرد که بولتون را جریمه سود خود به دولت ایالات متحده ساخت خزانه داری به احتمال زیاد مالی بزرگترین ذینفع از بولتون کتاب.

اما زید شک که دولت موفقیت در توقف انتشار این کتاب که قرار است به فروش شنبه و در حال حاضر یک prepublication پرفروش در سایت آمازون.

نشت از کتاب ظاهر می شود در روزنامه ها در این هفته منجر به داد و بیداد بیش از بولتون داغدار پرتره از یک فاسد و نادان رئیس جمهور که رفت و در برابر خود دولت سیاست های, در میان نمونه های دیگر گفتن رئیس جمهور چین او نمی شی برای ساخت اردوگاه های کار اجباری چین اویغوری اقلیت.

تهمت نمی دانم که بریتانیا تا به حال سلاح های هسته ای یا که فنلاند یک کشور مستقل با توجه به Bolton دیرین جمهوریخواه امنیت ملی عمل بود که گزارش پرداخت 2 میلیون دلار برای این کتاب.

زید پیش بینی عواقب قانونی برای بولتون پس از روز جمعه محوری شنیدن حتی در حالی که انعقاد وزارت دادگستری را بدون موفقیت در متقاعد کردن قاضی رویس Lamberth به منظور سابق مشاور امنیت ملی برای جلوگیری از توزیع کتاب خود صدها هزار نسخه از آن در حال حاضر حمل شده است که به کتاب فروشی ها در سراسر جهان است.

تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: گتی ایماژ (2)

"آنها بسیاری از چیزها اشتباه" زید گفت: از بولتون تیم حقوقی بود که به رهبری چارلز کوپر. "وجود دارد بسیاری از چیزهایی که گفت که من فکر می کنم در حال رفتن به استفاده می شود بعد در برابر بولتون در خاص است."

Lamberth که ریاست جمعه شنوایی به نظر دولت درخواست برای توقف انتشار این کتاب به نظر می رسد شک و تردید است که بولتون ملاقات کرده بود او تعهدات قراردادی به دولت ایالات متحده به نقد و بررسی کتاب به صورت طبقه بندی شده مواد قبل از انتشار. وزارت دادگستری در تلاش است برای جلوگیری از این کتاب منتشر شده است اما با نسخه در حال حاضر با داشتن شده است حمل Lamberth روشن ساخته شده است آن را ممکن است خیلی دیر به انجام هر کاری است.

"این حرکت با شکست مواجه خواهد شد" زید پیش بینی کرد. "Simon & Schuster, Bolton, را, ناشر, نشان داده است که از 200 ، 000 نسخه در حال حاضر در حال حمل به خارج از کشور و یا در خارج از کشور چاپ شدند. یکی از الزامات مورد نیاز در یک سفارش ضابط موقت است تا با انجام عملی از 'می تواند تسکین حتی واقعا بود؟' و هیچ راهی وجود دارد می توان آن را."

زید نیز با اشاره به این که ناشر و نه بولتون صاحب محتوای آن را مشکوک است که بولتون حتی اقتدار به جلو کتاب بازگشت.

اما در دولت هسته ای ادعا می کنند که بولتون نقض توافق نامه امضا شده به افشای هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده بدون نیاز به تایید قبل — مشکلات وجود دارد برای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق بالا امنیت ملی aide. دولت ساخته شده است که به طور گسترده و تلاش برای سند است که هر مقاله دریافت اولیه بررسی صلاحیت و ترخیص کالا از گمرک, Bolton, آیا تصویب نهایی به حرکت به جلو با انتشار. اگر دولت می تواند ثابت کند که برخی از مطالب مشروع طبقه بندی شده, Bolton حتی می تواند اتهامات زید گفت. دولت را مجبور به نشان می دهد که چگونه و چرا این اطلاعات در نظر گرفته شده است طبقه بندی شده به منظور دنبال کردن اتهامات جنایی که دشوار خواهد بود برای انجام این کار بدون آشکار اضافی امنیت ملی و اسرار است. زید گفت: تصمیم دولت برای درخواست سفارش ضابط موقت بود و کوته بینانه است.

"اگر آنها همیشه می خواهند به دنبال اتهامات جنایی در برابر بولتون آنها اساسا به فاش کردن آنچه خاص معابر در این کتاب متناسب با آن طبقه بندی تعیین و فاش کردن اطلاعات" زید گفت. اما انجام این کار می تواند دشوار است با توجه به آنچه که دولت معتقد است حساسیت اطلاعات است.

در مورد خواسته بولتون وکیل مشاجره که برگ برنده دولت است عطف به ماسبق طبقه بندی اطلاعات برای جلوگیری از این کتاب زید گفت: خیلی زود است که بدانند که آیا این مورد است — و آن را ممکن است یک مسئله بدون در نظر گرفتن. بولتون از چهره های حقوقی و مشکل زید گفت: "زیرا اگر چه حرفه ای و امنیت ملی, رسمی, الن, شوالیه, تایید نسخ خطی و تا به حال قدرت به آن را تایید, برای, انتشار, او هرگز به طور رسمی اعمال شود که قدرت. این کتاب پس از آن بود که موضوع را به دور دوم بررسی صلاحیت توسط یکی دیگر از مقام کاخ سفید مایکل الیس که گفت آن شامل اطلاعات است که باید ساخته شده است.

"او قدرت نهایی که قرار بود به وزن در آن" زید گفت. "و ما تا به حال این اتفاق می افتد قبل از. من را دیده اند آن را اتفاق می افتد بارها که در آن یک مقام رسمی می گوید: "من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد طبقه بندی شده در آن است. اما سپس آن را می رود به افراد دیگر و آنها را به یک دیدگاه متفاوت است."

خط پایین زید گفته است که بولتون دریافت نکرده نهایی تصویب نامه.

"هنگامی که بولتون شد و سپس گفت: بعد از آن که وجود دارد این است که اطلاعات طبقه بندی شده در این کتاب آن بود که تعهد خود را به هر دو به شکایت دولت ایالات متحده در مورد آن و یا به پیروی و حرکت رو به جلو با انتشار" زید گفت. "او نمی توانید انتخاب از نظر من اختلاف نظر دارند, بنابراین من قصد دارم به جلو بروید.'"

زید به نمایندگی از خلاف کاران که آشکار در مورد رئیس جمهور تهمت تلاش برای فشار آوردن به دولت اوکراین به منظور بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن باعث استیضاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت: با توجه به آنچه که او می داند در مورد چه چیزی در این کتاب او "فوق العاده آشفته" توسط بولتون امتناع از شهادت قبل از کنگره در طول استیضاح — به ویژه در نور از یکی از کتاب مرکزی مجادلات که کنگره "مرتکب قصور" با تمرکز بر استیضاح تحقیق تنها در اوکراین است.

این کتاب شامل تعداد زیادی از دیگر اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن است که اگر به ارمغان آورد قبل از کنگره و اثبات می توانست شکل پایه ای برای هزینه های اضافی.

"او گفت که کنگره یا حداقل خانه مرتکب قصور با باریک شدن آن اتهامات و یا ادعا می کند در برابر رئیس جمهور فقط به اوکراین, چرا که او می داند که خیلی بیشتر فاحش فعالیت است که رئیس جمهور انجام داد" زید گفت. "شوخی می کنی ؟ شما می دانستید که شما نکردن آن از مردم آمریکا و کنگره?"

"من بسیار آشفته است که بولتون نمی آمد به جلو" زید ادامه داد. "من می دانم که وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن او را از شهادت در برابر کنگره به عنوان یک ماده از قانون است. ... او می توانست گوشت از کتاب خود پیش نویس آن به شهادت داده و آن را به کاخ سفید برای prepublication نقد و بررسی. آن را تا به حال به مرور زمان برای او به شهادت و او نمی خواهد رفتن را از طریق آنچه او را به رفتن را از طریق در حال حاضر. ... من فکر می کنم بولتون باید صحبت تا آن زمان که خود را وطن پرست الزامی است."

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci 'نگران' که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن