براد پیت و آنجلینا جولی 'مسائل حقوقی' آهسته در میان همه گیر

پمپ ترمز. براد پیت و آنجلینا جولی's "مسائل حقوقی" هستند که قرار بر توقف به دادگاه ها دست و پنجه نرم کردن با ای

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

پمپ ترمز. براد پیت و آنجلینا جولی's "مسائل حقوقی" هستند که قرار بر توقف به دادگاه ها دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"براد دیدن بچه ها اما همه چیز درگیر در روند حل و فصل مسائل حقوقی بین آنجلینا و براد از جمله دادگاه آهسته است به دلیل COVID" یک منبع انحصاری می گوید ما در هفته. "با همه گیر شده است سخت برای همه از جمله آنها است. روند قانونی آهسته است که به دلیل. آنها در ادامه به طور منظم بازدیدکننده داشته است اما شده است وجود دارد مقدار زیادی از پیشرفت در شرایط حل و فصل کنند."

این Once Upon a Time in Hollywood star, 56, خال دار شده است از دیدن فرزندان خود در Jolie خانه دو بار در چند هفته گذشته. پیت متوقف عمارت در ماه ژوئن و دیده شد, ترک خانه خود را دوباره در جولای 2.

Brad Pitt and Angelina Jolie's 'Legal Matters' Have Slowed Down Amid the Pandemic
براد پیت و آنجلینا جولی. لیونل هان/ABACA ایالات متحده آمریکا/سن; Richard Shotwell/تالار گفتگو/AP/شاتر

یک منبع گفت: ما در چهار شنبه 8 ژوئیه سابق که زن و شوهر کار کرده اند در خود coparenting رابطه برای فرزندان خود. پیت و جولی و 45 هستند پدر و مادر Maddox, 18, Pax, 16, Zahara, 15, شیله, 12, و دوقلوها ناکس و Vivienne 11.

"براد و آنجلینا در ادامه به حرکت در یک مسیر رو به جلو برای فرزندان خود" خودی توضیح داد. "شده است وجود دارد در حال پیشرفت است."

این جفت ارز گره خورده است گره در فرانسه در سال 2014. دو سال بعد آنها را تایید کرد جدایی خود را. پیت و شیطان ستاره به بازداشت توافق در سال 2018 به عنوان به "از بین بردن نیاز برای یک محاکمه."

The Fight Club star و او پسر ارشد Maddox دارای اب و هوای یک رابطه مشکل پس از سال 2016 زمانی که اتهام درگیری رخ داده بین دو نفر از آنها در هواپیما های خصوصی. جولی نشان داد در ماه ژوئن که فرزندان خود بودند عامل تصمیم گیری در آنها تقسیم می شود.

"من جدا برای رفاه خانواده من" این دختر قطع استار گفت وگ در آن زمان است. "این تصمیم درست است. من همچنان به تمرکز بر روی بهبودی خود. بعضی از آنها بهره گرفته از سکوت و کودکان دیدن دروغ در مورد خود را در رسانه ها اما من به آنها یادآوری کنید که آنها می دانند که خود را حقیقت و ذهن خود را."

با وجود راکی جاده یک منبع گفت:" ما در ماه مه که پیت و جولی در شرایط خوب.

"چیزهایی که بین براد و آنجلینا بهتر از آنها بوده است" خودی گفت."آنها بیشتر صمیمی — آنها هدف نسبت به قطعنامه هایی که برای هر یک از آنها."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب