Brandi جزئیات اتهام دنیس ارتباط احساسی می شود در مورد 'وارد'

لحظه ای زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز طرفداران شده اند در انتظار برای به سرانجام رسید — و آن را نمی نا امید.

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399

لحظه ای زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز طرفداران شده اند در انتظار برای به سرانجام رسید — و آن را نمی نا امید. Brandi Glanville گفت: Kim Richards, Kyle Richards و Teddi Mellencamp در مورد اتهام ارتباط با دنیس ریچاردز در طول چهار شنبه, جولای 22, قسمت از براوو رسید.

"من فقط فکر می کنم شما بچه ها نیاز به مراقب باشید با او چون او نیست که او وانمود می شود. آنچه می بینید همان چیزی است که شما دریافت" برندی شروع قبل از گفتن Teddi که دنیس ندارد او "در همه" و گفت: "چیزهای وحشتناک" در مورد او. "این فقط به این معنی. ... ظاهرا او دوست ندارد کسی. او دوست ندارد [لیزا] Rinna یا نه. او را مانند 'اریکا یک coldhearted،' اما پس از آن او را در اطراف شما و او را مانند " چرا همه آنها می خواهم به مبارزه با من؟'"

Brandi که مشخصه عصبی اشاره کرد که دنیس است که باز با او چرا که او "چیزی در او." او پس از آن کاهش یافته و بمب خود را در مورد اتهام مجلس.

Brandi Glanville Details Alleged Hookup With Denise Richards, Gets Emotional About Being a ‘Cheater’
Brandi Glanville و دنیس ریچاردز. Mediapunch/شاتر; Michael Simon/Startraks

"من تو را دیدم او را در ماه آوریل و پس از آن من او را نمی بینم دوباره تا زمانی که شما و برخی از s—t رفت و بیش از آن نه ماه است که بود — واقعا f—پادشاه بد" Brandi گفت. "من تا به حال با او و هارون [Phypers] و من می دانستم که آنها را مانند یک درک بود و او می تواند با دختران اگر او می خواست به. ... اولین شب ملاقات ما چیزی اتفاق افتاده است."

از نوشیدن و به Tweeting نویسنده ادعا شده که این دو ساخته شده و پس از اخذ "به طور کامل از دست رفته است." با توجه به Brandi دنیس نبود "با" هارون در زمان. اما در آوریل 2019 دنیس گفته دعوت Brandi به دیدار او در مجموعه ای در شمال کالیفرنیا و آنها رابطه جنسی داشته است.

"من رفت و من به خود من اما دنیس گفت:" نه فقط ماندن در اینجا. آن را خوب است. من به شما یک تخت تاشو,'" Brandi توضیح داد و اشاره کرد که دنیس دختر 15 ساله, دختر لولا شد همچنین در این سفر با یک دوست. "وجود دارد هیچ تاشو تخت. ... و من فقط خواب در رختخواب با دنیس."

Brandi سپس ادعا کرد که او و دنیس "قلاب" پس از نوشیدن با هم دوباره.

"من نمی خواهم به شما بچه ها به قضاوت من. ... من دوجنسي, هر کس می داند که. بچه ها من می دانم که" برندی گفت. "من ناراحت کننده بود. بچه ها به طبقه پایین بودند و ما در این انبار وجود دارد و بدون درب. و من فقط نمی تواند به آن را دریافت. روز بعد دنیس به من گفت: "بدون توجه به آنچه شما انجام, شما فقط نمی توانید بگویید هارون. او را بکشند ، و من مانند " چه f—k است که اتفاق می افتد در حال حاضر؟'"

در اعترافی Brandi گفت که او نمی خواست به یک "فریبکار" مانند شوهر سابق او را ادی \ \ christina roseکه به امر او در حال حاضر همسر LeAnn Rimes.

"من می خواهم که هرگز خواب با دنیس اگر من فکر کردم که هارون نبود OK با آن" Brandi گفت: در اعترافی. "او می دانست که من که قرار بود به خارج از شهر ، او می دانست که ما تا به حال ساخته شده قبل از. هیچ سوال در ذهن من است که هارون نبود خوب با تمام این."

Brandi نشان داد او تا به حال یک "شکست" و "احساس وحشتناک" پس از حادثه. دو زن حرف نمی زنم تا شب قبل از کایل را در ماه نوامبر سال 2019.

"او شنیده ام که کیم بود حلق آویز کردن با شما بچه ها و او نگران بود. ... او بود 'شما نمی گفت که هر کسی هر چیزی حق است؟'" Brandi توضیح داد: به کایل کیم و Teddi. "در حال حاضر او را از تماس من و به من گفتن این همه s—t در مورد اریکا, s—t در مورد [Black] و من 'است که این فرد دیوانه?'"

در تبلیغی برای جولای 29 قسمت از RHOBHطرفداران دیدن Teddi بگویید دنیس در مورد برندی است ادعا می کند در طول سفر گروه به رم. هرزه برای چیزهای وحشی ستاره قبلا در حالی است که دنیس به حال یک برخورد جنسی با Brandi. این بازیگر همچنین در خدمت Brandi با یک توقف و دست برداشتن نامه.

از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 9 p. m. ET.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب