Brandi Glanville پاسخ سوزاندن 'RHOBH' سوال در مورد دنیس ریچاردز

طرفداران سوالات پس از انفجاری چهار شنبه, جولای 22, قسمت از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز ... و Brandi Glan

توسط KETABKHOOOON در 3 مرداد 1399

طرفداران سوالات پس از انفجاری چهار شنبه, جولای 22, قسمت از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز ... و Brandi Glanville است پاسخ.

این زن 47 ساله تلویزیون واقعیت شخصیت باز به طور انحصاری به ما هفته پس از بمب ادعا می کند که او و دنیس ریچاردز "قلاب" در مارس 2019.

"من نه دروغ" Brandi گفت: ما در روز پنج شنبه, جولای 23, مورد اتهام مجلس با دنیس 49. "مردم می گویند هر چه می خواهند می گویند. گوش دادن مهم نیست چون من می دانم که من حقیقت و حقیقت این است که تنظیم من رایگان در حال حاضر از آنجا که من نمی باید برای حفظ این f—شاه راز کنه. چون من نفرت [اسرار] من فقط نیستم خوب در اسرار است. ... من دوست ندارم زمانی که من فکر می کنم کسی چیزی در من است. آن را فقط بدترین احساس. به همین دلیل من زندگی من زندگی می کنند بنابراین با صدای بلند."

در طول چهار قسمت از براوو ضربه, طرفداران, دیدم, Brandi عصبی بگویید Teddi Mellencamp و Kyle Richards در مورد اتهام جنسی برخورد با دنیس. او ادعا کرد که دو خواب با هم زمانی که Brandi بازدید دنیس در مجموعه ای در شمال کالیفرنیا به مصاحبه با او را برای پادکست "فیلتر" در مارس 2019.

"من رفت و من به خود من اما دنیس گفت" نه فقط ماندن در اینجا. آن را خوب است. من به شما یک تخت تاشو,'" Brandi ادعا کرد در این قسمت اضافه کرد که دنیس دختر 15 ساله, دختر لولا شد همچنین در این سفر با یک دوست. "وجود دارد هیچ تاشو تخت. ... بچه ها به طبقه پایین بودند و ما در این انبار وجود دارد و بدون درب. و من فقط نمی تواند به آن را دریافت. روز بعد دنیس به من گفت: "بدون توجه به آنچه شما انجام, شما فقط نمی توانید بگویید هارون. او را بکشند ، و من مانند " چه f—k است که اتفاق می افتد در حال حاضر؟'"

در حالی که یک منبع را تکذیب کرد Brandi داستان این ادعا که دنیس شوهر هارون Phypers, شد و در حال حاضر برای سفر و ماند با همسر خود در یک اتاق جداگانه از Brandi به نوشیدن و به Tweeting نویسنده مدعی است که مالیبو مرکز شفا مالک قبل از او وجود دارد.

"من هرگز حتی او را دیدم" Brandi گفت: ما در حالی که ترویج www.celeb.chat که اجازه می دهد تا طرفداران به کتاب چت زنده با ستاره به مدت 30 دقیقه "اما او می دانست که من و او می دانست که من وجود دارد."

Brandi همچنین ادعا کرد در این قسمت است که او گفت: هارون خواهد بود "OK" با همسر خود با زن دیگری. (دنیس برای بخش او به شدت رد کرده است که او قلاب, Brandi.)

"صبح روز بعد ... من فقط نوع در شوک آن" Brandi گفت: ما در مورد دنیس درخواست نه به هارون. "و او ادامه داد: واقعا خوب برای من است. و او خواهد text me برای بررسی در اما او فقط بسیار در دسترس نیست او قطعا ضربه زدن به آن و ترک آن است. پس من گفتم: "آه s—t این عوضی.'"

برای اطلاعات بیشتر از Brandi نگه داشتن اسکرول:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن