برزیل در صدر یک میلیون coronavirus موارد

ریو دو ژانیرو برزیل گذشت تلخ نقطه عطف از یک میلیون coronavirus موارد جمعه گزارش جدید یک روز تعداد بی سابقه ا

توسط KETABKHOOOON در 31 خرداد 1399

ریو دو ژانیرو برزیل گذشت تلخ نقطه عطف از یک میلیون coronavirus موارد جمعه گزارش جدید یک روز تعداد بی سابقه ای از عفونت به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به افزایش در امریکا بزرگترین کشور.

وزارت بهداشت در گفت و گو با ثبت 54,771 جدید عفونت پرش آن گفته شد تا حد زیادی با توجه به "بی ثباتی" در گزارش خود سیستم که به معنای برخی متحده گزارش شد, آمار و ارقام از چند روز.

آورده است که تعداد کل عفونت در برزیل به 1,032,913 با 48,954 مرگ و میر -- دوم تنها به ایالات متحده در سراسر جهان است.

کارشناسان می گویند تحت تست به معنی این اعداد و ارقام واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

با وجود گریم چهره عفونت منحنی در برزیل است که در نهایت نشان دادن نشانه هایی از تراز وسط قرار دارد.

اما این کشور از 212 میلیون نفر است که یکی از نگران کننده ترین نقاط مهم در این بیماری همه گیر.

پس از شروع ماه ژوئن آن ثبت شده است جدید ترین عفونت و مرگ و میر از هر کشوری در جهان با توجه به خبرگزاری فرانسه تعداد بر اساس آمار و ارقام رسمی -- بیش از 518,000 و 19,000 بود.

آن را ثبت کرده است مرگ روزانه عوارض از بیش از 1 ، 000 در هر یک از چهار روز گذشته.

برزیل در تلاش برای تنظیم یک استراتژی برای مقابله با این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro که معروف در مقایسه با ویروس به یک "کمی آنفولانزا" به درگیری با دولت و مقامات محلی بیش از استفاده از آنها از اقامت در خانه اقدامات و تعطیلی کسب و کار به آن داشته باشد.

رهبر راست و استدلال اقتصادی تاثیر چنین اقدامات خطرات بودن بدتر از این ویروس خود به خود و به جای تحت فشار قرار دادند و خود وزارت بهداشت به توصیه کلروکين و هیدروکسی کلروکین به عنوان درمان با وجود عدم اطمینان در مورد ضد مالاریا داروها اثربخشی در برابر COVID-19.

Bolsonaro تهدید این ماه به ترک سازمان بهداشت جهانی آن را متهم به "تعصب ایدئولوژیک" در برابر مواد مخدر است و در حال غرق دو وزرای بهداشت از زمان شروع این بیماری همه گیر پس از برخورد بیش از سیاست تفاوت.

وزیر بهداشت اخراج او در آوریل Luiz Henrique Mandetta گفته برزیلی رنج می برد به دلیل پیام های مخلوط از دولت است.

"وزارت بهداشت و دولت فرمانداران در حال گفتن مردم به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله و رئیس جمهور است که گفت و انجام مخالف," او گفت:.

یک سال و نیم به اصطلاح Bolsonaro تضعیف شده است با این بیماری همه گیر و همچنین به عنوان یک سری از تحقیقات با هدف قرار دادن او و حلقه درونی خود و فزاینده درگیری با کنگره و دیوان عالی کشور است.

بانک جهانی در عین حال پیش بینی های امریکا بزرگترین اقتصاد کوچک خواهد شد با رکورد هشت درصد در این سال است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب