شکستن کارداشیان-Jenners' گزارش شبکه Worths

پول پول پول! پس Keeping Up With the Kardashians برای اولین بار در اکتبر 2007 کارداشیان-Jenners را تبدیل به یکی

توسط KETABKHOOOON در 9 خرداد 1399

پول پول پول! پس Keeping Up With the Kardashians برای اولین بار در اکتبر 2007 کارداشیان-Jenners را تبدیل به یکی از ثروتمندترین خانواده ها در هالیوود است.

E! سری واقعیت های مطرح جهان به glitzy زندگی Kris Jenner و سپس شوهر, Caitlyn Jenner, و همچنین به عنوان سرگرمی مدیر شش فرزند: Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Rob Kardashian, Kendall Jenner و کایلی Jenner.

از طریق سال های بینندگان را به دنبال خانواده از طریق بالا و پایین از ازدواج ها به طلاق به ورود از فرزندان و نوه ها. نشان می دهد همچنین با توجه به KarJenners یک پلت فرم برای راه اندازی کسب و کار خود را سرمایه گذاری و تبدیل برخی از بالاترین پرداخت اثرگذارندهها در رسانه های اجتماعی.

کیم مسلما تا به حال بسیاری از موفقیت های اولیه در. او ساخته شده یک نام برای خود در چند فصل اول از KUWTK و به سرعت توسعه حضور آنلاین. او تا به حال خود را, بازی موبایل, بازی Kim Kardashian: Hollywoodیک اشتراک مبتنی بر وب سایت و نرم افزار و تلویزیون spinoffs از جمله Kourtney and Kim Take نیویورک و Kourtney and Kim Take Miami.

وارد کایلی. جوانترین Jenner راه اندازی اولین کسب و کار, کایلی, لوازم آرایشی, 2015 در زمانی که او هنوز یک نوجوان است. تا پایان سال 2016 درآمد کل شرکت رسیده عظیم 300 میلیون دلار ساخت کایلی بالا جدید-نان آور خانواده است. به عنوان نام تجاری به رشد خود ادامه فوربس نام کایلی جوانترین خود ساخته میلیاردر در مارس 2019. این مجله لغو عنوان زیر سال, متهم کارآفرین از جعل اسناد مالیاتی و آمار و ارقام درآمد.

کایلی بود سریع به شلیک کردن "اظهارات نادرست و اثبات نشده مفروضات" در ماه مه سال 2020 به tweeting "من هرگز خواسته برای هر عنوان و یا سعی در دروغ راه من وجود دارد که تا کنون. دوره. ... من می تواند نام یک لیست از 100 چیز مهم تر در حال حاضر از fixating چقدر پول دارم."

در پایین حرکت به صورت کامل تفکیک KarJenners و قابل توجه خود را از دیگران گزارش شبکه worths!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب