بریتانیا می گوید روسیه را هدف قرار labs انجام coronavirus تحقیقات

بریتانیا و ایالات متحده آمریکا و کانادا در روز شنبه متهم به هک گروه به نام APT29 از رهبری آنلاین حمله به ساز

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399
بریتانیا و ایالات متحده آمریکا و کانادا در روز شنبه متهم به هک گروه به نام APT29 از رهبری آنلاین حمله به سازمان های مختلف درگیر در COVID-19 واکسن توسعه است. AFP/بن Stansall/فایل

لندن: بریتانیا بود "کاملا مطمئن" در خود و متحدان این اتهام که روسیه را هدف قرار labs انجام coronavirus تحقیقات وزیر امور خارجه Dominic Raab روز جمعه گفت: برندسازی رفتار "ظالمانه و قابل سرزنش".

بریتانیا و ایالات متحده آمریکا و کانادا در روز شنبه متهم به هک گروه به نام APT29 از رهبری آنلاین حمله به سازمان های مختلف درگیر در COVID-19 واکسن توسعه است.

گفتند جمعی است "مسلما" مربوط به هوش و در نظر گرفته شده به سرقت اطلاعات و مالکیت معنوی.

مسکو به سرعت رد این اتهامات به عنوان "اساس" و آن سفیر ایران در لندن گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی یکشنبه ادعاهای ساخته شده "ندارد".

اما Raab تصریح کرد که سه نفر نتیجه گیری بر اساس ارزیابی توسط بریتانیا National Cyber Security Centre (NCSC) و همتایان خود در ایالات متحده و کانادا است.

"ما کاملا مطمئن است که روسیه و سازمان های اطلاعاتی مشغول شد و در یک حمله سایبری در تحقیق و توسعه تلاش ها در سازمان ها در این کشور و در سطح بین المللی با یک مشاهده یا به خرابکاری و یا به سود" او گفت که اخبار آسمان.

"در آن زمان که جهان گرد هم می آیند و سعی در مقابله با COVID-19... من فکر می کنم آن را ظالمانه و قابل سرزنش است که دولت روسیه درگیر در این فعالیت است."

با این حال آندره Kelin — که منصوب شد مسکو برتر ایران در بریتانیا در ماه نوامبر گذشته — تمسخر این ادعا در BBC مصاحبه.

"من باور نمی کنم در این داستان در تمام وجود حس در آن," او گفت: Andrew Marr نشان می دهد اضافه کردن او آموخته بود در مورد نرم جمعی وجود از گزارش های رسانه ها. "در این صورت به نسبت هر نوع کامپیوتر هکرها به هر کشور غیر ممکن است."

'داستان جاسوسی'

Kelin نیز رد جداگانه ادعای لندن است که "روسیه بازیگران" به دنبال اخلال در سال گذشته انگلستان کلی انتخابات است.

Raab روز پنجشنبه گفت که عاملان در روسیه در حال گردش به بیرون درز تجارت اسناد بین بریتانیا و آمریکا در تلاش برای ایجاد بخش بیشتری در این مسابقه.

"من نمی بینم هر نقطه در استفاده از این موضوع به عنوان یک ماده از دخالت" Kelin گفت. "ما دخالت نمی در همه. ما نمی بینیم هر نقطه در تداخل.

"ما سعی خواهد کرد برای حل و فصل روابط و ایجاد روابط بهتر از الان بود."

روسیه و بریتانیا بوده است در آبهای مدیترانه پس از مسکو بود که به اتهام تلاش برای کشتن دو عامل سرگئی Skripal قدرتمند با درجه نظامی عصب عامل در سال 2018 است.

این حمله در سولزبری باد از جنوب غرب انگلستان آمد و 12 سال پس از تابش مسمومیت سابق جاسوسی الکساندر لیتوینکو در لندن است.

دوباره روسیه را رد دخالت و Kelin گفت: این کشور آماده است به حرکت از مجادلات.

"ما هنوز هم نمی فهمم چرا برخی از داستان جاسوسی باید مختل کردن این مهم در کسب و کار ارتباط," او اضافه شده است. "ما در حال آماده به نوبه خود صفحه و ما آماده برای انجام کسب و کار با بریتانیا است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب