ریوردیل را Kerr Smith منعکس در "دایره کامل" نقش: 'احساس Capeside'

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از چهار شنبه, مه 6 آخر ریوردیل. آقای عسل خداحافظی ریوردیل ، Jughead (Cole Sp

توسط KETABKHOOOON در 18 اردیبهشت 1399

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از چهار شنبه, مه 6 آخر ریوردیل.

آقای عسل خداحافظی ریوردیل ، Jughead (Cole Sprouse), بتی (لیلی Reinhart) مورچه (KJ Apa) و ورونیکا (Camila مندس) جنگیدند برابر اصل (Kerr Smith) در طول فصل 4 آخر حتی پدر و مادر خود را درگیر زمانی که او لغو مدل.

بسیاری از قسمت اما گفته شد از طریق Jughead داستانی داستان — که در آن بچه ها به طور تصادفی به قتل آقای عسل و سپس در هر یک از دیگر به منظور پوشش آن — و در پایان مشخص شد که آقای عسل نیست در واقع به هر کسی.

Kerr Smith Reflects on Full Circle Principal Role on Riverdale
Kerr Smith در ریوردیل.' Kailey Schwerman/The CW

پس از این باند رو آقای عسل اخراج آن نازل شد در لحظات پایانی این قسمت است که نه تنها به حال او نوشته شده Jughead یک raving در نامه توصیه برای او نیز تا به حال موفقیت فوق العاده ای به عنوان یک اصل و مدرسه به مکانی بهتر است. در حالی که او را ترک ریوردیل بالا, او نمی تواند دور از او به عنوان مدیر در Stonewall دبستان.

"شما می دانید آنچه که من دوست داشتم در مورد این اسکریپت ؟ بچه ها بچه های بد برای یک بار. آنها هستند که به اشتباه" اسمیت, 48, گفت, Us Weekly منحصرا در مورد آخر. "ما کمی بیشتر سه بعدی با آقای عسل. ما پیدا کردن که او را مانند یک شخص بد! او فقط یک سخت عشق ، او انجام آن را برای بچه ها."

اگر چه مقصد نهایی ستاره مطمئن نیست و در عین حال اگر عسل خواهد بود فصل بعدی او "دوست دارم" برای بازگشت — به خصوص اگر یک مدل قسمت می کند در آینده اتفاق می افتد.

Michelle Williams James Van Der Beek Joshua Jackson Meredith Monroe Kerr Smith and Katie Holmes in Dawsons Creek
Michelle Williams, James Van Der Beek, Joshua Jackson, Meredith Monroe, Kerr Smith و کتی هولمز در "داوسون کریک'. فرانک Ockenfels/Warner Bros تلویزیون/Kobal/شاتر

اسمیت همچنین با اشاره به این که این کار شده است "عجیب و غریب" به او از او ساخته شده خود را در هالیوود در یکی دیگر از کمی دبیرستان نشان می دهد بازی جک مکفی در WB را داوسون کریک.

"این کار برای من بوده است دایره کامل. از روز من در داوسون کریکمنظور من دبیرستان را در همان. شخصیت ها البته متفاوت است اما این دیوار همان" the Fosters آلوم گفت ما. "من راه رفتن در اطراف ریوردیل اما در ذهن من آن را احساس می کند مانند Capeside!"

او ادامه داد: "من احساس می کنم من باید Jughead یا مورچه اما من نه. من Obba Babatundé (مدیر سبز). من هری شیرر (اصلی Peskin)! کسانی که اصول ما در داوسون کریک روز. برای من این عجیب و غریب است!"

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de