پاکستان بریتانیا شروع به پخت برای نشان دادن قدردانی خود را برای خط مقدم کارگران در NHS

عکس توسط نویسندهلندن: یک پاکستانی بیوتکنولوژی حرفه ای را آغاز کرده است پخت برای نشان دادن قدردانی به خدمات ب

توسط KETABKHOOOON در 16 اردیبهشت 1399
عکس توسط نویسنده

لندن: یک پاکستانی بیوتکنولوژی حرفه ای را آغاز کرده است پخت برای نشان دادن قدردانی به خدمات بهداشت ملی (NHS) کارگران که در حال مبارزه با COVID-19 در خط مقدم برای صرفه جویی در زندگی می کند.

Hana مالک یک کار حرفه ای در یک شرکت بیوتکنولوژی در Mayfair ساخته شده از کیک در اوقات فراغت خود به صورت محلی و کارکنان بیمارستان به عنوان نشانه ای از حمایت و قدردانی.

بیش از 150 NHS خط مقدم کارگران درگذشت COVID-19 در حدود دو ماه.

Hana ملک شده است ساخت کیک و دیگر محصولات به صورت خیریه, حوادث, خانواده و دوستان, اما در حال حاضر او شروع به ساخت کیک به صورت محلی و کارکنان بیمه خدمات درمانی.

ملک می خواستم به او نشان می دهد و گسترده تر در جوامع قدردانی اختصاصی, پزشکان, پرستاران, پرتوکاران راديولوژی باربرها و سایر کارکنان در محلی بیمه خدمات درمانی بیمارستان Whipps صلیب.

Hana مالک یک پاکستانی است, پخت رفتار خط مقدم پزشکی کارگران در انگلستان است. — عکس توسط نویسنده

او پرسید: همسایه از او که با این نسخهها کار به عنوان یک پرتونگار در بیمارستان اگر او می تواند آنها را به برخی از کیک و خوشحال شد که گفت: کارکنان آنها آن را دوست دارم.

او پخته شده بیش از 100 کیک, لیمو, نم نم باران, کیک, کیک های شکلاتی, کوکی تراشه شکلات, کیک مادیرا و دیگر رفتار در خانه او بود. کیک تزئین شده بودند به طرق مختلف از جمله با رنگ های رنگین کمان است که مترادف با بیمه خدمات درمانی. Hana اهدا همه کیک به Whipps متقابل کارکنان بیمارستان.

صحبت کردن به اخبار و جغرافیایی, حنا گفت: "من افتخار بود برای کمک به کارکنان که همه در حال انجام یک کار فوق العاده در این زمان بسیار دشوار است. من خیلی خوشحال هستم برای کمک به آوردن لبخند به کارکنان در Whipps عبور و امیدوارم که من و همه ما می توانید انجام دهید برای حمایت از بیمه خدمات درمانی کارکنان و کارگران مشاغل کلیدی."

او گفت: کارکنان بسیار مهربان بودند و فرستاده بسیاری از پیام های تشکر و تصاویر آنها را با بهره گیری از کیک از جمله یکی که گفت: "این کیک باعث لبخند در همه جا در بیمارستان است. قطعا آن را مطرح و خوی بیش از همه بیمارستان. با تشکر از شما حنا برای کار سخت خود را و ساخت یک تفاوت". Annother گفت: "با تشکر از شما برای تمام تلاش من توصیف کیک و آنها به همان اندازه خوشمزه است."

عکس توسط نویسنده

"پدر و مادر من القا ارزشهای جامعه و کمک به دیگران; و بهتر است که برای نشان دادن قدردانی به در یک زمان مثل این اگر نه بیمه خدمات درمانی. بیمه خدمات درمانی کارکنان نشان داده اند چگونه هستند و چگونه آنها را به خطر می اندازند زندگی خود را به صورت روزانه ما و ما همه مدیون آنها است. همچنین به عنوان سعودي, من را دیده اند این اثر که Covid-19 تا به حال در بام جامعه این ساخته شده من می خواهم به دریافت حتی بیشتر از من خوشحال هستم من قادر به بالا بردن روحیه و ما می دانیم که ما همه فکر کردن از آنها" حنا اضافه شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن