انگلیسی, مقالات متهم به خطر انداختن 1.5 m, انگلیسی-پاکستانی' زندگی از طریق گمراه کننده گزارش وارداتی COVID-19 موارد

لندن: گزارش های اخیر توسط بخش های انگلیسی, رسانه های ارتباط پاکستان و انگلیسی-پاکستانی برای گسترش وارداتی CO

توسط KETABKHOOOON در 8 تیر 1399

لندن: گزارش های اخیر توسط بخش های انگلیسی, رسانه های ارتباط پاکستان و انگلیسی-پاکستانی برای گسترش وارداتی COVID-19 مورد در انگلستان قرار داده اند زندگی بیش از 1.5 میلیون نفر در خطر است.

رسانه های مختلف از جمله تلگراف, خورشیدو ایمیل های روزانه — متهم کرده اند, انگلیسی-پاکستانی از پشت "نیمی" از وارد COVID-19 مورد در انگلستان افزایش ترس از افزایش حملات سوخت نژاد پرستی و اسلام هراسی است.

پاکستان جامعه در انگلستان به نام در بهداشت عمومی انگلستان (PHE) و نخست وزیر بوریس جانسون دولت منجر به پاک آمده بیش از "مخرب" اتهامات در روزنامه ها در نظر گرفته است که از نزدیک در ارتباط با رهبری.

پاکستان مهاجر در انگلستان نامیده می شوند این گزارش به عنوان کاملا غلط و گفت آنها "سوء قصد" و تعصب روشن در برابر کشور خود. هیچ قابل اعتماد اطلاعات جامع ارائه شد برای حمایت از این ادعا که منتشر شد به عنوان "منحصر به فرد" در دیلی تلگراف و بعد از چاپ توسط دیگر رسانه ها.

این COVID-19 بیماری همه گیر جهانی است یکی بر کل جهان و singling از پاکستان نمی خواهد کمک به هر کسی که رهبران جامعه گفت. "کج گزارش های رسانه ها" یک جارو ادعا بر اساس 30 coronavirus-موارد مثبت ورود به بریتانیا از پاکستان در یک زمان خاص آنها گفت.

"این است که تمام اطلاعات وارد شده موارد به انگلستان از سراسر جهان از شروع بیماری ویروسی تا به حال."

"این رسانه ها به شدت سوء استفاده کوچک مجموعه داده از وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی را (DHSC) سازمان اجرایی به بدگویی یک کشور و قرار دادن زندگی 1.5 میلیون انگلیسی-پاکستانی در خطر" جامعه گروه اظهار تاسف کرد.

"به تهمت یک کشور بر اساس چنین اریب داده های غیر اخلاقی است و در برابر روزنامه نگاری اصول" آنها اضافه شده است.

این PHE از سوی دیگر تایید کرده است که آن را به داده ها در کشورهای دیگر به مطبوعات.

آمار در این گزارش می گویند 65,000 مسافران از پاکستان وارد انگلستان در 190 پرواز از 1 مارس تا پر کردن از گزارش رسانه های بریتانیا. بدیهی است که این گزارش نیست بررسی یا ارائه اطلاعات مربوطه و از همه ورود بین المللی در انگلستان است.

این مهم است که توجه داشته باشید که با توجه به اطلاعات در دسترس عموم دهها هزار نفر از پروازهای باید عمل به و از انگلستان از ماه مارس و میلیون ها نفر از مسافران از جمله بسیاری از انواع در معرض خطر کشور — نقل مکان کرد و در داخل و خارج از بریتانیا است.

یک نگاه گذرا به آمار تمام فرودگاه های بریتانیا' عملیات را نشان می دهد که تعداد پروازهای خواهد بود و بالاتر از 100,000. مقایسه ارقام مربوط به پاکستان با کشورهای دیگر به شدت نشان داد که هدف قرار دادن یک کشور بود واقعا از نگرانی برای ایمنی و بهداشت, اما برای برخی نابکار قصد.

لیبرال دموکرات Sal Brinton گفت: خورشید شد "بسیار گمراه کننده تیتر — لطفا آن را روشن است که این است که 30 مورد از 4 ژوئن".

"نه به عنوان تیتر پیداست در تمام طول بیماری همه گیر" اضافه شده Brinton همچنین DHSC سخنگوی مجلس اعیان.

این مهم است که توجه داشته باشید که این گزارش آمده است در زمانی که سیاه و سفید زندگی ماده (پل) تظاهرات خشمگین در سراسر بریتانیا خواستار عدالت و انصاف.

جالب است که سازمان جهانی بهداشت (WHO) قبلا هشدار داد در برابر سرزنش هر کشور برای این بیماری ویروسی اجازه دهید به تنهایی یک جامعه قومی.

نخست وزیر عمران خان مشاور در خارج از کشور, پاکستانی, سید ذوالفقار ذوالفقار بخاری پشیمان گزارش نادرست در تمام سه مقاله و پرسید: "چگونه پاکستان شروع صادرات Covid با موارد هنگامی که انگلستان در حال حاضر بیشتر ؟

"چه نوع از داده ها و شواهد پشتیبانی از آن پس [مارس 1] در حالی که تنها انگلستان آغاز شده مسافر غربالگری در ژوئن؟"

"احساساتی غیر مسئولانه گزارش تلگراف/دیلی میل/آفتاب است. خودت نژاد پرستی و تلخیص احساس در نمایش" او اضافه شده است.

Naz شاه MP در توییتر نوشت که چگونه او گفته شد یک هفته زودتر به "بازگشت به پاکستان" و "امروز ما مقالات مثل این".

"هر گونه تعجب می کنم که چرا ما هنوز هم P* * * * ** هجوم. تنها 30 مورد در آمد از پاکستان پس از 4 ژوئن!"

بسیاری از بریتانیایی-پاکستانی ابراز نگرانی های جدی در مورد ایمنی و رفاه بیان کرد که "thoughtless, تبليغاتي, گزارش" قرار داده اند جان خود را در خطر و خواست دولت بریتانیا برای پاک آمده.

آنها نیز گفت: این مسئولیت از دولت بریتانیا به اقدام در برابر چنین نژادپرستانه گزارش های رسانه ها.

رهبران جامعه گفت: COVID-19 همه گیر می تواند بهترین مبارزه با جمعی هماهنگی و درک نه با تحریک نفرت علیه یک جامعه است. آنها خاطر نشان کرد که رسانه ها آن بود که بریتانیا و پاکستان پزشکان که اولین کسانی بودند که مرگ در بریتانیا در مبارزه با COVID-19.

این زمان فوق العاده ای و مسئول روزنامه نگاری بود که نیاز به ساعت آنها اضافه شده و اشاره کرد که آن را مایه تاسف است که یک بخش از مطبوعات انتخاب کرده بود تفرقه رویکرد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب