انگلیسی, داروسازی, گروه $1bn از ما به صندوق coronavirus واکسن

AFP/فایللندن: بریتانیا داروسازی گروه AstraZeneca در روز پنج شنبه در گفت و گو با امن بیش از 1 میلیارد دلار از

توسط KETABKHOOOON در 2 خرداد 1399
AFP/فایل

لندن: بریتانیا داروسازی گروه AstraZeneca در روز پنج شنبه در گفت و گو با امن بیش از 1 میلیارد دلار از ایالات متحده برای کمک به صندوق تولید آن coronavirus واکسن.

AstraZeneca با همکاری دانشگاه آکسفورد برای توسعه و توزیع واکسن بودن trialled در انگلستان است.

می آید نگرانی که ایالات متحده می تواند یک واکسن قبل از کشورهای دیگر به لطف مقیاس بزرگ کمک های مالی از شرکت های داروسازی در سراسر جهان است.

فرانسه ناودان پاریس مبتنی بر مواد مخدر غول شرکت سانوفی برای, پیشنهاد ما خواهد خود را دریافت واکسن برای اولین بار به عنوان رهبران جهان خواهان آن است که علم باید به اشتراک گذاشته شود در میان ملت ها.

AstraZeneca در روز پنج شنبه در گفت و گو با "حمایت بیش از $1.0 میلیارد از ما پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه Authorit برای توسعه تولید و تحویل واکسن".

این شرکت با این حال آن اضافه شده بود در تماس با دولت ها و نهادهای بهداشتی جهانی برای اطمینان از این واکسن در دسترس است در سطح جهانی.

AstraZeneca در گفت و گو با نتیجه معاملات اولین 400 میلیون دوز از این واکسن است و ظرفیت تولید یک میلیارد دوز با آن امید به آغاز تحویل در ماه سپتامبر.

'قابل دسترس در سطح جهان'

"AstraZeneca است که پیشرفت مداوم آن پاسخ برای رسیدگی به چالش های بی سابقه ای از COVID-19 همکاری با تعدادی از کشورها و چند جانبه سازمان به دانشگاه آکسفورد واکسن به طور گسترده ای در دسترس در سراسر جهان در صورت عادلانه" یک بیانیه گفت.

این شرکت اضافه شده آن را "تعامل با سازمان های بین المللی" از جمله سازمان بهداشت جهانی به صورت عادلانه تخصیص و توزیع واکسن در سراسر جهان".

"AstraZeneca نیز در بحث و گفتگو با دولت ها در سراسر جهان برای افزایش دسترسی داشته باشید."

بریتانیا در این هفته متعهد £84 میلیون دلار ($103 میلیون و 93 میلیون یورو) را برای تقسیم بین محققان در دانشگاه آکسفورد و امپریال کالج لندن برای کمک به تامین مالی COVID-19 واکسن.

دولت بریتانیا در حال حاضر با توجه £47 میلیون.

آزمایش های انسانی این واکسن تهیه شده توسط آکسفورد Jenner موسسه آغاز شد و در ماه گذشته با صدها نفر از مردم در بریتانیا داوطلبانه به بخشی از مطالعه است.

این COVID-19 همه گیر است و کشته شدن بیش از 325,000 مردم در سراسر جهان و سه چهارم آنها در اروپا و ایالات متحده پس از شکستن در چین در ماه دسامبر گذشته.

بیش از پنج میلیون نفر آلوده شده اند در سطح جهانی با این بیماری همه گیر جرقه rush توسط شرکت های داروسازی در سراسر جهان به تلاش و توسعه درمان و واکسن.

"این بیماری همه گیر جهانی است, تراژدی و آن را یک چالش برای همه بشریت" AstraZeneca اجرایی پاسکال Soriot گفت: در روز پنج شنبه در این بیانیه است.

"ما نیاز به شکست دادن ویروس با هم و یا آن را ادامه خواهد داد به تحمیل شخصی بزرگ رنج می برند و ترک طولانی مدت اقتصادی و اجتماعی زخم در هر کشور در سراسر جهان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن