انگلیسی, ویروس مرگ و میر در حال حاضر در جهان سوم-بدترین

عکس: AFPبریتانیا تلفات از شیوع کروناویروس شروع به پریدن کرد به 26,097 روز چهارشنبه -- دوم -- بالاترین در ارو

توسط KETABKHOOOON در 13 اردیبهشت 1399
عکس: AFP

بریتانیا تلفات از شیوع کروناویروس شروع به پریدن کرد به 26,097 روز چهارشنبه -- دوم -- بالاترین در اروپا پشت ایتالیا و سومین در جهان -- به عنوان دولت به حساب در زمان مرگ و میر در خارج از بیمارستان از جمله مراقبت از خانه برای اولین بار.

این افزایش پس از خبر تعجب است که نخست وزیر بوریس جانسون تا به حال تبدیل شدن به یک پدر دوباره در سن 55 چندین ماه زودتر از انتظار می رود و تنها چند هفته پس از او گرفته شده بود به بیمارستان با COVID-19.

خیابان داونینگ اعلام کرد که شریک زندگی خود را, کری Symonds, 32, به هنگام تولد به یک پسر بچه سالم باعث پیام های تبریک از سراسر طیف سیاسی در داخل و خارج کشور.

نادر خبر خوبی بود soured اما با اضافی 4,419 مرگ و میر در کل coronavirus تلفات فقط به عنوان جانسون که بازگشت به کار در روز دوشنبه تحت فشار است به سهولت از یک ماه است مستند.

تا به حال در بریتانیا گزارش شده بود تنها مرگ و میر افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در بیمارستان اما شده است وجود دارد نصب نگرانی در مورد تعداد زیاد گزارش نشده قربانیان در جامعه گسترده تر.

در روز سه شنبه دفتر آمار ملی گفت: مرگ و میر ثبت شده در انگلستان و ولز در هفته پایان مارس 17 در حال اجرا بودند در حدود دو برابر میانگین پنج ساله بودند و بالاترین هفتگی مجموع از سال 1993.

وزیر امور خارجه Dominic Raab روز چهارشنبه گفت: وجود اضافی 3,811 مرگ و میر شامل شیوع بیماری پس از شروع مارس در بالا از ارقام از 24 ساعت گذشته.

"آنها نمی نشان دهنده یک افزایش ناگهانی در تعداد مرگ و میر," او گفت.

با توجه به AFP شمارش از منابع رسمی در 1300 به وقت تهران در چهارشنبه بریتانیا در حال حاضر leapfrogged عوارض در فرانسه و اسپانیا است و دوم-بدترین آسیب دیده کشور در اروپا پشت ایتالیا 27,359 مرگ و میر.

ایالات متحده بدترین مرگ و میر با 58,355.

دوم اوج

بریتانیا گسترده تر آن تست رژیم برای COVID-19 به مراقبت از خانه های بیش از 65s و افرادی که قادر به کار از خانه به عنوان بخشی از افزایش اقدامات برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در مجموع 85 خط مقدم کارگران در دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی (NHS) فوت کرده اند از coronavirus و 23 در مراقبت اجتماعی با توجه به دولت است.

وجود دارد باقی می ماند سوال در مورد ارائه تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان و دیگران برخورد با بيماران و در دسترس بودن تست است.

Raab که deputised برای جانسون در طول بیماری خود و بازیابی هشدار داد دولت هنوز رتبهدهی نشده است آماده به سهولت مستند محدودیت.

"این موضوع یک دوم سنبله و نیاز به جلوگیری از آن نیست یک نظری خطر," او گفت:.

"داشتن آرامش محدودیت در آلمان بیش از هفته گذشته آنها را دیده ام یک افزایش در نرخ انتقال از coronavirus.

"ما در یک ظریف و خطرناک حاضر است. ما آینده را از طریق به اوج اما ما هنوز وجود ندارد."

'امداد و شادی'

بریتانیا بسته های غیر ضروری و مغازه های خدمات و دستور داد مردم را به ماندن در خانه جز به فروشگاه برای مواد غذایی و دارو در 27 مارس ،

چکیده ای از اقدامات است که انتظار می رود در مارس 7, در میان وخیم هشدار در مورد تاثیر اقتصادی و نشانه ای از نا امیدی در ادامه با خود بردهاند.

جانسون برگزار شد ناهار تماس تلفنی با رهبر اصلی مخالفان حزب کارگر Keir Starmer که به نام و برای وضوح بیشتر در این مستند خروج از برنامه.

Starmer زودتر پیوست به خوبی wishers در تبریک جانسون در حال تبدیل شدن به یک پدر دوباره به خصوص پس از تجربه اخیر خود. Symonds نیز نمایش داده می شود COVID-19 علائم اما آزمایش شد.

"هر چه تفاوت ما در این خانه به عنوان انسان همه ما تشخیص اضطراب نخست وزیر و کری باید از طریق رفته در این چند هفته گذشته گفت:.

"من واقعا امیدوارم که این به ارمغان می آورد آنها را باور نکردنی امداد و شادی است."

جانسون تا به حال به صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه و بعد از بستری بیماری او "می تواند رفته اند یا از راه".

او در حال حاضر برای تولد در یک unnamed بیمه خدمات درمانی بیمارستان در لندن خواهد بود و مصرف برخی از پدری ترک و بعد از آن در سال, او گفت:.

جانسون حداقل پنج فرزند دیگر از جمله چهار با همسر دوم خود مارینا ویلر از کسی که با او تقسیم در سال 2018 است.

او نیز تا به حال یک دختر به عنوان یک نتیجه فوق العاده زناشویی امر در حالی که او شهردار لندن با توجه به 2013 دادگاه.

خبری از او جوانترین فرزند تولد تعجب برانگیز به عنوان Symonds نمی شد تصور می شود با توجه به چند هفته.

هر دو او و کودک بودند گفت: به انجام "بسیار خوب".tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن