بریتنی اسپیرز بدنسازی آتش: آتش نشانی بود و هرگز به نام

نگه دارید تا! شهرستان ونتورا آتش نشانی می گوید ما هفتگی آن هرگز یک تماس را از یک آتش سوزی در بریتنی اسپیرز' L.

توسط KETABKHOOOON در 8 خرداد 1399

نگه دارید تا! شهرستان ونتورا آتش نشانی می گوید ما هفتگی آن هرگز یک تماس را از یک آتش سوزی در بریتنی اسپیرز' L. A. عمارت یک ماه پس از به خواننده نشان داد او به طور تصادفی سوخته در خانه بدنسازی در اواخر سال 2019.

این برنده جایزه گرمی, 38, توضیح در Instagram تصویری در آوریل 29, که او در نهایت پشت در خانه اش, جای بدنسازی, شش ماه پس از "من سوخته و من پایین."

"Um من تا به حال دو شمع و آره یک چیز به دیگری منجر شد و من سوخته آن را," او توضیح داد.

هرزه برای شهرستان ونتورا آتش نشانی در منطقه لس آنجلس با این حال گفت: ما در چهار شنبه, مه 27, که وجود دارد "هیچ پرونده یافت می شود" برای تماس به اسپیرز خانه در توجه به هر گونه آتش از ژانویه 2019 تا پایان مارس این سال است.

Britney Spears No Record of Gym Fire
بریتنی اسپیرز در مراسم Clive Davis پیش گرمی در لس آنجلس در تاریخ 11 فوریه 2017. جان Salangsang/انواع/شاتر

در زمان تقاطع بازیگر گفت که آتش در سمت چپ خود را با تنها دو قطعه از تجهیزات تمرین در حالی که این فضا بود که ثابت شده است.

"این یک تصادف بود .... اما بله .... من سوخته آن را 🙈. من راه می رفت گذشته درب به ورزشگاه و شعله های آتش 🔥🔥🔥🔥 بوم !!!!!!" او نوشت: از طریق Instagram مورد تجربه. "به لطف خدا زنگ 🚨 رفت و پس از آن و yippy hoorah هیچ کس آسیب 🙏🏼."

نیزه افزود: "اما آن می تواند بسیار بدتر خیلی ممنون میشم. Pssss من دوست دارم کار کردن بهتر از خارج به هر حال 🌸🌸🌸🌸🌸 !!!!"

یک هفته بعد اسپیرز, خواهر, جیمی لین اسپیرز, شوخی که در خانه او وجود دارد یک "شمع" قاعده لطف popstar تاریخ با اتفاقی آتش سوزی.

"این اتفاق افتاد و پس از مدتها پیش فکر می کنم ممکن است آن را در حال حاضر ثابت" به Zoey 101 , آلوم 29 گفته سرگرمی امشب در مارس 6. "ما نمی نور شمع در خانه ما, چرا که من خوب نیست با شمع. بنابراین به معنای واقعی کلمه ما فقط تصمیم گرفت مانند, بدون شمع. بنابراین من فکر می کنم که ما می توانیم جلوگیری از هر گونه آینده آتش سوزی است."

به "سمی" خواننده بدنسازی فروغ اولین بار نیست شمع شده است یک مشکل برای او. بریتنی به طور تصادفی موجب آتش سوزی در مارس سال 2002 در حالی که ماندن در یک آپارتمان در شهر نیویورک ساختمان.

"بریت ترک کرده سوختن شمع را در مقابل یک دریچه هوا" مادر لین اسپیرزنوشت: در بریتنی سایت در زمان. "دیوار گرفتار در آتش و آتش نشانی بود برای آمدن به آن را قرار داده است."

Lynne, 65, اضافه شده است که دخترش "واقعا آموخته درس این زمان" و "ظروف سرباز یا مسافر واقعی" از آتش به یاد همه درگیر است که شما باید "واقعا محتاط" با شمع.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب