بریتنی کارترایت در پاسخ به ایمان Stowers نژادپرستانه سخن گفتن ادعا

های سمت او. بریتنی Cartwright اصرار او نبود درگیر در هر گونه اقدامات نژادپرستانه و یا نام و نام خانوادگی-تلفن

توسط KETABKHOOOON در 20 خرداد 1399

های سمت او. بریتنی Cartwright اصرار او نبود درگیر در هر گونه اقدامات نژادپرستانه و یا نام و نام خانوادگی-تلفن زیر سابق Vanderpump قوانین costar ایمان Stowers' نظرات در مورد تجربه خود را در مجموعه.

"من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن" Cartwright, 31 نوشت طریق Instagram در ژوئن 5, در نظر او, سیاه, زندگی, موضوع ارسال کرده اند که پس از تبدیل شده است ، "او می داند که من نمی باید یک نژادپرست استخوان در بدن من است."

یک هفته قبل Stowers همچنین 31 بود که در سری براوو در طول فصل 4 را باز کرد تا در مورد آنچه آن را مانند به تنها سیاه و سفید بازیگران عضو در طول یک Instagram Live بحث است. او همچنین صحبت در مورد امور مربوط به او را با کارترایت در حال حاضر شوهر, Jax تیلورو چگونه بازیگران در واکنش به تقلب و رسوایی و گفت: او احساس مورد حمله قرار گرفت.

Brittany Cartwright Responds to Claim She Made Racist Remark to Faith Stowers
بریتنی Cartwright و ایمان Stowers جان Salangsang/شاتر; جریان: حسن نیت ارائه میدهد از ایمان Stowers/Instagram

"من احساس می کردم که بعد از دوست خود چیزی است که ما هر دو درگیر شدند که او انجام داده بود هزار بار — آنها می خواستند برای حمله به من به جای او" Stowers گفت: در تاریخ 2 ژوئن. "این بود که آنها می خواستند برای حمله حمله حمله حمله حمله. [گفتند:] "من اشتباه بود و من این و من که' تماس با من نام گفت: موهای من پوشک که عجیب و غریب است بیرون آمدن از دهان خود را."

پس از یک Instagram follower خواسته Cartwright به وزن در او دخالت در اقدامات نژادپرستانه علیه Stowers او را رد کرده و هر قسمت را در آن توضیح داد که او ناراحت خیانت حادثه است.

"او به من صدمه دیده است واقعا بد است و هرگز یک بار عذرخواهی کرد," کنتاکی بومی نوشت. "من صحبت نکرده او را از شب متوجه شدم [Jax فریب خورده] و من چیزی نمی گویند در مورد پوشک مو."

Cartwright نشان داد که او فریاد زدن در Stowers پس از او رو با تیلور 40.

"[I] بود که به حق تا مانند هر انسان دیگر را اگر آنها تا به حال فقط از آنچه من" Cartwright ادامه داد. "اگر او تا به حال حتی یک بار سعی کردم به عذر خواهی به من من می توانستم او را ببخشند مثل من Jax اما او هرگز و یا حتی نشان داد ندامت برای چقدر بد او به من صدمه دیده است."

این Vanderpump قوانین Jax & بریتنی را کنتاکی آلوم همچنین اشاره کرد که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با Stowers' داستان در مورد Stassi شرودر و کریستن Doute تماس با پلیس از او در گذشته است.

"من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با هر پلیس" Cartwright توضیح داد. "او می داند که من هرگز یک بار صحبت علنی در مورد او. این شرم آور من کشیده به این هر زمان که من در نهایت قادر به حرکت در زندگی من است."

Stowers به یاد می آورد در طول Instagram زندگی می کنند که شرودر و Doute هشدار مقامات پس از آنها را دیدم یک عکس در ایمیل های روزانه یک نور پوست آفریقایی-آمریکایی با خالکوبی بود که متهم به سرقت از مردم است. جفت ادعا کرد که از آن او بود. هر دو از ستاره واقعیت باید پس از عذرخواهی publicly.

"مهم این است که من همچنان به پاسخگویی را برای آنچه که من گفته و انجام می شود در حالی که هل دادن خودم به انجام بهتر" به سطح بعدی پایه نویسنده, 31 نوشت طریق Instagram در یکشنبه, ژوئن 7. "من شده اند به طور قابل توجهی از شخص من بود و من هنوز پر از ندامت و پشیمانی برای صدمه زدن به من ایجاد می شود."

او خطاب Stowers مستقیم, نوشته,, "من احساسات بیش از چیزی است که اتفاق افتاده بین ما دوستان هرحال من منطق است و هیچ بهانه ای برای آن است. من به رسمیت نمی شناسد و سپس جدی انشعابات است که می تواند نقل به دلیل اعمال من. آنچه من به ایمان اشتباه بود. من عذرخواهی می کنیم و من انتظار بخشش."

Doute, 37, برای او توضیح داد که "اگر چه من اعمال نمی شد نژادی, رانده می شود, من در حال حاضر به طور کامل آگاه از نحوه امتیاز من کور من از واقعیت از اجرای قانون را درمان جامعه سیاه و خطرناک چگونه اعمال شده است می تواند به [ایمان]."

او افزود: "هرگز قصد من برای اضافه کردن به بی عدالتی و عدم تعادل. من شرمنده و خجالت و فوق العاده متاسفم. من را بهتر انجام خواهد داد. من باید انجام دهید بهتر است."

Cartwright است نه صحبت کردن در مورد مطرح جیر از دسامبر 2017 که در آن او ادعا کرد که Stowers بود "می خواستم با پلیس است."

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب