Brittany Snow عینک نیست 1 اما 2 لباس در روز عروسی اش: عکس

لباس عروسی اهداف! بریتنی برف و در حال حاضر شوهر تایلر Stanaland رسما گره خورده گره در مارس اما 34 ساله Pitch P

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399

لباس عروسی اهداف! بریتنی برف و در حال حاضر شوهر تایلر Stanaland رسما گره خورده گره در مارس اما 34 ساله Pitch Perfect ستاره است که در نهایت به ما یک نگاهی به آن دو خیره کننده لباسهای او به مهر و موم معامله با او soulmate.

در یکشنبه, جولای 8, تمپا بومی در زمان به " گرم برای به اشتراک گذاشتن عکس های حرفه ای از تمرین شام مراسم و پذیرش است. جای تعجب نیست او 2.7 میلیون Instagram followers وحشی رفت و بیش از او روز عروسی گلم و سبک است.

برای مراسم برف wowed در آستین سفارشی ساخته شده, لباس شب از جاناتان Simkhai. او زوج نفس گیر لباس شب با ظریف کم مستی به زندگی به ارمغان آورد, افراد مشهور, hairstylist ریک هنری. این متخصص مو در سمت چپ چند سست قطعه در جلو به قاب صورت و افزود: یک گل برای مطابقت با دسته گل.

"من می خواستم آن را به بی انتها کلاسیک و بی دردسر," برف گفت: گره. "ما با هم کار می کرد برای ایجاد یک لباس است که من کاملا دوست داشتنی است. Johnathan افزود: امضای زیبایی ایجاد بی انتها, لباس توری بود که یک رویا-come-true بپوشند."

اما بیشتر وجود دارد! برای پذیرش برف را به یک شب این برنامه شامل دو را شایسته طراحی پیچیده از اسرائیل طراح مد Galia Lahav.

"من در عشق با شانه گل آستین," او گفت: خروجی. "این ترکیب کاملی از دریافت سرگرم کننده: کلاسیک-نصب و gorgeously دقیق است."

ستاره ساقدوش عروس آغوش خود را سبک منحصر به فرد در لباس از شهرت و همکاران. هیچ یک عینک همان لباس و عکس های گروه نگاه مانند آنها مستقیما از یک عروسی Pinterest.

"در اوایل ماه مارس قبل از ما می دانستند که چقدر ما می خواهم دست در آغوش و در زندگی ما, تراش, من به ازدواج من با فرد مورد علاقه," ستاره سینما در او نوشت عاطفی Instagram عنوان. "تمام جهان تعطیل چند روز بعد و ما حیرت زده شد در زمان. ما می دانستیم که ما احساس فوق العاده خوش شانس برای هر یک از دیگر یافت اما ما تا به حال هیچ ایده چگونه خوش شانس آن را خواهد بود به ازدواج درست قبل از به یاد ماندنی در تاریخ ما است."

نگه داشتن اسکرول برای یک نگاه در دو لباس و برف عینک برای گفتن "بله" برای همیشه لطفا برای با Stanaland!

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن