بروکس Laich می گوید او هنوز هم می خواهد به کودکان و نوجوانان پس از جولین هاف تقسیم

خواب بودن پدر! بروکس Laich reveled او هنوز هم می خواهد به بچه های زیر خود را و جولین هاف's ممکن است تقسیم می

توسط KETABKHOOOON در 19 خرداد 1399

خواب بودن پدر! بروکس Laich reveled او هنوز هم می خواهد به بچه های زیر خود را و جولین هاف's ممکن است تقسیم می شود.

سابق حرفه ای هاکی بازیکن 36 بود که بحث خود را "سفر" برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نژاد پرستی در یکشنبه, ژوئن 7 "چگونه مردان فکر می کنم با Brooks Laich و Gavin DeGraw" قسمت پادکست زمانی که او گفت: "این برای من مهم است. من امیدوارم که به عنوان یک پدر یک روز."

Brooks Laich Says He Still Wants to Have Kids After Julianne Hough Split
بروکس Laich و جولین هاف. startraksphoto.com; MediaPunch/شاتر

او در ادامه برای گفتن Gavin DeGraw و مهمان اسکات ایوانز: "من امیدوارم که به جهان به مکانی بهتر برای آنها ... یک روز."

کانادا ستاره برای اولین بار حرف پدر اهداف در اکتبر 2019. "من فکر نمی کنم من می تواند انجام دهد که در 20s در حالی که من زیرپا این همه زمان برای هاکی است که چه ... شفافیت کامل خودخواهانه من به طور کامل می خواستم برای انجام" ورزشکار توضیح داد در و DeGraw پادکست. "من نیاز به انجام است که برای خودم. بنابراین در حال حاضر که من 36 من احساس می کنم من باید این فضا در زندگی من است."

او افزود: "من در حال حاضر نه یک ورزشکار نیستم بازی هاکی. پس چه نگاه زندگی در حال حاضر ؟ هنوز هم وجود دارد یک مشخص کردن فرآیند از یک هویت جدید برای خودم. همچنین با همسرم رابطه ما — آن را به یک هویت جدید برای روابط ما نیز هست."

در حالی که Laich گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری او و هاف, 31, شد, تلاش برای باردار شدن از طریق لقاح مصنوعی آنها "در واقع هرگز از تلاش برای باردار شدن،" رقص با ستاره ها طرفدار نشان داد به سلامت زنان در ماه گذشته. "این بیشتر از یک اقدام احتیاطی: اجازه دهید ما به علت سعی و کوشش برای آینده توسط انجماد تخم مرغ است."

بعد از آن در همان ماه سابق زن و شوهر خود را اعلام کرد تقسیم پس از نزدیک به سه سال از ازدواج.

"ما با عشق و با دقت گرفته شده در این زمان ما نیاز به ورود در تصمیم گیری ما برای جدا کردن" آنها گفت: در یک بیانیه مشترک ، "ما سهم فراوانی از عشق و احترام به یک دیگر و ادامه خواهد داد به سرب با قلب ما از آن محل. ما با مهربانی درخواست خود را شفقت و احترام به حریم خصوصی ما در حال حرکت رو به جلو است."

یک منبع آگاه گفت: ما به طور انحصاری که فروپاشی بود "آمدن." این منبع گفت: "آنها استدلال زیادی و فقط به حال ديدگاه هاي مختلف در مورد مسائل مهم. وجود دارد هنوز هم عشق وجود دارد اما نه در معنا."

اخبار خود را تقسیم در آمد یک ماه بعد از ما منحصرا گزارش داد که Laich و هاف شد "به خوبی انجام نمی شود."

The exes گره خورده گره در جولای 2017 در آیداهو.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن