بروکس Laich می گوید: است "تحت فشار قرار دادند پایین در اولویت لیست' در گذشته افسانه

متهم به گناه. بروکس Laich اعتراف کرد که او نیست همیشه اولویت جنسی در روابط قبلی. در طول یک قسمت جدید از "چگونه

توسط KETABKHOOOON در 7 مرداد 1399

متهم به گناه. بروکس Laich اعتراف کرد که او نیست همیشه اولویت جنسی در روابط قبلی.

در طول یک قسمت جدید از "چگونه مردان فکر می کنم" پادکست 37 سال سن بازنشسته ورزشکار تا به حال بحث با خواننده کشور تایلر غنی در مورد طولانی ترین قابل قبول دوره به پرهیز از صمیمیت جنسی با یک شریک.

"من فکر می کنم تمایلات جنسی چیزی است که می شود تحت فشار قرار دادند پایین در فهرست اولویت در قطب توتم برای مردم," او توضیح داد که در قسمت منتشر شده در دوشنبه, جولای 27. "آنها مانند [تمرکز] کار کودکان و نوجوانان کار ، عاشق تمیز کردن خانه دریافت مواد غذایی. ... این چیزی است که مردم حداقل در تجربه من — من مثل تحت فشار قرار دادند پایین در مقابل برگزاری آن را در بالا تقریبا مثل زندگی خوردن و تنفس است."

Laich ادامه داد: "من فکر می کنم در برخی از نقطه شما فقط باید به درک, 'OK ارتباط ما تلف شده است کمی. بیایید عمدا حرکت به عقب به این فضا و حتی اگر ما احساس نمی آن let's create — حتی اگر آن را فقط به طور طبیعی کشش, مانند, " اوه, خدای من, همه ما بیش از هر یک از دیگر — اجازه ایجاد یک اتمسفر یا محیط زیست و یا چیزی که در آن ما در حال ساخت زمان به عمد در مورد این و آن می تواند جرقه طبیعی کشش بیش از حد.'"

Brooks Laich Says Sex Has Been ‘Pushed Down on the Priority List’ in Past Romances
بروکس Laich. جان عکاسی/شاتر

کانادا بومی گفت: "یک ماه" است که احتمالا طولانی ترین قابل قبول دوره به رفتن بدون رابطه جنسی در حالی که با یک شریک.

Laich نظرات آمده نزدیک به دو ماه پس از اعلام تقسیم خود از جولین هاف. او ازدواج کرده بود به رقص با ستاره ها طرفدار 32 برای نزدیک به سه سال, اما آنها به تأييد ممکن است که آنها تا به حال "با عشق و دقت" انتخاب برای جدا کردن.

در طول دوره ازدواج خود را Laich شده بود بسیار آوازی در مورد زندگی جنسی خود را. سابق NHL بازیکن بستری در پادکست خود را در ماه ژوئیه گذشته که او می شود "f–king اخراج کردن" شاهد بی بند و بار بازیگر زن در لباس زیر زنانه.

Laich قبلا گفته ما هفتگی است که به طور انحصاری او آموخته است که "خیلی" در مورد صمیمیت از هاف. "هنگامی که او از من پرسید چه صمیمیت به شما ؟ من بر این باورند که رابطه جنسی برای اولین بار آمد و صمیمیت دوم آمد" او به یاد می آورد به ما در ماه ژوئن 2019. "و سپس او به من در مورد آن و پاسخ او در مورد آنچه صمیمیت, صمیمیت واقعی است و چگونه آن را مربوط به جنسیت کاملا به من منفجر دور."

ماه قبل از تقسیم Laich اعتراف به داشتن یک کم جنسیت درایو در حالی که جفت جدا شد quarantining از هم جدا کرد و گفت: "من در نزدیکی به همسر من. من در همان اتاق با او و با آنچه که من انجام در اینجا است که میل جنسی نمی شود در اوج آن است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن