برایس دالاس هاوارد می گویند " نه "برای بازی در فیلم" کمک " اگر امروز ساخته شده

برایس دالاس هاوارد است نه پنهان کردن افکار خود را قبلا در مورد ظاهر شدن در کمک و او را "هیچ" اگر از شما خواسته

توسط KETABKHOOOON در 30 خرداد 1399

برایس دالاس هاوارد است نه پنهان کردن افکار خود را قبلا در مورد ظاهر شدن در کمک و او را "هیچ" اگر از شما خواسته شد به نظر می رسد در آن امروز است.

"آنچه من می گویم این است: آنچه که من دیده ام این است که مردمی را به شجاعت می گویند که. "با تمام احترامی که من عاشق این پروژه من فکر نمی کنم شما می تواند فیلمساز.' که به چیزی که واقعا قدرتمند می گویند" جهان ژوراسیک بازیگر 39 گفت: لس آنجلس تایمز در مصاحبه منتشر شده در یکشنبه, ژوئن 17. "این مهم موضع را به اتاق را برای درست معتبر قصه گوهای."

Bryce Dallas Howard in The Help Bryce Dallas Howard Says She Wouldnt Star in The Help If It Were Made Today
برایس دالاس هوارد در 'کمک کند.' تصاویر دریم/Kobal/شاتر

هوارد ادامه داد: "در این تحول است که اتفاق می افتد وجود دارد آزادی بیان است. من از دیدن از دیگران — و احساس از خودم — آن است که کمتر در مورد نگرانی در مورد توهین به مردم و نگاه به درون و گفت: "چرا ؟ واقعا چه من می ترسم از آنچه است که تقویت?' و بنابراین من نوشته شده [برای Instagram مورد تشویق دیگران به تماشای فیلم] و به نظر نمی آید به عقب."

کمکنوشته شده و به کارگردانی تیت تیلورکه سال 2011 مسابقه درام بر اساس Kathryn Stockett's 2009 رمان به همین نام است. در دهه 1960 این فیلم عبارتند از نویسنده مشتاق به نام پشه فلن (Emma Stone) به عنوان او کار می کند در نوشتن یک کتاب شامل نقطه نظر, سیاه, خدمتکار مشغول به کار برای خانواده ها است.

Viola Davis, Octavia Spencer, Jessica Chastain and Allison Janney همچنین ستاره دار در تلنگر که به دست آورد تحسین منتقدان و معتبر تمجید.

پس از کمک به آن اضافه شد Netflix بکشد در میان ملت و در جریان ناآرامی های سیاسی, Howard در زمان به Instagram برای محکوم کردن این فیلم. این Rocketman بازیگر به نوبه خود پیشنهاد جایگزین های دیگر که در دسترس هستند به جریان از جمله فقط رحمت و زمانی که آنها به ما مراجعه کنید.

Viola Davis and Bryce Dallas Howard in The Help Bryce Dallas Howard Says She Wouldnt Star in The Help If It Were Made Today
ویولا دیویس و برایس دالاس هوارد در 'کمک کند.' تصاویر دریم/Kobal/شاتر

"من شنیده ام که #TheHelp است که بیشترین بازدید فیلم @netflix در حال حاضر! من بسیار سپاسگزار برای نفیس دوستی که آمد از آن فیلم ما پیوند چیزی است که من گنج عمیقا و به آخرین یک عمر" او نوشت: در ژوئن 7. "در این حال گفت: کمک یک داستان خیالی گفت: از طریق دیدگاه یک شخصیت و ایجاد شد که عمدتا سفید قصه گوهای. ما می توانیم همه رفتن بیشتر است.⁣"

صحبت به لس آنجلس تایمز در مورد او Instagram اعلامیه او توضیح داد که چه چیزی باعث او را به صحبت کردن. "در حال حاضر و در این زمان داستان در حال رفتن به بازی نقش مهمی در توانایی ما برای همدردی و به الهام به عمل است. و این قصه که ما باید گوش دادن به در حال حاضر و نگاه به و یادگیری از وجود یک بدن فوق العاده از کار که در مراکز مختلف شخصیت از سازندگان" او توضیح داد.

دیویس که دریافت یک نامزدی اسکار برای تلاش های خود را در کمکشده است صحبت کردن در برابر این فیلم در موارد متعدد. در یک سال 2018 نیویورک تایمز مشخصات 54 ساله How to Get Away With Murder آلوم مشترک او موضوع را با این فیلم که از دیدگاه یک زن سفید و نه از سیاه و خدمتکاران.

"من فقط احساس کردم که در پایان روز که نبود صدای خدمتکاران که شنیده می شد. من می دانم که Aibileen. من می دانم که Minny. آنها مادر بزرگ من. آنها با مامان," او گفت: انتشار. "و من می دانم که اگر شما یک فیلم که در آن کل قضیه این است که من می خواهم به دانستن آنچه در آن احساس می کند مانند به کار برای مردم و به ارمغان می آورد تا کودکان در سال 1963 من می خواهم به شنیدن چگونه شما واقعا در مورد آن احساس. من هرگز شنیده ام که در این دوره از این فیلم است."

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن