بسته نرم افزاری از شادی! دیدن افراد مشهور, نوزادان متولد شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

چراغ در طوفان! Coronavirus همه گیر قرار داده است بسیاری از چیزهایی که در خود نگه دارد از تورهای به تلویزیون نش

توسط KETABKHOOOON در 12 خرداد 1399

چراغ در طوفان! Coronavirus همه گیر قرار داده است بسیاری از چیزهایی که در خود نگه دارد از تورهای به تلویزیون نشان می دهد, اما این, افراد مشهور, خانواده ها هنوز هم در حال رشد است.

Maren موریس و رایان هردمثلا استقبال نوزاد خود را پسر هیز, مارس 23. "عشق از زندگی ما" در این کشور خواننده و 30 زیر نویس بیمارستان عکس در آن زمان است.

این برنده جایزه گرمی در ادامه به نوشتن "30 ساعت کار به پایان رسید با C-بخش اورژانس. نه آنچه که ما برنامه ریزی شده اما من یاد گرفتم که خیلی به سرعت آن شب که داشتن یک طرح برای آوردن یک انسان به جهان ماموریت یک احمق است. همه که اهمیت داشت این بود که او در اینجا با خیال راحت. داشتن او در وسط بهداشت جهانی بحران نیز در کودک دبستان کتاب اما در اینجا ما هستند. نگه داشتن او را و شفا بدن من در یک بخش زنان و زایمان است که به طرز مرموزی آرام از ما اجازه بازدید کنندگان و یا خانواده در این زمان اما به طرز عجیبی بی سر و صدا."

من "کلیسا" خواننده ستایش "پزشکان و پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی" که در زمان مراقبت از خود و خانواده خود نوشتن "آنها در معرض خطر سلامت خود را هر روز به مطمئن شوید که ما خوب بود. من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی بیشتر فداکارانه از آن است."

راشل شکوفه ابراز احساسات مشابه پس از تولد او را و دن گرگور'ثانیه پدر که همان ماه است.

"او در اینجا. او را در خانه" این دیوانه, دوست دختر سابق, زاج سفید, 33, زیر نویس نوزاد خود را Instagram اولین. "داشتن یک نوزاد در NICU در طول یک بیماری همه گیر در حالی که یک دوست عزیز بود در بیمارستان 3,000 مایل دور شده بود و تا کنون بیشتر عاطفی شدید هفته از معدن و گرگور زندگی می کند. به عنوان دوست داشتنی پزشکان و پرستاران کمک دختر من گرفتن برخی از مایع از ریه ها ما را به تماشای بخش زنان و زایمان در اطراف ما تغییر ساعت به ساعت برای آماده شدن برای آینده COVID طوفان. تمام خانواده در حال حاضر در خانه امن و من فقط سپاسگزار برای همه ما کارگران پزشکی."

نگه داشتن اسکرول برای دیدن بیشتر افراد مشهور, نوزادان متولد شده در طول COVID-19 گسترش از Carson Daly و سیری دالی'ثانیه پدر گلدی به Karina Smirnoff's, پسر تئو.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC, که, و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب