کالیفرنیا دارای ویژه انتخابات در طول همه گیر برای پر کردن کتی هیل صندلی

واشنگتن – در میان بیماری همه گیر کوروناویروس ویژه انتخابات در کالیفرنیا در جریان است روز شنبه برای پر کردن صند

توسط KETABKHOOOON در 24 اردیبهشت 1399

واشنگتن – در میان بیماری همه گیر کوروناویروس ویژه انتخابات در کالیفرنیا در جریان است روز شنبه برای پر کردن صندلی سابق تشکر. کتی هیل که استعفا داد و سال گذشته پس از اتهامات او نامناسب جنسی و ارتباط با کارکنان.

کریستی اسمیت یک دولت دموکراتیک Assemblywoman و جمهوری خواه مایک گارسیا سابق خلبان جت جنگنده در حال رقابت برای نشان دادن کالیفرنیا 25th کنگره منطقه که شامل بخش هایی از لس آنجلس و ونتورا شهرستان.

برنده این مسابقه خواهد شد در خدمت باقی مانده از تپه دوره آن منقضی می شود در ماه ژانویه است. اسمیت و گارسیا نیز در ماه نوامبر به ببینید که چه کسی انتخاب خواهد شد تا در خدمت یک دوره کامل است. هیل یک دموکرات استعفا از دفتر پاییز گذشته در میان اتهامات نامناسب روابط با کارکنان در مصیبت است که شامل درز تصاویر برهنه از خود.

کریستی اسمیت

همانطور که با بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر انتخابات است که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کالیفرنیا در حال حاضر تحت یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید. اما رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در 20 مارس برداشته مفاد قانون دولت اجازه می دهد تا کشور ثبت و برای انجام یک "همه ایمیل های رای" در انتخابات به ویژه انتخابات و دولت سنا نژاد نیز اتفاق می افتد در روز سه شنبه. Newsom همچنین دستور داد که برگه های رای بود از طریق پست به هر رای دهنده در 25 کنگره منطقه.

بیشتر: دموکراتها از 3 تریلیون coronavirus محرک پیشنهاد شامل $1,200 چک پول برای دولت و دولت های محلی

"در حالی که صدها نفر از دولت های محلی در سراسر کشور نیز اعلام متحده اضطراری, اعمال توصیه شده یا اجتماعی فاصله و گرفته شده از دیگر گام های قابل توجهی را در پاسخ به COVID-19" او نوشت: در یک فرمان اجرایی, "[ویژه انتخابات] باید هر برگزار می شود که همه رأي."

روز سه شنبه انتخابات ویژه خواهد بود تقریبا تمام رای-با-ایمیل با ارسال برگه های رای به این منطقه بیش از 400 ، 000 ثبت نام رای دهندگان با توجه به شهرستان ونتورا ستاره.

نیز وجود دارد چند محدود در شخص گزینه های در لس آنجلس و ونتورا شهرستان ها برای کسانی که ثبت نام رای دهندگان و دیگران که نمی تواند و یا نمی خواهد رای از طریق پست. منظقه رای گیری خواهد شد گزینه برای فرد رای گیری مکان.

مایک گارسیا

انتخابات ویژه برای 25 کنگره منطقه رقابتی با منطقه در نظر گرفته toss-up توسط آشپز سیاسی گزارش. هیل در سال 2018 بدبختانه این منطقه از جمهوری خواه تا دموکرات.

گارسیا امیدوار است به تلنگر منطقه به قرمز به دست آورده و کشش در چند هفته گذشته. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نیز تایید گارسیا.

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

"به یاد داشته باشید دریافت کنید و رای مایک گارسیا در CA25. واقعا یک معامله بزرگ برای کشور ما!" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر صبح روز سه شنبه. رئیس جمهور توییتی است چندین بار در مورد این مسابقه بیش از گذشته چند روز.

اسمیت نیز دریافت تاییدیه از کلید دموکرات مانند سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, وزیر سابق هیلاری کلینتون و مجلس نانسی پلوسی است که از کالیفرنیا.

"در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز عملی تجربه کرده و رهبران موثر در واشنگتن" اوباما در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که اسمیت "ثابت کرده است خودش را به عنوان یک رهبر در جامعه است."

کمک: تام Kisken ونتورا کانتی, ستاره

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: کالیفرنیا انتخابات برگزار شد در میان coronavirus همه گیر برای کتی هیل صندلیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن