تماس در کنگره برای پروب در مورد نحوه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار برنده 3 میلیون دلار تنفسی قرارداد

واشنگتن — پیشرو دموکرات در مجلس نظارت کمیته خواسته یک بازرس کل در روز سه شنبه به بررسی چگونگی معاون سابق رئیس

توسط KETABKHOOOON در 7 خرداد 1399

واشنگتن — پیشرو دموکرات در مجلس نظارت کمیته خواسته یک بازرس کل در روز سه شنبه به بررسی چگونگی معاون سابق رئیس ستاد به رئیس جمهور تهمت دریافت چند دلار قرارداد برای تحویل ماسک به یک بومی آمریکایی جامعه ضربه سخت coronavirus بیماری همه گیر.

درخواست نماینده کنگره جری Connolly, D-Va., سیگنال است که دموکرات ها قصد دارند به شدت نظارت چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت disbursing تریلیون دلار اختصاص داده شده توسط کنگره برای coronavirus اقدامات امداد برای افراد, شرکت ها و کسب و کارهای کوچک.

کانلی فشرده کریستی Grimm, اصلی, معاون بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی و تنها شاهد در این جلسه برای شروع به دنبال چگونه سابق کاخ سفید aide, Zachary فوئنتس آمد به دریافت 3 میلیون دلار قرارداد با وجود فاقد تخصص در پزشکی دستگاه خرید.

گریم مرتکب نشده برای باز کردن یک بررسی.

"هیچ پیشنهاد قرارداد تعلق می گیرد به آقای فوئنتس قطعا ما توجه کامل" کانلی گفت: اخبار یاهو پس از شنیدن. کانلی که سر خانه نظارت فرعی در دولت عملیات قول داد که حتی اگر HHS بررسی نیست فوئنتس قرارداد دموکرات کنگره خواهد انجام این کار خود را. در طول جلسه خود او وجود دارد گفت: "چیزی مشکوک" در مورد کل امر.

کانلی گفت که این بررسی ها به احتمال زیاد خواهد بود که توسط خود فرعی و خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn D-S. C. که عنوان جدید کروناویروس نظارت کمیته.

این موضوع کانلی گفت "رسیده" برای "واقعا شدید بررسی و پرس و جو." مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود در ایران را به تصویر کشیده این سوالات به عنوان انگیزه های سیاسی تلاش برای ممانعت او از لحاظ سیاسی. که فکر هرگز متقاعد دموکرات که به ضرب گلوله کشته است که اگر رئیس جمهور تا به حال هیچ چیزی برای پنهان کردن او اجازه خواهد داد تا تحقیقات خود را برای ادامه بلامانع.

سخنگوی HHS را ارائه نمی دهد و نظر این مقاله است.

Zachary فوئنتس چپ و فرعی صندلی جری Connolly. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: کارولین Kaster/AP کارولین Brehman/CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ)

جمعه گذشته غیر انتفاعی سایت ProPublica گزارش داد که فوئنتس برنده "محدود رقابتی مناقصه" قرارداد با خدمات درمانی که بخشی از دولت فدرال در بخش بهداشت و درمان به ارائه N95 ماسک ماسک برای دو ملت ناواهو بیمارستان در جنوب غربی است. ملت ناواهو دچار 156 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

کمتر از دو هفته پس از تشکیل یک شرکت به نام ژاک فوئنتس LLC فوئنتس دریافت 3 میلیون دلار قرارداد برای ارائه ماسک. پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان نیاز به تجهیزات برای محافظت از خود را از آلوده شدن با کوروناویروس. فولاد ماسک همچنین ارائه برخی از حفاظت در برابر هوابرد ذرات ویروسی اما پایین تر از N95 ماسک.

با توجه به Marketplace, "247,000 از ماسک های تحویل داده شده توسط فوئنتس' شرکت — هزینه در حدود $800,000 — ممکن است نامناسب برای استفاده های پزشکی. اضافی 130,400 به ارزش حدود $422,000 هستند نه نوع مشخص شده در تهیه داده است." اطلاعات در مورد گفته های معیوب ماسک ارائه شده توسط Zach فوئنتس LLC ساخته شده در دسترس به Marketplace هند خدمات سلامت که نظارت بر مراقبت های بهداشتی در آمریکایی های بومی سرزمین.

فوئنتس نمی تواند نظر رسیده است.

گریم HHS بازرس کل بوده است هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن خشم از اوایل ماه آوریل زمانی که دفتر او انتشار یک گزارش گفت: بیمارستان فاقد تجهیزات حفاظت شخصی و coronavirus تست لوازم. به عنوان او اغلب می کند هنگامی که بازرسان به طور کلی پیدا کردن گسل با دولت — به عنوان آنها به قرار — مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به شدت رد او را یافته و baselessly نشان می دهد او بخشی از اپوزیسیون دموکراتیک به خود دولت.

گریم ایستاده بود و با نتیجه گیری در روز سه شنبه حتی به او گفت که برخی از کسانی که کمبود اصلاح شده. او از یک اتاق که در آن یک آبی بزرگ HHS پرچم بود به سادگی قابل رویت در پشت سر او. مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزد جیسون وایدا, دستیار آمریکا وکیل برای پر کردن گریم, پست, اما نامزدی باید به تصویب مجلس سنا.

کریستی Grimm, اصلی, معاون بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی. (House.gov ویدئو از طریق یاهو نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن به اخراج چند تن دیگر از بازرسان به طور کلی در هفته های اخیر در آنچه منتقدان می گویند تلاش برای فلج معنی دار نظارت دولت او. کانلی قول داد که هر گونه امید رئیس جمهور بخشی بود "عمیقا اشتباه است."

مکرر منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن که نشان دهنده شور و نشاط دموکراتیک نوار واشنگتن حومه در شمال ویرجینیا Connolly خواسته گریم و اگر او را بررسی چگونه فوئنتس با وجود عدم تجربه در این زمینه تا به حال چنین آسان زمان برنده یک قرارداد بزرگ.

"هر زمان که ما آگاه هستند از پتانسیل ناشایستگی ما را که" Grimm جواب داد: اگر او را متوقف کوتاه از تایید که هر گونه رسیدگی به فوئنتس موضوع بوده است یا خواهد بود راه اندازی شد. کانلی سپس گفت که او و تشکر. کارولین Maloney, D-n. y. که صندلی های این خانه نظارت کمیته می نوشتن گریم یک نامه رسمی درخواست چنین بررسی است.

"من نمی دانم که من شنیده ام یک شرکت تعهد" از گریم کانلی گفت: به اخبار یاهو پس از این جلسه به این نتیجه رسیدند.

قبل از خروج از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فوئنتس یک معاون به جان کلی بازنشسته دریایی به طور کلی بود که مغلوب ساختن پیشی جستن دوم رئیس ستاد. اصرار خود را در زنجیره ای از فرمان پروتکل rankled برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران که دوست داشت رئیس جمهور هرزگرد ، ساخته شده است که کلی بالا نمایندگان از جمله فوئنتس و Kirstjen نیلسن که بعدها در رفت و به ریاست وزارت امنیت میهن, محبوب با برخی از کارکنان کاخ سفید.

فوئنتس به دست آورده unflattering نام مستعار ZOTUS برای "ژاک ایالات متحده" به دلیل آنچه برخی را دیدم که خود را سنگین دست به شیوه ای.

کلی ترک کاخ سفید در اواخر سال 2018 شد و در نهایت جای خود را به مجادله و محافظه کار میک Mulvaney (او هم از سمت چپ موقعیت). فوئنتس به دنبال کلی از قصد با توجه به گزارش در نیویورک تایمز به فرض low-profile موقعیت در دولت در حالی که انتظار برای واجد شرایط برای بازنشستگی برای خدمات خود را به عنوان یک افسر با گارد ساحلی است.

او پس از ابداع خود را به عنوان یک فدرال پیمانکار اما آینده که حرفه ای جدید است که در حال حاضر به سوال نامیده می شود.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب' ارائه رهایی از مستند تنهایی?tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب