Carly Pearce می شکند سکوت او پس از تقسیم از شوهر, Michael Ray

Carly پیرس صحبت کرده است برای اولین بار پس از تقسیم او از شوهر مایکل ری اعلام شد. در طول یک ظاهر بر لیندسی Ell

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

Carly پیرس صحبت کرده است برای اولین بار پس از تقسیم او از شوهر مایکل ری اعلام شد.

در طول یک ظاهر بر لیندسی Ell'ثانیه زندگی خوبی یوتیوب سری 30 ساله "نزدیک به شما" خواننده باز کردن در مورد چگونه زندگی خود را تغییر داده است که از اواخر سال. هر چند او به طور مستقیم بحث تقسیم او از او جدا همسر او چگونه quarantining داده است او این شانس را به "برخی واقعا تصمیمات بزرگ" در زندگی خود را و چگونه او را "بهتر" از طریق آن همه است.

"من می گویند که من سپاسگزار برای قرنطینه" پیرس توضیح داد: به Ell, 31 در شنبه, جولای 7, قسمت. "شما می دانید که چگونه سریع زندگی ما, شما می دانید که چگونه از آن آسان است به نوع شیر را که ما به عنوان هنرمندان و نوعی چشم پوشی واقعی ما قلب و زندگی واقعی ما و چیزهایی مانند آن."

Carly Pearce Breaks Her Silence After Split From Husband Michael Ray
Carly پیرس و مایکل ری شاتر (2)

"هر چیزی که کمی" songstress افزود: "من احساس می کنم مثل این است که بار دیگر در زندگی من جایی که شاید من فکر کردم من تا به حال تمام آن را نمیفهمد و آن را بسیار به طور ناگهانی تغییر در من و من در سمت چپ رفتن" خوب آیا این به این معنی هستش ؟ چرا این اتفاق می افتد؟'"

پیرس همچنین نشان داد که در قرنطینه منجر به "بازگشت" به سابق او "نشویل حس تفکر است." در نور از این او است که "امیدوار و هیجان زده" را به حرکت به جلو با مرحله بعدی زندگی خود را.

"[من] می دانست که چه [I] تا به حال به انجام," او توضیح داد که به خواننده کانادایی. "آن را ثابت کرده است به من وقتی که من انجام آنچه من می دانم که من نیاز به انجام, و من نمی دهد تا من خودم را دوست دارم بیشتر از من و ببینید که چرا."

پیرس تایید کرد که او قدمت 32 ساله "به شما" اواز خوان از طریق Instagram در جولای 2018. پنج ماه بعد او تایید کرد که او "زندگی برای همیشه لطفا برای تغییر برای بهتر" پس از ری به او پیشنهاد.

از خوانندگان کشور گره خورده است گره در یک مزرعه در نشویل در اکتبر 2019 اما ما هفتگی تایید جدایی خود را هشت ماه بعد. پیرس برای ثبت طلاق از ری در ژوئن 19.

Carly Pearce Breaks Her Silence After Split From Husband Michael Ray
Carly پیرس و مایکل ری آسه-ایالات متحده آمریکا/شاتر

فقط قبل از تقسیم خبر شکست صلح در اشاره فروپاشی خود را در حالی که صحبت کردن با خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی. "مایکل مشغول کار بر روی موسیقی جدید است و واقعا در آن متمرکز شده است," او گفت: در آن زمان هر CMT. "و من فقط متمرکز بر روی مسائل و بدیهی است که ما فوق العاده حمایت از هر یک از دیگر. من می دانم که هر کس را نگه می دارد من پرسیدن که مایکل است اما او فقط واقعا با تمرکز بر موسیقی است. و من فکر می کنم او نه ارسال و انجام بسیاری از چیزهایی که فقط به یک دلیل."

پیرس افزود: "من واقعا به او افتخار برای موسیقی است که او کار بر روی در حال حاضر. من فکر می کنم آن را بزرگ تکامل برای او و من فکر می کنم مردم واقعا قصد رسیدن به او را می دانم. من خوشحال برای او در آن است."

پس از تقسیم اعلام "پنهان شراب" خواننده اتخاذ یک توله سگ به نام ماه ژوئن است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب